For me...;)

21. února 2010 v 9:34 | Lizz |  Jednorázovky
Ahoj:D Ano, vidíte správně:D Já dostala povídku *nadšená* Ne dobře, Mechika se nějakým záhadným způsobem (že by z kalendáře?) dozvěděla, že dneska mám svátek:D Říct, že ho neslavím nemůžu... *vzpomíná na víkend* Mimochodem, je to z Naruta *in love*, Sasu/Naru *slint* a konec morbidní, Sakura měla smůlu *muhaha, dobře jí tak* Neboli Sasuke viděl Saw :D:D:D Tak nebudu se u toho vykecávat, jenom...
Arigato gozajmasu, Mechika (uhm... přípona utekla:D)
P.S.: Aho znamená v japonštině idiot (to je to z Keep on!* vzpomněla si:D*) Jenom pro jistotu:D A teď už fakt mlčím:D
P.P.S.: Mechiko, a pak kdoje tu krutej:D Pche:D I když tohle bylo geniální:D Představa toho všeho:D A ten závěr:D Já se musela smát jak Kira:D:D:D (Gomen, Marti, ale Misa ďábelským smíchem nevyniká :D)


Pomalá smrt

,,Usuratonkachi," byl slyšet hlas černovlasého chlapce, který se hádal s jedním roztomilým blonďáčkem.
,,Baka," bylo pro změnu slyšet hlas Naruta.
,,Aho," oplácel mu stejnou mincí Sasuke. Takto se hádali celou dobu, dokud nepřišel jejich sensei-Kakashi.
,,Kakashi-sensei!" ozval se zároveň hlas pijavice s růžovými vlasy a hlas blonďáčka. Kakashi se jen nervózně podrbal na hlavě a poté řekl něco ve smyslu, že začíná trénink. Naruto na sobě po celou dobu tréninku cítil Uchihův pohled.
,,Můžeš toho nechat, Uchiho?!" vyjel na něj, když už jej to vážně deprimovalo.
,,Proč? Vadí ti to snad?" otázal se a Naruto mlčel. Vlastně mu to nevadilo a tak to nechal plavat.
Ovšem Sasuke v tomto pozorování Naruta pokračoval ještě několik následujících dnů. Čehož si (konečně) všimla i jedna nejmenovaná "dívka" s růžovými vlasy.
A tak jednoho dne zrovna když Naruto prováděl jednu ze svých obvyklých denních procházek, jej někdo omráčil. Mezitím co byl Naruto v bezvědomí mu ten někdo svázal nohy a následně i ruce, které mu překřížil za zády, aby se nemohl blonďáček moc pohybovat, poté vzal Naruto do náruče a šel s ním k jednomu nedalekému rybníku. Cestou se Naruto ovšem probudil. Nevěděl co se děje a nejspíš kvůli tomu, že se před chvíli probudil, se nemohl pohnout ani ze sebe vydat jedinou hlásku. Ovšem když ta osoba přišla, až k rybníku začal mít nepříjemný pocit. Ještě stále se nemohl pohnout, ale už dokázal dát dohromady nějakou větu.
,,Co chceš dělat?" otázal se se strachem v očích.
,,Že by, zabít tě?" odpověděla mu na otázku otázkou.
,,Proč?" otázal se nechápavě.
"Kvůli Sasukemu. Nevšiml sis jak se na tebe dívá? Tak se má dívat jenom na mě! Ne na nějakou nicku jako si ty!" odpověděla mu celkem naštvaně. Narutovi to všechno začalo docházet. Osoba byla už úplně u rybníku a už Naruta pouštěla do věčných hlubin. Blonďáček ještě stihl sebrat všechnu sílu a zakřičet to jedno jediné slovo.
"Pomooooooooooooooooooooooooooooc," a poté skončil v rybníku, který k jeho smůle byl až příliš hluboký. Zmítal se ze strany na stranu. Snažil se pohybovat nohama, aby vyplaval nahoru, jenže nic nepomáhalo. Pomalu mu začínal docházet dech, opouštěli ho síly a už už se vydával do ráje. Opět upadá do bezvědomí, takže necítí, jak ho něčí ruka tahá zpátky na zem. Byl to Sasuke vytáhl jej ven z vody, položil jej na tvrdou zem a rozvázal provazy, které měl kolem rukou a nohou. Pětkrát do něj vdechl vzduch a začal s masáží srdce.
,,No tak Naruto dýchej!" křičel na něj hystericky černovlásek a stále se snažil obnovit životní funkce jednoho blonďatého stvoření.
,,No tak Naruto teď nemůžeš umřít," křičel Sasuke a stále pokračoval s resuscitací.
,,Vždyť já tě přece miluju!" křikl na něj znovu a opět se sklonil k ústům blonďáčka. Ovšem teď bylo něco jinak. Ucítil pohyb cizího jazyku ve svých ústech. Šokem se rychle odtáhl a mohl vidět dvě pomněnkové oči, které jej sledují.
,,Z toho už se nevymluvíš," řekl blonďáček.
,,Vždyť já ani nechci," oznámil mu černovlásek a znovu se sklonil k jeho ústům. Když jim přestal stačit malý přísun kyslíku tak se od sebe odtáhli.
,,Já tu pijavici zabiju," řekl z ničeho nic Sasuke a blonďáček se, i přesto co se stalo před chvíli, zamračil.
,,Tak dobře nezabiju. Její život bude záviset jen na ní. Konečně se prokáže její inteligence a odvaha. Teda pokud nějakou má. A já už vím jak to udělat," oznámil blonďáčkovi černovlásek.
*****
Sakura šla jednou temnou uličku, přičemž si prozpěvovala a přemýšlela, co by mohla koupit Sasukemu. Jenže těsně před koncem té uličky ji někdo omráčil.
Když se Sakura probudila, byla v místnosti sama. Ovšem nebylo to jen tak. Něco cítila na hlavě a přímo před sebou viděla od toho něčeho zámek. Když se rozhlédla, uviděla na stolku jeden papírek.
V němž stálo: Ahoj Sakuro, zahrajeme si takovou hru. Před sebou vidíš nádobu, je v ní klíč od přístroje na tvé hlavě. Nádoba je naplněná kyselinou. Pokud to neuděláš do jedné minuty, přístroj se začne pohybovat a bude ti otáčet hlavou, což bude mít jisté následky.
Sakuře vypadl lístek z ruky. Nevěřila tomu co se to teď děje. Nechtěla tomu věřit. Ale i přesto zvedla ruku a nejdříve se snažila za pomocí své síly zámek utrhnout. Ovšem zjistila, že je proti jejímu jutsu imunní. A tak se konečně odhodlala. Opět zvedla ruku a ponořila ji do nádoby, kyselina se začala barvit do červena, přičemž Sakura vykřikla a hledala klíč. Ucítila v ruce něco kovového, stiskla to a ruku vyndala. Klíč si přendala do druhé ruky a začala se snažit jej dát do zámku. Po několika marných pokusech se jí to konečně povedlo. Otočila jím a kovová věc na její hlavě se vytratila pryč. Začala se radovat, jak je chytrá a že už je všemu konec, ovšem toto byl teprve začátek.
Po chvíli se otevřeli dveře, které vedly do další místnosti. Byl tam nějaký záhadný stroj a Sakura vůbec nevěděla, k čemu slouží. Opět uviděla lístek a vzala ho:
Pokud tohle čteš tak máš nejspíš bolavou ruku. Ach to je mi tak líto. Před sebou vidíš stroj. Je tam jeden kulatý otvor. Dej do něj hlavu a počkej, dokud se neuvede do pohybu.
Nevypadalo to, že by jí to mělo useknout hlavu. A tak uposlechla. Stejně co jiného dělat? Vložila do otvoru hlavu a čekala. Stroj se uvedl do pohybu a Sakura mohla vidět, jak její růžově vlasy dopadají na podlahu vedle ní. Hluk ustal a plešatá dívka (xD) vyndala hlavu z otvoru. Opět se otevřely dveře a ona vstoupila. Opět tam byl zvláštní přístroj a samozřejmě i lísteček:
Tak jak se ti líbí tvůj nový vzhled. Tady máš zrcátko tak se můžeš podívat jak si teď nesexy. Zde je další stroj. Je v něm jedna díra. Vlož do ní malíček a začni s ním točit jakoby, jsi strouhala tužku.
Sakura opět poslechla, už jí bylo jedno co se s ní děje. Ale přece jen co by se jí mohlo stát, když dá do díry malíček a začne s ním točit? No přece nic. Ovšem opak je pravdou, když malíček do díry vložila a začali jím kroutit, pociťovala nesmírnou bolest. Až po chvíli si uvědomila, že si jej strouhá.
Malíček vyndala a vydala se do dveří, které se právě otevřeli. Opět uviděla přístroj a následně i vzkaz.
No teď už tě nejspíš bolí obě ruce. Takže zajdeme do jiných částí těla. Před sebou vidíš přístroj s dvěma kulatými otvory. Vlož do nich obsah svého hrudníku a vyčkej na seknutí.
Sakura uposlechla. Nechápala totiž, co znamenalo to: Vyčkej na seknutí. Ovšem pochopila to, když se tak stalo. I tak malý obsah jejího hrudníku se změnil na minimum. Vlastně z něj nezbylo vůbec nic. Ovšem znovu se otevřeli dveře a Sakura do nich vešla. Dveře se za ní okamžitě zavřely a v místnosti byla pouze ona a lísteček:
Toto je konec tvé cesty. Kdybys byla ostražitá zjistila by jsi že hned v první místností byli dveře, které vedli ven, takže jsi odsud mohla odejít s jen tak trochu popálenou rukou, jenže pokud jsi tady už se odsud nikdy nedostaneš, možná vykrvácíš, možná zemřeš hlady nebo žízní ale rozhodně to nebude příjemná smrt. Tak si tady měj a odpočívej v pokoji… Sasuke
Jak mi to mohl udělat? Vždyť mě přece miluje! Sakuře začali téct slzy z očí a mezitím někde daleko si Sasuke a Naruto užívali společných chvílí.
 


Komentáře

1 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 21. února 2010 v 10:16 | Reagovat

Njn to víš Sasuke se po nocích díva na Saw :-D Já neeeee :-D :-D :-D Teda aspoň ne po nocích :-D :-D :-D Ta velrybština mě dostala :-D A jinak Není za co ;-) :-D :-D

2 Articek and TerezQKa Articek and TerezQKa | Web | 21. února 2010 v 10:35 | Reagovat

wow krásnej desing :D

3 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 21. února 2010 v 11:05 | Reagovat

Njn já taky miluju horory :-D Ale tak na saw bych se nedokázala dívat sama :-D I když trojku jsem sama zkoukla ale když jsem chtěla jít na čtverku tak mě ten začátek odradil :-D No dobře tak je zaco :-P Dobře jak chceš :-D Aale mě to aspoň bavilo psát :-D Všechno kde zabíjím Sakuru mě bude bavit psát :-D Muhehe :-D

4 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 12:24 | Reagovat

Hrozný to jméno! (By se člověk zahrabal) :D Ale jinak děkujíííí :-*

5 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:07 | Reagovat

Ty taky LENKA? :D:D To jo básničky :D:D Grr :D Jsně rozpitvy jak chceš :D

6 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:16 | Reagovat

Oujéé, tak aspon nejsem sama :D Jinak po tech cinech myslím, že z toho tela moc nezbyde :D:D ale zkusto :D Máš zelenou :D

7 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:22 | Reagovat

6??? u nás v celým městě jenom 2 :D:D

8 ~ p l u s h* ~ p l u s h* | Web | 21. února 2010 v 13:28 | Reagovat

skvostný dess =)

9 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:32 | Reagovat

Mlátím se smíchy :D Vždyť to jue jako šílený :D:D

10 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:37 | Reagovat

ÁÁ dobrrý no... :D My: Který :D z toho prostě nemuzu :D jendou ve tride jsme mela 4 jakuby a 3 tomase :D taky des :D

11 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 21. února 2010 v 13:45 | Reagovat

No práve :D Vzdycky: Kuba 1. Kuba 2... Pak chybí kuba 4?? :D Proste nej :D Hele já uz musíím ppá :D as zítra :D To musíme doresit! :D

12 Sasuke Shinsuke Nara Sasuke Shinsuke Nara | 25. března 2010 v 10:48 | Reagovat

Jaj :D dobrá povídka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama