Nový rok 2010... :)

1. ledna 2010 v 15:06 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Upřímně to datum se mi opravdu ani trochu nelíbí... Neptejte se proč. Sama nemám tušení...xD Jenom je to prostě divný... Na palici a kdo ví,co ještě...;)
Tak co? Jak jste oslavili Silvestr a Nový rok? Nezlili jste se moc? Všichni žijou? Všichni mají všechny končetiny? Upřímně doufám, že jo...;) Normálně zrada... Já neviděla ohňostroj... Protože byla nějaká divná mlha...xD Teda viděla jsem asi dva nebo tři záblesky a slyšela miliiony ran... Docela úspěch po půl hodině na "balkóně" :D Víte, jaká tam byla zima? V šatech? (Jo, čtete dobře, já měla šaty. A dobrovolně, ale k tomu se dostanu za chvíli...;))
Jak jsem v minulým článku psala, že zpívají do mikrofonu... Tak to pokračuje ještě teď s tím, že dva lidi přibyli...;) Teď zrovna jim hraje v Hrobař (a já zapínám Death Note..xD - ještě jednou díky, Querida:D - Dobrá náhoda..xD)
A teď abych vysvětlila ty šaty...xD Oni to vlastně ani nebyly šaty... Spíš cosi na styl noční košila...xD A byly součástí masky... Stejně jako lyžařský podkolenky, nějaký nehoráznmě tlustý brejle, přes který jsem nic neviděla, takovej ten červenej nos - jak mívají klauni -, paruka a bůhví, co to bylo, to co mi omotali kolem krku...xD A inteligentně mi narazili brejle a podali skleničky... Prej ať to podržim..xD Samozřejmě, že jsem nic zvlášť neviděla, takže skleničky skončili na zemi... Co jiného taky čekat, že?:D Nutno, ale podotknout, že se rozbila jenom jedna. Ale co sranda být musí...xD
Takže tímto vám do nového roku přeju vše nej (opět:D)... Pokud jste si dali nějaká předsevzetí, tak ať je dodržíte (na tohle já si už nějakej ten rok nehraju, protože jsem je stejně nikdy nedodržela, ani jedno jediný...xD) A protože se říká, jak na nový rok, tak po celý rok, tak jsem si nemohla odpustit přidat článek...xD Aby se neřeklo...:) (Protože tomhle nesmyslu taky nevěřim...xD Protože jak na novej rok, tak po celej rok? Děkuju, nechci...xD
No toť ode mě vše...xD Zatím... Možná ještě něco přibude...xD No nic, sayonara....:)
 


Komentáře

1 Alxis Alxis | 1. ledna 2010 v 16:03 | Reagovat

Jo, 1. 1. 2010 je fakt divný :D

2 Evanka Evanka | Web | 5. ledna 2010 v 15:53 | Reagovat

I Tobě všechno nejlepší do nového roku 2010! je to podivné číslo, bude mi to trochu trvat, než se naučím psaát jen jednu nulu, zatím se mi povedlo párkrát napsat 20010 :-) Já jsem letos Slvestra přežila bez následků narozdíl od loňska, moc jsem se snažila :-) Taky už si radši nedávám předsevzetí, ještě nikdy se mi ho stejně nepodařilo splnit, to jsme na tom dosti podobně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama