PP - 30. kapitola

20. února 2010 v 13:32 | Lizz |  Ples příšer
Tak jo... Prvně zdravím... Ahoj... ;) :D Vzhledem k tomu, že tu minulý týden bylo spoustu Prokletých, protože jisté sklerotické individuum (jo, mám na mysli sebe) nechalo sešit s PP na intru v domění, že ho má v batohu a pak hysteerčilo, že ho zase ztratilo:D Prostě klasika a nic nového pod sluncem, že?
Jinak... Neděje se tu nic převratnýho:D Celkem teda...xD Jenom se projeví Adrianina vrozená debilita...xD Takže vlastně taky nic novýho...xD Ale nebojte.... Zítra, nebo možná ještě dneska (Ale to spíš ne... Ještě si budu hrát s VK mangou:D) se tu objeví kapitola (nebo dvě) k Prokletým:D POdle toho, jak se mi bude chtít... ;) :D Ale tak mohlo by se mi chtít... :) Vzhledem k tomu, že ty jsou teď zajímavý:D Nebo aspoň mě to baví psát:D I když PP teď bude taky taková... No, mám dojem, že mě třeba taková KaThea minimálně umlátí něčím těžkým a tupým... (Doporučuju lžičku... I když to spíš kuchat... Každopádně je tupá, bude to bolet víc... ;))
Za další:D:D Moje prvotní akčnost týkající se celého PP jaksi mizí:D Do nenávratna:D Z čehož pro vás plyne, že se opravdu odmítám deptat s jazykama... :) To zase až se budu hodně nudit... :) Btw. taky uvažuju, že bych milou Adri přeučila:D Z frániny na špáninu:D Querida? Bojíš se? :D Ne? Ale měla bys:D:D Protože jestli se to dokopu přepsat, tak ty už nebudeš mít klid...:D Jinak teď mi tak dochází, že se mi v průběhu celýho toho psaní vytratilo pár takových podstatně nepodstatných věcí...xD Ale já to zjistim, až na 240 straně (A5:D) No, ale ne-va-dí:D Stejně to ještě 1000000000000000000000000x přepíšu a nakonec z toho vznikne něco jiného, než mělo...xD Btw. to už jsem se zmiňovala, že Adri (teda celý PP, ale mám úchylku říkat povídkám, ale i knížkám podle jmen hrdinů... Takže prostě Drizzt, Axis, Kathy, Adriana, Andreas s Danielem *slintá:D* Ne, ok mlčim:D) byla jednorázovka?! Opravdu nechápu, jak se mi to povedlo...xD Jenom aby bylo jasno, tak původní Adriana byla Marika a Ralfík byl Robin:D:D:D Morgan se tam pro jistotu nestihla zjevit... (Nebo to byla ta stromová mrcha? Jo, myslím dri(y)ádu:D Jaký i/y se tam píše?*skleroza* Ale to y se mi tam líbí víc:D) Prostě katastrofa...xDD Ovšem ne zdaleka taková, jako červená Karkulka v mém podání:D Kde vlastně vlk není vlk, ale vlkouš... Karkulka vůbec není červená... A vlk jí nesežere... Nýbrž skončí spolu..xD Taková šťastná rodinka, vlk, Karkulka a její děcko (Ne toho vlka..xD vlk vzal roha na pár let a ona si mezitím pořídila děcko s někým jiným:D Ať žijou telenovely:D) Prostě totální katastrofa nejvyššího stupně. Ale nevadí, stane se. Mimochodem ta "Karkulka" bude jedna z těch mých opravdu první pokusů, protože tam ani nemám uvozovky..xD Ano, opravdu jsem dřív odmítala označovat přímou řeč...xD Pak jsem přešla k věma čárkám a až o něco (hodně) později se naučila používat uvozovky - užitečný to věcičky:D
No nic:D Zase to směřuje k mému obvyklému úvodu... (To dělaj ty rumový bonbony:D Nebo čím jsou to vlastně plněný:D Ale jsou dobrý:D A ne nedám, protože už nejsou :P:D) Btw. dolů možná zase hodím video...xD Až ho najdu:D Takže pokud to někdo budete číst v nejbližší hodině, tak bez videa...xD :D Dobře... Jdu ho hledat hned, ale víte jak... Cestou si ještě otevřu 1000000 záložek a kde nic, tu nic:D
Ok... Sayonara :D
P.S.: To jste nečekali co?:D Kdo ne, ruce nahoru:D Je to katastrofálně krátký...xD Asi tak 1/3 kapitoly od Prokletých:D Vlastně přesně 1/3...xD Protože tam má každý vždycky cca stránku (Ray má poslední dobou plno keců přetahuje:D) Jenže tady je na to chudák holka sama no, a takhle to pak dopadá:D

"Dobře, žádné vykání. Většinou…" Tázavě jsem se na něj podívala. Jak jako většinou? "No, každou středu odpoledne to bude tak trochu nutnost." Středu od…? Aha. Moje lekce "slušného chování". Sakra, vždyť to zní ještě hůř, než tehdy ta matika. A to už je co říct. Enom doufám, že toho nebude moc. Mám totiž vážnou obavu, že v tom případě by to nedopadlo zrovna dvakrát ideálně. A když už jsme u toho, tak mě napadá… Co elfština? (Pravděpodobně taky nebude…xD Deptá mě jen se na ty papíry dívat… A vymýšlet se mi jí zatím nechce… ;) O:)) Tu do mě hustit nebude, že ne? A vůbec. Jakou vlastně mají elfové řeč? Něco mi totiž říká, že moje mateřština to nebude. Ani omylem ne.
"Tak co tě zajímá tentokrát?" Hele! Moje myšlenky. Nedám! Ať si sežene svoje. Otázkou je kde? V obchodě totiž jen těžko. Mohla bych se zkusit zeptat Sarah. Přece jenom její otec se vrtá lidem v hlavě. Vlastně nejen to. ale první, co mě napadne při slově neurolog je mozek. Mozek a nervy. (Hrály jsme s Marťou slovní fotbal a jiný slovo mě nenapadlo… Takže jsem z někoho musela udělat neurologa a první, kdo mě napadl byl táta Sarah…xD)
"Elfština." Trochu se pousmál. Už zase vypadal pobaveně. Co je na tom, ale tak vtipného? Mě to přijde - v rámci možností, samozřejmě - naprosto a dokonale normální.
"Možná jsem měl čekat, že tě něco takového napadne. Ale, co se elfština týče budeme řešit taky až ve středu. Ale neviděl bych to jako problém." Ne? No, nechám ho při tom. Ať si myslí, co chce. Ale bavíme se to o cizím jazyku. Ten se během týdne nenaučím. Ani kdybych sebevíc chtěla.
"Ne. Jistě že ne." Kousy, kousy, kous. Zas začínám a opět bezdůvodně.
"Opravdu. Být tebou měl bych větší hrůzu z pravidel, než z jazyka." A tím chce jako říct co? Navíc, jak jim budu asi rozumět, když nebudu umět jazyk? Taky inteligence tohleto. Jak jim asi mám odpovědět, když nebudu mít nejmenší tušení, na co se ptají? Prostě bez elfština to nejspíš nepůjde. A ať mi netvrdí opak.
"Ale-" zkusila jsme začít protestovat. Skočil mi do řeči.
"Žádné ale. Tohle budeme řešit až ve středu, ano?"
"Ok. To vůbec nezní špatně." A pak už to bylo dobré. Víceméně. Pořád jsem tak nějak nechápala to vykání. Proč mám dojem, že mi v tom, co Miss mrtvola včera říkala něco uniklo? Problém je, že já nemám nejmenší tušení co. Když u ní to poznat… Co ta toho namele a ještě k tomu takový nehorázný nesmysly. Polovinu z toho jsem zapomněla vzápětí. Částečně možná taky proto, že jsem to nijak zvlášť nepobírala. Ale tak ono se není celkem moc čemu divit. Vždyť jí Rafael nenechal doříct málem ani jednu větu! Ale dobře, mohla bych se aspoň pokusit vzpomenout si, co říkala.
"Mimochodem," vpadl mi do mých nijak složitých mozkových pochodů jeden nejmenovaný elf. "…Nathaly říkala cosi o tom, že s tebou chce taky ve středu něco zkoušet." Sakra. Středa bude nabitá. Ale aspoň se nebudu nudit. A rozhodně nebudu mít čas vymýšlet kdovíjaké blboviny.
"Mám ještě jeden dotaz.sice jsem se už ptala, ale… No, to je jedno." Radši jsem to utnula, protože jsem začínala mlít z cesty. Nádech a přejít k věci. Hlavně neokecávat milion nedůležitých věcí okolo. "Proč jsi mi vykal?" Jo, to už je lepší.
"Jak už jsem řekl - musel jsem." No, tak to je mi to hned úplně jasné. Co to takhle trochu upřesnit? "Tys včera asi Morgan moc neposlouchala, co?" Takže co to včera povídala? Kromě toho o mé smrti, že Rafaela nazvala Ralfíkem. Zacukaly mi koutky. To nemělo chybu. A mě přetitulovala z maličké na pr… Moment!? Zarazila jsem se. Nechcete mi tvrdit, že to co si myslím, že by to mohlo být, to je? Ne, to je nesmysl. Určitě jde jenom o nějaký hodně pitomý vtip, protože jinak… Nechápu. Odmítám. Navíc mi to ani vtipné nepřijde.
"Nenarážíš teď na mojí novou přezdívku, kterou mě včera tak krásně označila, že ne?" Zeptala jsem se a jenom doufala, že řekne ne a já budu muset přemýšlet dál. Bohužel, nikoho zrovna nezajímalo, co chci já. Jenom přikývl a já vybuchla smíchy. Nebylo to sice nic zvlášť vtipného, ale… Vždyť je to taková nehorázná pitomost!
"Co je na tom tak směšného?" zavrtěla jsem hlavou a snažila se uklidnit.
"To mi jako chceš tvrdit, že jsem…" zasekla jsem se. Ani vyslovit to nemůžu, jaká je to pitomost. Vždyť… To… Já… Ehm, klid, nesmát se. Hlavně, zůstat v klidu.
"…princezna. Přesnější výraz pro to ve vaší řeči neexistuje." Eh? Takže to je zase ještě komplikovanější? Opravdu dokonalé. Ale, že mě to ještě překvapilo…
"A co když nechci být?" už takhle jsem divná víc než dost.
"Narodila ses tak." Úchvatný. Tím mi jako chcete říct, že já nikdo neměla šanci být normální? I když poloelf. Fakt díky, mami, tati (tobě především). Čím jsem si to zasloužila? "Ale nikdo tě do toho nutit nemůže." Juchů! Volejte sláva a tři dni se radujte. "Ostatně by toho po tobě ani moc nechtěli. prvorozená je totiž Morgan." Cože?! Lidi, pomoc! Já nechci mít za sestru královnu podsvětí!
"Eh… Bezva." Projev hodný blba. Jenže, co víc říct? "Hele, ráda bych klábosila dál…" Ani omylem. Co kdybych se ještě něco dozněla? Třeba, že… Já nevím co radši. S mým štěstím by to nakonec ještě byla pravda. "…, ale je docela kosa a já musím domů. Takže ahoj zítra ve škole." Ani jsem nepočkala na odpověď a odešla. Fajn, dnešek by se dal nazvat objevným. Ale ty zprávy… Klidně bych se bez nich obešla. Bez té poslední téměř stoprocentně. Ze všech polovičatých i normálních elfů, co běhají po tomhle světě, musím mít za sestru zrovna Miss záhrobí. Opravdu dokonalý.
Takže já mám sestru? No, tak tý se už tak asi jednoduše nezbavím. Kruci! No, nevadí. Zatím to není až tak aktuální, takže není nutné to pitvat. (Proč ne? Já bych si klidně zapitvala…xD Aspoň by vyšlo na denní světlo, jak moc jsou elfové v týhle povídce úchylní…xD ;) Ale to se stejně časem dozvíte… ;) O:))
Tuhle já znám!:D Tu jsem prvně slyšela jako by od L :D Tu sem musím dát potom taky:D:D Jako ale tahle verze...xDD Prej Honey:D:D Sice jsme ho neslyšela šišlat, ale k tomu jk vypadá..xD A kort když jde o dortíky:D Ne, nemohla jsem si to odpustit... Ještě jdu pro toho L :D Jenže tam je to jako L/N:D Muhaha:D Jakože L zpívá N ..xD :D L tam totiž má ještě takovou koncovku, kterou tam Honey mít nemohl.. Protože nezná Neara... :D Jenom by mě zajímalo, kdo sní víc dortíků...xD L nebo Honey?:D
Ok, tak verze od Honeyho se mi líbí možná maličko víc:D Má takovej hlas, že z něj prostě nemůžu:D Ovšem to jsem z tohohle taky nemohla, když to hrálo poprvý:D Prostě Cuppycake Song :D:D:D:D
 


Komentáře

1 upirikaty upirikaty | 20. února 2010 v 13:53 | Reagovat

no...je to...Super s velkým S.rychle další kapitolu

2 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 13:59 | Reagovat

No ty tvoje myšlenty, tedy Lenko, jsem si o tobě nemyslela...
No BRNO bylo fajn jen jsem to krapek odnesla no... dneska musím ležet a pít hnusné čaje, ble...
No a co PgPs? překecali jste si aby se nepsalo?

3 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 14:14 | Reagovat

A na co se ptala já abyhc jako tak věděla...
No jako čas ji taky dám ráda, ale mamka mi tam vymačkala celej citron, to bylo horší než ta mandarinka o chemii :D

4 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 14:22 | Reagovat

Já si na L krát nemusím, já JSEM L ! :D

5 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 14:35 | Reagovat

:D no jo L.. :D

6 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 14:55 | Reagovat

No L nepotřebuje komentovat, to je prostě L  :D
Hele normálně koukám na ZOH (zimní hry) jako teďkom záznam z lyžování, já normálně u toho ležím a koukám na to, nějak jsem asi zase na ten sport :D

7 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 15:12 | Reagovat

Já bych, ale jal třeba na prkno... ale nechce se mi... navíc bych si ho musela půjčovat a to se mi nechce, ale docela bych fakt šla :D

8 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 20. února 2010 v 15:39 | Reagovat

Oka :-D Tak kldině :-D A kdy začnem? :-D

9 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 16:25 | Reagovat

Aha... no já stejně nikam bych nemohla jet, díky svému krku.. doufám, že to nějako vyležím...

10 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 20. února 2010 v 17:19 | Reagovat

Asi bych se taky měla začít učit... :D  pondělí je kritické :D :( :D

11 Frosty~[eS]* Frosty~[eS]* | Web | 20. února 2010 v 17:22 | Reagovat

Začala jsem číst... Aaa... Báječný :D

12 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 20. února 2010 v 18:30 | Reagovat

Jo to je dobrý nápad :-D Taky mě to napadlo :-D Tak si počkáme no :-D Uvidíme :-D Třeba až rozmrzne už tu jámu nebudeme ani chtít :-D

13 graphic_girls graphic_girls | Web | 20. února 2010 v 20:10 | Reagovat

mas to tu hezky

14 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 20. února 2010 v 20:27 | Reagovat

A copak se děje tak strašného? (Zvědavost se začíná projevovat :-D ) Já mám třeba teď naprosto šílenou náladu :-D I když to mám vlastně vždycky když jsem sama doma :-D No uvidíme zítra ráno :-D Nebo vlastně za hodinu :-D No prostě časem :-D

15 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 20. února 2010 v 20:48 | Reagovat

Proč všechny zabíjíš? Ty jsi na ně taaak krutá! Ještě víc než já :-D Teda možná :-D :-D :-D Muhehehe *zákeřný úsměv*

16 vampire vampire | 26. února 2010 v 16:09 | Reagovat

dalsi kapcu pls :-)

17 KaThea KaThea | Web | 2. března 2010 v 18:00 | Reagovat

Proč bych tě měla umlátit? Hmm, nenapadá mě žádná věc, co by se mi nelíbila, kromě toho, kdyby Rafíkovi nehráblo, ale to stejně bude až za dlouho, pokud vím. A taky kdyby tam Rafík dlouho nebyl, ale to mi nepřipadá jako důvod k umlácení, protože než zjistím, že tam není, bude to chvíli trvat. A nebo by se s Andri nějak pohádali nebo co? Uhm... *polk* Nechceš z toho doufám udělat shounen-ai? :D I když to by mi možná ani tak moc nevadilo. :D
Adri musí být asi hodně blbá, že zapoměne takovou informci. :D Ale nechci ji urazit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama