Květen 2009

Konec SB

31. května 2009 v 11:05 | Lizz |  O blogu
Tk jo došla jsem k závěru, že mít na tomhle blogu nějaký SBčka je tak trochu víc zbytečný... K těmco tu mám stejně ani moc nechodim, výjimkou je Katka... Ale i tak... SBéčkum se tímhle omlouvám... Katku si přesunu do oblíbených odkazů, abych jí nemusela nikde lovit a bude to...:) Takže díky všem, co se mnou měli jako SB trpělivost... Vím, že jsem nepatřila a nikdy patřit nebudu k těm nejvzornějším.... Mno nic... To je pro dnešek možná vše.. Možná se ještě i dokopu k tomu něco napsat.. I když nwm mno.. Uvidíme...:) Tkže mějte se pěkně a zatím pááá Lizz :)

Prokletí - XXI

30. května 2009 v 19:23 | Lizz |  Prokletí
Tak jo tahle povídka mě opravdu bavila... Psala jsem ji ráda, ale tahle kapitola je poslední... Snad se vám bude líbit... Lizz

Časová krize...:)

16. května 2009 v 14:57 | Lizz |  O blogu
Nějak mi dochází ča.. Jak se udělalo líp (jo, teď prší, ale to nevadí) tk prostě už nejni tolik času jako bylo v zimě... takže pár nápadů....
Nová povídka: - co se tohohle týče... Baví mě to psát, ale je to nepřehledný a už ani neumim pořádně něco napsat z pohledu vypravěče... Takže bych jí stáhla a přepsala zase do vyprávění postav....:)
Dítě Slunovratu: - něco jako dlouhodobej zásek?? Snažim se vymyslet pokračování... Ale jaksi jsem se zasekla... Už tak nějak tušim, co tam má být, ale pořád nwm jak to sepsat.... Takže tahle povídky pokračování hned tak mít nebude...:)
Prokletí: - Kdo to čtete víte jak to dopadlo... Ne ještě to není konec, protože mě tahle povídka baví asi nejvíc... Hned po dvou co zatim ještě nemám v počítači... Ale teď bych pokračování radši nepsala... Pokud ovšem přežijete mrtvýho Erika můžu psát hned...:) Nwm proč, ale ať jsem zkoušela napsat pokračování jakkoliv ty dva spolu buďto dlouho nevydrželi, zabili se navzájem, zabil je někdo jinej, Emily poslala pryč Erika, nebo on jí a tak podobně... Prostě to nedopadá... Až se zbavim týhle podivný nálady nudu pokračovat.... Slibuju...:)
PSAL: - Kapitola je sice už napsaná, ale skoro nikdo (možná vůbec nikdo) to tu nečte takže je yvsloveně na Andy než zveřejníme další kapitolu... Navíc zase bychom si měli napsat nějaký do zásoby... To s tou půlnoční knihovnou nám zatraceně rychle zklividovalo veškeré zásoby kapitol...:) Tkže asi tk...:)
+ Možná, ale opravdu jenom možná do počítače přetluču ty dvě povídky... Ae nechce se mi do toho opravdu ne... Navíc ta první je hroznej nesmysl... Viď Eddie, Caiusi, elfe, atd. A ta druhá... Mno tk ta už jednou v počítači byla - celá... Ae nějaká dobrá duše (já) si jí smazala (hej bylo to omylem!) tkže tk..:)
Mn nic mizim zatim pá Lizz... :)

Řetězák od Sasanky...:)

12. května 2009 v 9:31 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku

Já vím, že tam bylo SB, ale já si nemohla pomoct.. Pardoon...:)

Prokletí - XX

8. května 2009 v 9:42 | Lizz |  Prokletí
Tak po mega dlouhé době se opět ozývám. Ještě než jsem dám kapču musim poděkovat Andy...:) Protože nebýt jí Erik by se nakonci asi ukoktal k smrti a chudák Em by pošla na AZZ (akutní zánět zvědavitýdy)... Taky byl možnej konec se slovy. Smrt je přirozená část života. Kulka do srdce - jak přirozené... Prostě mi nešel domyslet konec a Andy mi pomohla.. Tkže konec je její dílo jen tak mimochodem.... (konkrétně od toho, že Erik nebyl nikdy nijak výřečný...)Takže ještě jednou.. Díky Querida... Promiňte, chyby, pěknýpočtení a nechte koment...:) Zatím ahoj.. snad už zase píšící Lizz...:)