Říjen 2009

Happy Halloween!

31. října 2009 v 12:00 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Jistě každý znáte Halloween. Je to americký svátek, který se slaví nejčastěji děti 31. října tím, že se převlékají do strašidelných kostýmu a chodí koledovat.
Původní název byl Hallowe'en zkratka z anglického All-hallow-even (Doslova: Předvečer
Všech svatých), Halloween vychází původně z pohanského (keltského) svátku Samhain - pohanský nový rok (konec pohanského léta). Uživá se také název Předvečer svátku Všech svatých. Pravděpodobně má i návaznost na křesťanský svátek Všech svatých.

K tomu videu, jistě většina z vás zná Jacka z Nightmare begore the Christmas. Ale pročse dýním říká taky Jack - o - Latern?
Klik CČ

PP - 15. kapitola

30. října 2009 v 8:00 | Lizz |  Ples příšer
Když jsou ty prázdniny tak jsem se rozhodla přidat další díl ještě dneska no... Aby se neřeklo... Stejně nemám co dělat...:) Jinak ještě dopředu varuju...xD Tenhle úvod je mega dlouhej... Proto, pokud na to nemáte nervy věnujt částaspoň ěm červeným místům, ano? Obzvláště tomu mám dotaz...:) Arigáto...:)
Tak jo, beru Sasukeho na milost.. Není to zase takovej kokot, jk to zprvu vypadalo...:) Mimochodem on existuje někdo tupější než Tamaki?! Dodneška jsem o tom pochybovala..xD Po tohle dílu Naruta už ne..xD Existuje a jsou dva...:) Jakože Bráško, jsou lišky dobré? *pohled směr Naruto (pro tyco se nekoukáte, Naruto má v sobě Kyuubiho, což je liščí démon)* Jo, protože okurky jsou taky. Jako co je tohle za rozhovor?:D Ok a teď od Naruta k povídce...xD Je to divný, je to víc divný než divný, ale baví mě to..xD A omluva za chyby...:)
P.S.: Věřím, že většině z vás musim s tim Narutem lézt na nervy - a ani se vím nedivím, je mi jasný, že dokážu být otravná a nejspíš i jsem -, ale věřte mi ono to časem přejde, ostatně jako vždycky... Nebo mě aspoň přejde ta potřeba to s někym rozebírat a neustále všem vykládat, co se tam zrovna děje...:)
P.P.S.: Sasanka psala v komentech že by ráda další kapitolku s věnováním pro ní...:) No problemo, jenom nwm jestli je zrovna tahleta (která je divnější než divná) k tomu vhodná, ale koneckonců proč ne? Lepší už to nebude (možná) a horší (snad) taky ne...:) Takže tahle kapitola bude pro Sasanku...:) A já bych měla přestat kecat nebo bude za chvíli úvodní odstavec delší než povídka...:)
Vídíte? Já říkala, že mi poslední dobou nejdou psát krátký věci... Což je průšvih vzhledem k tomu, že mám napsat na půl A4 jakejsi otravnej (Shikamaru, dej mi pokoj a věnuj se mrakům laskavě.) článek do novin... Strašná otrava...xD Ještě možná horší než ten minule + bych se měla pokusit sepsat jakousi kratší Vánoční povídku pro naše důchodce...:) Jenže to se mi ale ani trochu nechce...xD Ale dokopu se k tomu... Možná bych si to mohla vzít jako čáíst nějaký kapitolovky.. Jenom pro ten pocit, že to neni krátký...:) Ale to je taky blbost... Sakriš.. No nic, to se nějak poddá...:)
Btw. Málem bych zapomněla mám dotaz! :D Ti, co sem chodíte dýl (což je převážná většina z vás a to jsme vám vděčná, i když se divim, jak to, že ještě žijete) si možná pamatujete na Prokletý (muhehe a ten konec.. ten jsem si užila nejvíc, po těch schizofrenních rozhovorech.. jej to byli časy)... Pamatujete? Super. Nepamatujete? No, nevadí. Ale každopádně, kdysi jsem byla dalo by se říct násilím přepsat ten katastrofickej konec na happy end (tváří se jako na pohřbu). Musela jsem to napsat, abych věděla, jak dopadne Nick (že, Marti?!)... Ale to je jedno, abych se vrátila k tomu, co jsem chtěla.. V podstatě jde o to, jestli byste byli ochotný překousnout pokračování Prokletých... Ale už ne s Erikem, Emily a Eliškou. Ty bych oživila - nějak - jenom pro efekt a taky aby byli děti... A další Prokletý. Jakožei když řeknete ne, tak já to stejně budu psát, ale jenom do sešitu (kterej mi byl málem zabavenej, blbá čeština, jeden ani literárně tvořit nemůže... obzlášť kdyžu toho zkoumá program kina, že MaJQí?:D). Otázkou je, jestli to mám přetloukat do kompu a následně dát sem? teda až domyslim tu jednu spojovací kapitolu, která by byla spíš k těm původnim, než k těm novým... Prostě nevím, jestli jste mě pochopili..xD Moje mozkový pochody jsou poslední dobou dost mimo..xD Takže abych to shrnula... Pokračování Prokletých ANO nebo NE?
Mimochodem tohle bude asi nejdelší úvod v historii tohohle blogu... Začínám být fakt až nebezpečně ukecaná a většinou ze mě padaj nesmysly...:) No, už opravdu končim... Sajonara a pěkná počtení...:)

PP - 14. kapitola

29. října 2009 v 11:11 | Lizz |  Ples příšer
Máte kliku, že jsem tuhle část u měla přepsanou, jinak bych se k tomu nejspíš nedokopala... On totiž Sasuke (kokot jeden, i když... uááá *urgentní zpráva pro mozek: ZMLKNI!*) právě odchází z Konohy..xD Ehm, ale to vás nejspíš nezajímá, takže já mlčim, omlouvám se za chyby a přeju pěkný počtení... :) P.S.: zase je to kratší, ale jinak mi to rozdělit prostě nevycházelo - gomen...:)

PP - 13. kapitola

25. října 2009 v 10:41 | Lizz |  Ples příšer
He další kapitola...xD Jenom varování pokud tam někde najdete něco, co nedává smysl obracejte se prosím an můj word...xD Páč já píšu Tome a koukám a ono je tam Rome... Já píšu koupáku a najednou je tam šoupáku...xDD Jako ty automatický opravy...xD Děsný.. Stejný jak minule Zambie a Zombie..:) Btw. Proč sem nejdou vkládat obrázky? :(:(:(:(


XX. kapitola - Oceán trpělivosti a pokoje

17. října 2009 v 22:45 | Lizz |  Podlehneš strachu a nebo lásce?
Prepáčte :( Je to moja chyba :(
Andy
Ale kecy v kleci tvoje chyba..xD Dejme tomu, že jsme obě tak trochu lemplové... Jenom doufejme, že Neji kecal (jasně že kecal, protože jestli ne, tak budu takovýhle tele nadosmrti... Bezvááááááá)... Jinak... Další kapitola... po třech měsících.. Docela úspěch, že?:D
Lenka

XX. kapitola - Oceán trpělivosti a pokoje

(autor: já /Lenka/)

PP - 12.kapitola

16. října 2009 v 14:01 | Lizz |  Ples příšer
Je to krátký... A nikdo mi nerozmluvíte, že ne... Jenže kdybych to neusekla tady bylo by to zase moc dlouhý... :) No, nevadí...:) Gomen nasai (snad se to tak píše xD) za chyby... :) Sajonara:D

PP - 11.kapitola

10. října 2009 v 13:54 | Lizz |  Ples příšer
A je to tu..xD Další kapitolka a možná taky poslední... Máme totiž prodlouženou, kterou nejspíš nepřežiju... I když přežila jsem to loni, letos bych mohla taky...:) (Navíc letos plánuju zalézt si do rohu, hrát si na neviditelnou a zpívat u toho koledy...xD) Jinak, Katko promiň, ale tohle mi prostě nejde psát krátký... A když jo, tak je to zase moc krátký... Ale tak tahle by měla být kratší než ta loni... No nic... Sorka za chyby a pěkný počtení...:) Sajonaraaaaaaaaa :D:D

PP - 10.kapitola

3. října 2009 v 13:58 | Lizz |  Ples příšer
Tohle už lepší nebude tak toberte s rezervou a nechtějte po mě abych opravovala chyby.. Rozhodně ne dneska... Tak trochu totiž nestíhám (pro změnu)... No nic pardon za chyby a pěkný počtení ;-)