Červenec 2009

PP -6.kapitola

26. července 2009 v 15:27 | Lizz |  Ples příšer

Tak tady je další kapitola.. Snad se to dá přežít a je to o něcolepší než minule.. Budu ráda za komenty a omlouvám se za chyby,.... Jinak nutno dodat, že Phillip se jmenuje podle Martininýho křečka... :)

Nová povídka - 5. kapitola

20. července 2009 v 6:55 | Lizz |  Nová povídka
Ehm....Po trochu víc delší době sem dávám kapitolu k téhle povídce... (no co? Jána ní zapomněla... Úplně, až teď jsem si vzpomněla) Takže se nezlobte... A pěkný počtení, omluva zy chyby a budu ráda za komenty... Ostatně jako obvykle... A berte to s nadhledem, tohleto jsem psala fakt strašně dávno a v podstatě by se to dalo považovat za můj úplně první pokus něco napsat...:) Aaaa ještě :
DS - až si vymyslim nějaký sadistický trest, co jí nezabije přibyde kapitola :)
PP - ehm... až se dokopu k tomu přetlouct to do počíače přibyde kapča (ale mě to táááááááááák nebaví)
PSAL - no tak tady kapitoly přibyly jenom díky sestře páč já se zasekla a bylo hotovo... Ale neboj, zkusim to napravit... A něco dospat...ehm dopsat :)

19. kapitola - Si vis pacem, para bellum

17. července 2009 v 22:45 | Lizz |  Podlehneš strachu a nebo lásce?

19. kapitola - Si vis pacem, para bellum

(Autor: Andy)

18. kapitola - Nervozita stoupá

8. července 2009 v 13:10 | Lizz |  Podlehneš strachu a nebo lásce?

18. kapitola - Nervozita stoupá

(Autor: Lizzie)

Znovu jsem si prohlédla to srdíčko i papírek. Napadla mě jenom jediná osoba, od které by to mohlo být, i když nikde nebyl podpis. Thomas. Hmm. Kéž by… Ale kdo taky jiný b to mohl v tomhle domě být? Pousmála jsem se. Potěšilo mě to. Dvě půlky. To bych mu asi jednu měla dát, jenže… Jenže najít k tomu odvahu… Do pokoje mi najednou vlítlo tornádo. Dobře nebylo to tornádo, ale nebyla jsem ani tak daleko od pravdy. "Lizz!" vyjekla jsem trochu překvapeně. "Elizabeth." Pozdravila mě klidně a pak jí pohled padl na řetízek v mých rukou a papírek na posteli. Její už tak dost široký úsměv se ještě rozšířil. Vánoce na nás mají opravdu nějaký příliš dobrý vliv. "Takže nakonec… Hm… Ale pěkný, to se mu musí nechat." Ušklíbla se. Taky se vám zdá, že o tom něco ví? Ale to je nesmysl. Zavrtěla jsem hlavou a začala vyzvídat na Lizz, co dostala. A snažila se z ní vymámit klíčky od auta. *devil face*

***
(CČ)

PP - 5.kapitola

1. července 2009 v 13:42 | Lizz |  Ples příšer
Tak jo jedna docela dost krátká kapitola... Ale příště už to bude zase lepší... Hlavně ten konec jestrašně divný.. to bude tím, žej sme ho domýšlela teď, tím pádem jsem am nemohla napsat plno věcí, abych si nezměnila něco důležitýho nebo neprokecla něco z doby pozdější...;) Takže toho konce si moc nevšímejte, ano? No nic... Pěkný počtení, pardon za chyby, a budu ráda za komentáře... Zatím ahoj Lizz,co už jí prázdninylezou na mozek a chce září - ihned ! ....;)