Nová povídka - 6. kapitola

11. září 2009 v 20:59 | Lizz |  Nová povídka

Je to divný, děsivý a celý takový... Nwm.. Ale nelíbí se mi to :) Budu to fkt muset přepsat jak jsem kdysi strašila...xD No nic... Jelikož jsem ztratila ten sešit s PP tk sem dávám aspoň tohle...:) Snad se to dá přežít (ne nedá, ještě že je to krátký xD) a omluva za chyby...:)

Složila dopis do obálky, kterou i s ampulkou položila na poličku. Zase si lehla a přemýšlela o tom, co se právě dozvěděla. Kdo je ta tajemná Abigail? Ani si toho nevšimla, ale Marián během toho co četla odešel učit. Zavrtala se do peřiny a usnula. Probrala se až druhý den. A protože už jí skoro nic, kromě toho žebra nebolelo a navíc měla děsnej hlad, vstala a šla se do jídelny najíst. Docela jí překvapilo, když tam seděla její bývalá třída, sice tam bylo pár nových lidí, ale to jí nijak nevadilo.
"Ahoj, Karalen. My mysleli, že už jsi odešla." uslyšela za sebou Georgův hlas.
"Jé ahoj, Georgi. No abych pravdu řekla měla jsem odejít, ale trochu se to zkomplikovalo." řekla.
"Co se stalo a co to máš na hlavě?" Vždyť ti říkám malinko se to zkomplikovalo, ale neřeš to jo."
"Dobře. Sáro?! Pojď sem chci ti někoho představit."
"Karalen Sára. Sáro Karalen."
"Ahoj. Těší mě." řekla a natáhla směrem k dívce ruku.
"Hmm…Mě taky." zabručela, ale ruku jí nepodala a tak ji Karalen zase stáhla. Prohlédla si novou dívku znova a poznala v ní svojí nejlepší kamarádku, ale to bylo dávno před tím než se to všechno malinko zvrtlo a od té doby se ty dvě nemohli vystát.
Poznala mě? Nejspíš jo. Pomyslela a nahlas dodala.
"Promiň dlouho jsme se neviděli tak jsem tě hned nepoznala." Řekla a šla si pro jídlo.
"Nevíš co jí je?" zeptal se George Sáry protože nic nevěděl.
"Neřeš to. Bylo by to nadlouho a možná…" Nedopověděla větu a šla rovnou ke Karalen.
"Jak jsi myslela to dlouho jsme se neviděli? Vždyť jsme ani ne před čtrnácti dny chodili do stejný třídy." Tohle zarazilo zase Karalen.
"Počkej ty jsi nemusela dělat něco jako astrální projekci co vydrží a ty při tom neupadneš do bezvědomí."
"Promiň, ale co myslíš?" zeptá se zmatená Sára.
"Něco jako tvojí dvojnici." vysvětlí rychle Karalen.
"Ne, Nikos mi řekl, že se o to postará." Karalen mezitím dojedla a teď se zvedala k odchodu. "Promiň, ale už musím, kdybys s čímkoliv potřebovala pomoct přijď k Mariánovi já tam, alespoň ještě pár dní budu."
"Mariánovi? Kdo to je? Hmm není to náhodou ten učitel, co byl marod a mi měli trpaslíka místo něj?" Karalen se musela při zmínce o tom že byl nemocnej usmát.
"Jo přesně ten. Když tak se zeptej George ten cestu zná. Jo a že ho taky ráda uvidím. Tak zatím Sáro!" otočila se a odešla. Ji samotnou překvapilo už jenom to že se spolu mohli chvíli normálně bavit, ale neřešila to. Třeba by z nich zase mohli bejt kámošky i když už ne tak dobré jako před tím…Vlastně teď jí důvod proč se spolu bezmála tři roky nebavily přidal jako úplná pitomost. Možná to bylo tím, co prožila jak ona tak Sára.
Po chvíli došla do pokoje kde už na ní čekal Marián.
"Neměla bys moc chodit za prvé aby tě tu moc lidí nevidělo a za druhý, aby se ti něco nestalo. Ale to je jedno." řekl a nejspíš chtěl ještě něco dodat, ale Karalen ho nenechala.
"Mám pár otázek. Jak je možný, že moje kamarádka - úhlavní nepřítel, neřeš to jo? - nemusela dělat svoji dvojnici? Co znamenali ty barvy u přepážek? Jak silná byla nebo je Abigail? Dál ten jed je jedem jenom pro nás nebo i pro ostatní?" Věděla bych totiž o použití. Pomyslela si, a už si představovala jak tráví Sáru. Pak si ale uvědomila že by takhle asi myslet neměla, možná i proto, že je šance že by spolu mohli zase začít mluvit i když tomu moc nevěřila. "A nakonec je možné použít kouzlo nevědomky?"
"Slušný." ohodnotil to Marián. "Takže tohle bude na dlouho. Čaj?" Dívka se posadila a mlčky přikývla. Ve chvíli kdy se k ní chlapec otočil zády se jí na chvilku zakalil zrak, ale hned to bylo pryč.
 


Komentáře

1 Katk@ Katk@ | Web | 12. září 2009 v 16:59 | Reagovat

Když je to špatné, tak je snad dobře, žře je to krátké, ne? :D Mohla bych si tuhle povídku přečíst. Má to něco společného se Stmíváním (to, že jsou tak upíři a vlkodlaci se nepočítá, ale jestli je to ten typ upírů jako ze Stmívání, tak se to počítá)? V úvodním článku píšeš, že název je ve výrobě... xD Vyrábíš ho trochu dlouho. xD

2 Nessa Nessa | Web | 13. září 2009 v 13:29 | Reagovat

Ahoooj

3 Š L E H A Č K A <3 Š L E H A Č K A <3 | Web | 28. září 2009 v 9:48 | Reagovat

fajny blog :) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama