13.kapitolka....=o)

10. prosince 2008 v 11:25 | Lizzie |  První povídka
Tak to je tak trochu kapitola odhalení... Zbývá otázka, který černovlasý( jenom doufám, že má černý vlasy - to by byl jinak docela problém...) upír se do Cat zamiloval... Jinak omluvte chyby (nebaví mě to po mě číst, takže to nečtu...) a budu ráda za komentáře... Lizzie=o)
P.S: Tak má černý vlasy... Jsem si to musela ověřit..."Jaspere, uklidni se." Snažila se mě mírnit Alice. Ta malá holka měla talent vytočit mě. Možná že za to ani nemohla ona. Možná, že to bylo částečně tou podobou. Mezi Lily a Catline. Je skoro stejná, až na ty černé vlasy. Kromě vlasů je to celá Cat . Dokonce i když se vzteká. Má její gesta, pohyby i výrazy obličeje. Vypadá přesně jako Cat a přesto se od ní v něčem liší. Zajímalo by mě, který upír se do Catline zamiloval. Který černovlasý upír - abych byl přesný. Tím se výběr zmenšuje. "Je jí podobná." Zašeptal jsem směrem k Alici. "Ach, Jaspere." Povzdechla si. Měla Cat ráda. "Nemůžeš za to. Nemohli jsme ji zachránit. Viděla jsem příliš pozdě…" Na konci už skoro jenom šeptala. Zvedl jsem oči. Ona si snad dává za vinu, co se Catline stalo. Jak se vlastně Lily jmenuje příjmením. Nikdy nám ti neřekla a nikdo neví, jestli ve škole používala pravé nebo vymyšlené. "Ty za to také nemůžeš." Řekl jsem a odešel z pokoje. Šel jsem rovnou k Lily do pokoje. Byl její stejně jako by kdysi Cat. Zaklepal jsem na dveře. "Můžu dál?" Cítil jsem, že je zmatená. Nejspíš jí překvapilo, že jsem přišel. Ale kdo ví. "Jasně." Řekla a sotva jsem vešel ve vzduchu se objevila bolest. Moje i její. "Lily, znáš svoje pravé příjmení?" zvědavě zvedla oči. Zvedla se z postele a přešla ke stolku. Něco v něm chvíli hledala a pak vytáhla obálku. Podala mi jí. Posadila se zpět na postel a já si přisedl také. Otevřel jsem ji a vyndal první papír. Doklad o přijetí do dětského domova. Přijali jí pod jménem… Panebože. Lily V. Whitlocková. Whitlocková. Vyndal jsem druhý papír a dole byl podpis Cat. Nemohl jsem se splést. Znal jsem její podpis až moc dobře. Rozklepala se mi ruka. "Catline…" zašeptal jsem potichu. Lily tedy je její dcera. "Catline?" zopakovala zvědavě. "Ano. Catline. Tvá matka a moje příbuzná. Bral jsem ji jako sestru. A pak se stala ta nehoda a ona zemřela."
***
Sklonil pohled a já věděla, že kdyby mohl, brečel by. O chvíli později vyndal další papír a s ním vypadla i fotka. Fotka, na kterou jsem už skoro zapomněla a kterou on nikdy nesmí vidět. Natáhli jsme se po ní oba současně. Byla jsem rychlejší. Chtěla jsem fotku rychle uklidit, aniž bych se na ní podívala, ale nedokázala jsem to. Zavadila jsem o ní pohledem. Musela jsem sklopit oči. Peter. Dokážu vůbec někdy zapomenout? Dá se vůbec zapomenout na někoho kdo vám ublížil? Obzvláště když v domě, kde dočasně bydlíte máte jeho celkem věrnou kopii? To jeho mi Jasper celou dobu připomínal. Proto jsem byla nepříjemná. Nechtěla jsem na něj vzpomínat. A poslední dobou se to i dařilo a teď zase vypadla ta fotka. Nedovolí mi na něj nikdy zapomenout. Ale proč? Kolik lidí se z mé paměti už ztratilo… Bezpočet. I když je i pár, na které si pamatuji. Jenže u nich mi to nevadí. Na ně nechci zapomenout. Na něj ano. Tak proč to ksarku nejde? Jedna odpověď, která vedla akorát k dalším otázkám. Dobře. Vím, že moje matka se jmenovala Catline… Ale co to bylo za nehodu o níž Jasper mluvil? A proč mě dala do děcáku? Věděla snad, že se jí něco stane? Pokud ano, proč mě nenechala u Cullenů? Jedna odpověď a spousta dalších otázek.
 


Komentáře

1 Andie Andie | Web | 10. prosince 2008 v 13:25 | Reagovat

wau o.O Leni to mi nemôžeš robiť!!! :D Ja som moc moc zvedavá! :D Ksakru xD

Si píš, že na ICQ to z teba dostanem! :D :D :D :D

2 Janča Janča | E-mail | Web | 10. prosince 2008 v 15:09 | Reagovat

Hezoučký. Už se těším na ty kočky! :-)

3 nicky nicky | Web | 10. prosince 2008 v 20:01 | Reagovat

pokračovaniee si plosiim :)

a mnoho chalanov by ma kvoli tomu nadpisu vymenovalo za feministku a tak ale na moj blog aj tak asi ani veľmi chalani nechodia taže tak :)

4 Aranel van de´Corvin Aranel van de´Corvin | Web | 30. března 2009 v 17:11 | Reagovat

Tak černovlasý upír, JO? xD xD xD Tak to ted nwm......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama