Nová povídka - III.

7. dubna 2009 v 9:32 | Lizzie |  Nová povídka
Tk jo další kapitolka..xD Místama je to divný... Nemůůýu si pomoct...xD No nic (bude hůř..xD) Přeju pěkný počtení, omluvte chyby a budu jedině rád za jakékoliv komentáře...x)

"Ježíši Kriste to…to jsem já, ale jak …jak je to možný?" zakoktala se udivená Karalen a pořádně si promnula oči jestli se jí to jenom nezdá a Marián se jenom usmíval. "No tuhle schopnost má většina magických bytostí. Vytvořit dvojnici. Ty jsi vytvořila dvojnici, která za tebe bude chodit do školy, domů, za kamarády. Prostě se bude chovat jako ty. A ty půjdeš se mnou na místo, kde ti všechno vysvětlím. Podej mi ruce a drž se." řekl a natáhl směrem k dívce ruce. Doufal, že s ním bude chtít jít, protože násilím by ji odtáhnout nemohl. Už se to párkrát stalo, že jistá osoba odmítla jít a vzdala se své moci, ale ona nesměla, ona byla jiná. Neměla na vybranou. I když to zatím nevěděla. Karalen začala natahovat ruce, pak je na chvíli jako kdyby zaváhala stáhla zpátky, ale nakonec se rozhodla a podala Mariánovi ruce, pevně se chytla. Sotva to udělala všechno se kolem nich začalo točit. Po chvíli, když se okolí domotalo se Karalen rozhlídla a zjistila, že stojí v nějaké třídě, ale že je tam úplně sama. Škola? Co to má znamenat? A kam zmizel Marián? Pomyslela si, ale z jejích myšlenek ji vytrhlo to, že se ve třídě začali zničehonic objevovat děti. Dívky a chlapci přibližně v jejím věku. Všichni si Karalen zvědavě prohlíželi. Najednou zepředu uslyšela Mariánův hlas. "Karalen pojď sem, prosím." Otočila se a on tam opravdu stál. Chtěla se ho zeptat na tolik věcí, ale on jí naznačil ať mlčí. "Hej vy!" křikl na třídu, která evidentně řešila právě Karalen. "Tohle je vaše nová spolužačka Karalen. Běž si prosím sednout vedle Zuzany do první lavice." Poslechla ho a šla si sednout vedle sympaticky vypadající špinavé blondýnky s velkýma hnědýma očima a malou pusou. Hodina proběhla celkem v klidu, vlastně se všichni seznamovali s Karalen a dívka s nimi a školním řádem, který se příliš nelišil od toho v normálních školách, akorát tam bylo pár dodatků o tom kdy se kouzla používat můžou a kdy ne. O přestávce se skamarádila se Zuzkou, která byla v její třídě nejdéle a za měsíc měla odejít. Ten den se také dozvěděla, že všichni ve třídě jsou něco jako kříženci. V dalších třídách jsou jenom čistokrevní zvlášť elfové, trpaslíci, kouzelníci, upíři, vlkodlaci, kentauři, obři a ostatní členi magické komunity.
"Ty jsi kříženec čeho?" zeptala se Karalen jednoho dne Zuzka. "No tak od všeho kousek dryády, najády, víly, obři, trpaslíci myslím, ale že taky upíři a vlkodlaci, harpyje. Tohle mi doma řekli, ty temný vynechali, ale já našla něco jako rodokmen. Myslím že jsem na nic nezapomněla." Zuzce se najednou zachmuřila tvář, vypadala zamyšleně a pak si cosi pro sebe zašeptala. Takhle šel den za dnem. Ráno do třídy, o přestávce se Zuzkou, na oběd a na pokoj. Občas se jí podařilo promluvit si z Mariánem a během těch pár rozhovorů se z nich stali dobří přátelé. Měsíc utekl jako voda a přišel čas, kdy je měla Zuzka opustit. Den před tím přišla rozzářená a taky smutná do pokoje. Rozzářená proto, že zkoušky zvládla na jedničku a smutná proto, že to tady bude muset opustit. Další den už jí nikdo na hodině nečekal a o to větší bylo jejich překvapení, když se objevila ve dveřích třídy. U tabule stál nový chlapec a vypadal docela vyjukaně jakoby nechápal co se to s ním děje. Při pohledu na něj si Karalen vzpomněla na svůj první den. "Zuzano? Co tady děláš?" zeptal se udiveně Marián a řekl cosi velice potichu chlapci, který potom odešel ze třídy. "Chci totiž něco všem říct, ale hlavně tobě. Tys Karalen nic neřekl, že jo? Nic neví. Během toho co jsem tady jsi řekl tu legendu všem. Úplně všem - kromě Karalen. Ale proč? Protože se to týká jí nebo se pletu?" začala vyšilovat Zuzka. "Uklidni se, Zuzano. Máš pravdu neřekl jsem jí to a ani vy jí neznáte celou. Nevyprávěl jsem jí to jak tady žili všichni pohromadě a pak smrtelníkům přeskočilo…" chtěl pokračovat, ale Karalen ho přerušila. "…Jo to znám to mi říkali doma. Smrtelníkům hráblo a potomci magických bytostí se schovávají dodnes." "Ne Karalen to je jenom polovina z toho, co víme my. Došlo mi, že je to o tobě když jsi mi řekla čeho všeho jsi kříženec." řekla rozčilená Zuzka kamarádce a nejenom Karalen byla zmatenější a zmatenější. "Je to pravda. Mariáne?" zeptala se nevěřícně Karalen. "Fajn mládeži hodina skončila. Zůstane tu akorát Karalen, já a Zuzana ostatní jděte." řekl Marián a počkal až ostatní odejdou. "Ano, neřekl. Jsi chytrá Zuzano, ale jednu věc jsi se nenaučila. Každá věc má svůj důvod a tedy i to proč jsem to Karalen neřekl. Nechtěl jsem aby se jí něco stalo jenom kvůli tomu kdo je." přiznal se chlapec. Karalen se na něj jenom smutně podívala a odešla ven. Chtěla nechat ty dva ať si to vyřeší sami. Šla do pokoje, kde potkala toho nového chlapce. "Ahoj. Jak se máš? Já jsem Karalen a ty?" Ale chlapec nic neříkal.
"Ahoj. Jak se jmenuješ?" zeptala se ještě jednou Karalen. "Promiň, ale nevím co jsi říkala. Neslyším a odezírat se teprve učím. Jmenuju se George a ty?" řekl chlapec a Karalen se na něj podívala zkoumavým pohledem. Proto mi neodpovídal, on mě neslyšel…Ještě že jsem byla loni na tom táboře, teď se to bude hodit… Dívka zapátrala v paměti a pomocí znakové řeči ukázala, co před tím říkala. "Jé ty umíš znakovou řeč? Moc takových lidí neznám." mluvil normálním hlasem takže nebylo poznat, že neslyší. "Jasně!Učili nás ji na táboře." Takhle si ještě chvíli povídali, vlastně George povídal, Karalen znakovala a psala co jí ruce stačili. Po chvíli se omluvila, že bude muset jít něco vyřešit s Mariánem, ale pak se za ním ještě zastaví. Rozloučila se a vrátila se do třídy, kde nikdo nebyl. Nebo Karalen na první pohled nikoho neviděla. Za zády se jí ozval povědomý hlas.
 


Komentáře

1 Andie Andie | Web | 7. dubna 2009 v 14:24 | Reagovat

chcela by som vedieť znakovú reč o.O ale to je od veci :D super to je :) nechcem písať, že som zvedavá, ako to bude pokračovať, lebo to som vždy xDD takže radšej nevravím nič :D ale vyzerá to veľmi, veľmi zaujímavo :)

2 Zuzuliicek Zuzuliicek | Web | 7. dubna 2009 v 20:10 | Reagovat

jé já jsem taky Zuzka :)! zajímalo by mě kdo to byl v tý třídě xD! dáš mi plsky vědět až bude další kapitola? moc se těším na pokračování :)!

3 Wikolka tvé sbénko, které tě moc miluje Wikolka tvé sbénko, které tě moc miluje | Web | 8. dubna 2009 v 14:32 | Reagovat

____________@@@@@

___________@@@@@@@________@@@@@

________@@@________@@_____@@@@@@@

________@@___________@@__@@_______@@

________@@____________@@@___________@@

__________@@__________________________@@

____@@@@@@______@@@@_____________@@

__@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@

__@@____________@@@@@@@________@@

_@@____________@@@@@@@@______@@

_@@____________@@@@@@@@____@@@

_@@@___________@@@@@@@_______@@

__@@@@__________@@@@@__________@@

____@@@@@@_______________________@@

_________@@_________________________@@

________@@___________@@___________@@

________@@@________@@@@________@@

_________@@@_____@@@_@@@@@@@@

__________@@@@@@@_____@@@@@@

___________@@@@@_@

______________________@

_______________________@

________________________@

________________________@

________________________@___@@@

________________@@@@_@__@____@

______________@_______@@@__@@

________________@@@__@__@@

______________________@

_____________________@

Pošli tuto Kytičku všem svým SB a lidem kteří pro tebe něco znamenají♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Když se Ti to vrátí 1x: Hledej nové SB !

Když se Ti to vrátí 2x: To je dobrý začátek !

Když se Ti to vrátí 3x: Jsi dobré SB !

Když se Ti to vrátí 4x: Zůstaň takové SB jaké jsi !

Když se Ti to vrátí 5x nebo vícekrát: Ochraňují Tě SB !

Za 4 dny dostaneš tento odkaz zpět od každého, kdo Tě má rád!!!

Když tento řetěz přerušíš, navěky zůstaneš smolařem!!!

Pošli to svým SB jestli je máš rád, jestli Tě mají rádi i oni pošlou Ti

4 Ainë Ainë | Web | 8. dubna 2009 v 15:29 | Reagovat

Je to zajímavé, taky bych se chtěla dostat pryč z našeho světa :) Akorát by to možná chtělo trošku rozpracovat, nepsat tak stručně.

5 M.inusK.a M.inusK.a | Web | 8. dubna 2009 v 21:16 | Reagovat

jj... když tam píšu stref tečku.. tak jí máš strefit xD

6 M.inusK.a M.inusK.a | Web | 8. dubna 2009 v 21:31 | Reagovat

a máš u mě diplom

7 Aranel van de´Corvin Aranel van de´Corvin | Web | 8. dubna 2009 v 21:49 | Reagovat

Karalen...to zni jako Karamel, nebo paranel xD xD xD a promin ze nepisu hacky a carky, ale blbne mi klavesnice xD xD xD xD

8 Lusynka Lusynka | Web | 9. dubna 2009 v 9:05 | Reagovat

Ten tvůj blog je pstě pcka!!!NEchceš Bý t moe SbénQo??♥♥

Znám to úpa dobře!!!

9 Gringer Gringer | Web | 9. dubna 2009 v 10:32 | Reagovat

nz

10 Sasanka Sasanka | Web | 10. dubna 2009 v 20:04 | Reagovat

teda, psala jsi i lepší :D tady jsem se trochu ztrácela :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama