Prokletí II. - 8. kapitola

6. února 2010 v 15:01 | Lizz |  Prokletí II.
Zdravím:D Takže zase se hlásím:D Je tu další kapitola..xD Berte to s rezervou a ty moje závorky radši ignorujte:D Když já si nemohla pomoct a musela je tam nacpat:D
Nějak mě nenapadá, co k tomu víc dodat...xD Samozřejmě klasický varování, že je to nesmysl (stejně to většinou všichni ignorujete:D), že je to plný chyb (ty písněte do komentů, kdyžtak:D), že je to nwm co ještě:D:D
Jinak teď mě tak napadlo... Je tam taková kurzívou psaná část...xD Označená hvězdičkama... Jsou to vzpomínky a ta rovná závorka tam moje výkecy...xD To jenom, aby nedošlo k omylu..xD Ne, že bych podceňovala vaše logické myšlení... Ale jistota je jistota a náhoda blbec:D
Jo a ještě...xD Jak jsem vyhrožovala v minulým úvodu, že o prázdninách bych mohla být aktivnější jako... minulý nebo předminulý (?) týden... Tak se nemusíte bát..xD Protože mamka včera večer hrála člověče, nezlob se a vyhrála týdenní pobyt v Lidmani. (Překlad: Hrála mamka a jeden známej a výsledek je, že týden prázdnin budeme u nich:D) Z čehož, ale plyne, že tady ale vůůůůbec nic nepřibude...xD He, aspoň se nedopíšu... (v PP:D v Prokletejch... No, těžko se můžu dopsat v něčem, co vlastně ani pořádně ještě není v sešitě:D) Ale zkusim ještě přepsat PP a nastavit ho...xD Na nwm kdy..xD Podle toho, jak to (ne)budu stíhat...xD Budu si taky muset totiž ještě jít hrát s bublinkama:D:D:D A dole budete mít zase video..xD Já za to nemůžu..xD Ale prostě... I´m just a kid..xD Berte to s rezervou... A mě taky..xD No ni, radši sklapnu nebo se zase rozkecám a kdo to má po mě pak číst, že? (Vy.. Bwahahaa *škodolibej smích*)
Btw. Jak vy máte prázdniny? Nebo jste je už měli? *zvědavá:D
Ok, mlčim, mizim, sayonara:D
P.S.: Teď mi ještě došlo..xD To s těma Lucasama tam dole...xD Některým z vás jsem si stěžovala už včera... No co? Byly jste na ICQ a já si zanadávat na svojí blbost prostě musela..xD Aby bylo jasno... Tak Lucas, co bydlel tam, co dřív Ray a Lucas co teď chodí s Rayem do třídy není jeden a ten samý...xD Jde jenom o blbou shodu jmen v blbou chvíli :D Prostě watashi wa báááááááááááááááááááááááááka desu a lepší už to nebude...xD :D (Překlad: Jsem debiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil:D Ale pořádnej:D Jako ale tak nevadí... Stane se...xD Propříště si budu muset jména líp ohlídat...xD)
P.P.S.: Teď mě ještě napadlo...xD Byla jsem nucena vymyslet jméno pro jednu hru...xD Nakonec jsem ho ale nevymyslela a otravovala s tím všechny okolo *kouká na Kačku a Marťu:D* Kačka (dobře, KaThea:D) navrhovala Sea of blood:D:D No, není to krásnej název?:D A svým způsobem by to byla i docela krásná ironie...Prokletý hrajou moře krve..xD :D Mimochodem, to tam taky možná použiju... Jenže už jenom ten název mi zněl tak trochu jako něco, co by se rozhodně nemělo hrát na školním dvoře...xD Ale někde jinde si to zahrajou..xD Muhaha... *devil face* Takže tam nakonec je ThrowBall:D Nepřekládejte to:D Nemá to v podstatě žádnej závratnej význam..xD Ale zní to dobře..xD Arigato, Marti:D Jinak.. Jestli už to někde něco je... třeb počítačová hra nebo tak... Tak gomen, ale počítačový hry nehraju a sportu se taky radši vyhýbám:D Takže opravdu netuším, jestli to už něco je nebo ne... ;) Prostě tady to bude... No, uvidíte, co to bude:D A moře krve si nechám na jindy...xD Muhahááá *devil plan* A teď už by to chtělo tu kapitolu, co?:D


11. 9. 2152, Pondělí
Dick:
Ráno jsem se probudil a tentokrát už bez čehokoliv bolu. Příjemná změna. Jen co je pravda. Ale i kdyby to bylo jinak, nepřiznal bych to, protože doma už opravdu odmítám být. John už byl taky víceméně v pořádku. Naštěstí. Nebo alespoň už neměl další záchvat. A doufejme, že dlouho ani žádný mít nebude.
"Dicku! Pohni, ujede ti to!" No jo. Vždyť už jdu, pořád.
"Tak jo. Já letím… Mějte se." Vyběhl jsem se z baráku směrem k nedaleké autobusové zastávce. Opravdu jsem tak trochu nestíhal. Ale jenom decentně. Nic, co by nespravila trochu běhu… Nebo radši rychlejšího tempa. Zase to nesmím s tou aktivitou moc přehánět. Přece jenom alespoň v mém případě platí: "Sportem ku trvalé invaliditě." No, nakonec jsme tam byl ještě o pět minut dřív než autobus. Jak já to jenom dělám? Nemám nejmenší tušení.
O něco později jsem stál před třídou. Mám tam vlézt nebo ne? Nějak mám sto chutí otočit se a utéct, jenže i tak jsem tam… musel? Ne, to není to správné slovo… Já tam vlastně i chtěl. Chtěl, ale nechtěl. Znáte ten pocit, ne? Taková ta nerozhodnost, kdy víte, co máte udělat, ale tak nějak se k tomu nemůžete dokopat.
"Na co tu čekáš?" ozval se za mnou nějaký klučičí a už od poslechu sympatický hlas. Otočila jsem se za jeho zvukem.
"No, já…" začal jsem, aniž bych pořádně věděl, co chci říct.
"To je jedno. Pojď dovnitř, hlavy tam nekoušeme. Mimochodem byl jsi tu minulý týden? Nějak se mi zdá, že jsem tě tu neviděl, ale je klidně možný, že jsem tě jenom přehlídl."
"Ne, byl jsem marod."
"Tos to pěkně začal, mimochodem jsem Tim."
"Dick." Tak tedy vzhůru do jámy lvové.
"Taky zkratka nějakého příšerně Dlouhého jména?" jenom jsem přikývl.
"Tak to tedy vítej do party. Timothy jméno mé." Trochu se pouklonil. Šašek. Musel
jsme se zasmát. Začíná se mi tu líbit. A to tu ještě nejsem nějak zvlášť dlouho. Vypadá to, že skicák nebude potřeba.
"Richard."
"To není zas tak strašný." Ušklíbl jsem se. Že není? No, hádal bych se.
"Ne… Je to mnohem horší. I když jsi na tom o něco hůř, Timothy." Ušklíbl jsem se.
"Time." Opravil mě ihned. "Ze zásady jenom Time. Jinak poruším to, co jsem prve říkal a tu hlavu ti vlastnoručně utrhnu." He, co mi to jenom připomíná?
"Ok, Time. Kde je volný místo?" půlka třídy už tu sice byla, ale jenom pro jistotu. Nerad bych někomu zasedl místo.
"Jedno támhle vzadu, ale to bych ti nedoporučoval. Potom jedno vepředu, tam asi taky ne, co?" Ne. Tam opravdu ne. Leda by už opravdu nebylo jiné možnosti. Nebo bych se zbláznil. "A pak je jedno vedle Luka. Přímo za mnou." Jo, to zní už podstatně líp.
"Proč to tam vzadu ne?" zvědavost je strašná věc.zlá a zákeřná.
"Uvidíš. Počkej až dorazí on a Becky a pochopíš to." A ty dorazí kdy? "Fajn, takže kam?" Hádejte, kam jsem se nakonec posadil? Ano, správně. Za Tima a vedle Luka. Oba byli v pohodě. Víceméně. Mimochodem Luke je celým jménem Lucas. A to se mi sem nechtělo. Nechápu sám sebe. I když to není zase nic tak nového pod sluncem, když to vezmu kolem a kolem.
"Co dělá po škole?" zeptal se najednou Tim.
"Jedu domů?" zkusil jsem a to a už dopředu mi bylo tak trochu jasné, že to nebude to, co by chtěli slyšet.
"Špatně. Zkus to znovu." Ušklíbl se Luke. By mě zajímalo, co mi uniká… Ale to se stejně nejspíš brzy dozvím.
"Nevím." Opakovat se odmítám a nic jiného mě nějak nenapadá.
"Tos to brzy vzdal."
"Ale… Po škole hrajeme ThrowBall. Nechceš se přidat?" ThrowBall?
"To nezní jako dobrý nápad. Nikdy jsem tu hru neměl rád." Nečekaně. Celkově jsem jakoukoliv sportovní aktivitu nesnášel. Už jenom kvůli tomu slovu sport. Najednou mě něco napadlo. "Ale kouknout bych se mohl. Teda jestli by vám to nevadilo." Kouknout a kreslit. Muhaha.
"Ok. Jak chceš. A hele… Becky!"
"Co?"
"Dneska?"
"Jasný."
"Co mi uniklo?" tenhle rozhovor mezi Lukem a Becky byl na mojí maličkost trochu moc rychlý. A tak trochu mi uteklo, cože to vlastně řešili.
"Hraje s námi." Překvapeně jsem se na ní podíval. Holka, co hraje ThrowBall? Něco takového se jen tak nevidí. Vlastně je první, kterou znám.
"Nekoukej tak. Je opravdu dobrá." Dodal Tim, když viděl jak jsem na Lukovu odpověď zareagoval.
"Promiň, já jen, že…"
"Jo, měl jsem podobný názor. Z omylu mě vyvedla hodně rychle. Ostatně dneska sám uvidíš." Jo, to je vlastně taky fakt. No, tohle bude ještě zajímavé.
"Tak jak dlouho dneska?" zeptal se Luke, kývl ke dveřím a já už zase byl mimo. Mohl by mi někdo vysvětlit, o co tu jde tentokrát? Nechápavě jsme se tím směrem podíval. A hele, další spolužák, super. Vědět, kdo to je asi bych svoje nadšení zkrotil poměrně rychle. Ale já nevěděl…
"Maximálně po první hodině." Odpověděl mu pobaveně Tim.
"O co tady jde?" Nesnáším, když se okolo mě něco řeší a já nemám páru, co se děje. Radši jsem se otočil zpátky ke klukům. Nelíbil se mi ten jeho pohled. Koukal tak nějak… divně. Nevím, jak líp to popsat. Tak prázdný pohled asi ani popsat nejde. Nevím, prostě byl takový divný.
"Ale… právě přišel Ray. A není den, aby se támhle s Becky nepohádal. Takže tipujeme, jak dlouho jim to vydrží dneska. Teda jak dlouho bude trvat, než po sobě začnou štěkat." Nedalo mi to a znovu jsem se na toho černovlasého kluka - Raye - podíval. Koukal na mě minimálně jako na vraha, takže jsme se pro jistotu otočil zpátky s tak trochu divným pocitem. Jako na vraha… Něco na tom bude. Teda teď tím nenaznačuji, že jsem už někoho zabil, ale nebylo k tomu daleko…
"Aha." No, co víc k tomu dodat? "Jak nejdéle to zatím vydrželi?" zeptal jsem se po chvíli zvědavě.
"Tři?" povídal se Tim po Lukovi, jako by si tak docela nebyl jistý.
"Jo, tři. Ale pak to stálo za to." Nebylo mi tak docela jasné, ale věřil jsem tomu. Ostatně během chvíle jsem měl šanci shlédnout jejich "milý a stoprocentně přátelský rozhovor" na vlastní oči a s komentáři od Tima a Luka.
Ray:
Vešel jsem do třídy a přelétl své spolužáky pohledem. Trochu jsem se zarazil u jedné světlohnědé hlavy. Připadala mi tak nějak povědomá. Pak se ten kluk otočil a já málem prodělal svůj první infarkt. Infarkt v šestnácti, to tu ještě nebylo. Nebo aspoň co já vím. Během chvíle se naštěstí otočil zpátky - díky bohu. Dýchej, Rayi, to bude dobrý. Je to prostě jenom náhoda. Ti dva nemají vůbec nic společného… Jen hloupá náhoda. Nic víc.Ale… Musí mu být tak podobný? Teda až na ty oči. Dan je měl tmavý, hodně tmavý, což je u někoho se světlými vlasy docela nezvyk. Tenhle je měl jiné. Těžko říct, jestli modrý nebo zelený. Nejspíš záleželo na světle. Zamračil jsem se. Nelíbí se mi, že je tu. Ani trochu ne. Že bych si zase udělal sváču? Zavrtěl jsem hlavou. V žádném případě! To už nikdy. Tím nechci tvrdit, že tenhle kluk musí být nutně protivný nebo já nevím co… To vůbec ne. Ani v nejmenším. Ani na to nevypadá. Ale… Prostě se mi nelíbí jeho přítomnost v téhle třídě. To je celé. Znovu se na mě otočil. Špatný nápad. Hodně špatný. Probodl jsem ho naštvaným pohledem. I když on vlastně ani za nic nemohl. Jenom doufám,že Becky dneska nebude mít štěkavou. Mám totiž takový dojem, že bych byl víc než jen nepříjemný. Co všechno se mnou udělá jeden kluk. Sakra, vždyť ani nevím, jak se jmenuje. Ale jsem si stoprocentně jistý, že minulý týden tu nebyl. Toho bych totiž rozhodně nepřehlédl. Doufám, že ten inteligent, co tohle vymýšlel, se teď někde dobře baví. (Jo, Rayi, bavím. Dokonale…xD) A ještě k tomu se mi k lavici zase nasáčkovaly ty tři… Moment! Tři?! Minulý týden byly dvě! Ale abych dokončil větu… K lavici se nahrnuly ty tři příšery s jejich hnědovlasou velitelkou v čele. Někdo se mě tu nejspíš snaží zabít. (Zabít?! Ne to ani omylem ne… Nebo ne teď…xD Jenom tak trochu vytočit… O:-))
"Ahoj, Rayi." Radši jsem mlčel. Už jenom kvůli nim doufám, že mají v plánu zase brzy odejít. Mohly by totiž přijít k úrazu. Ne, že by mi to nějak zvlášť vadilo. To ani omylem. Naopak, konečně by byl klid.
"Tohle je Mia." A co já jako s tím?
"Ahoj, těší mě." "mile" se pousmála. Mám dojem, že budu zvracet.
"Hm, promiň. Ale něco takového já tvrdit nemůžu. Lhát se totiž nemá. A ocenil bych, kdybyste se vrátily do lavice a mě nechaly na pokoji." Dělaly, že mě neslyšely. No, co jsem říkal? Blbý jak malovaný saně a hluchý navíc. I když teď jsem nejspíš urazil sáňky, protože pro takový stupeň debility ani neexistuje pojmenování. A jestli ano, tak ke mně se ještě nedoneslo.
"Špatně jsi spal?" zeptala se ta hnědovlasá koza. Velitelka příšer. (Gomen, Marti a ostatní hnědovlásky… Když blondýna je vedle..xD A zrzky vymřely…xD)
"Špatně slyšely? Pokud vím, sedíte vepředu!"
"A hele… Tak ty už mluvíš i s ostatními? Sice se pořád chováš jako ignorantský zmete, ale nějak se začít musí." Ozvala se zepředu kysele Becky. Ještě ta do toho!
"Ty mlč! Pokud vím, tak jsem se tě na nic neptal. Kdyby jo, poznala bys to." Dneska to tu nedopadne dobře. Nemůže dopadnout…
"Copak? Nějaký nabručený?"
"Copak? Nějaká zvědavá, ne? Pokud vím, tak ti nějaký arogantní pitomec může být úplně ukradený, takže udělej čelem vzad a dej mi laskavě pokoj. Dík."
"Ty jo. Ses nějak rozkecal, ne?"
"Hm." Vrátil jsem se ke svému tradičnímu stylu komunikace. Otočila se a zmlkla. Super. Nasměroval jsem svůj pohled na ty tři krůty a hodil po nich vražedný pohled. Víc instrukcí nepotřebovaly. Až jsem se divil. Asi se u nich projevil nějaký záblesk rozumu nebo co. I když to bych spíš věřil, že potkám na ulici draka se šesti hlavami. A to, uznejte, je víc než jen nepravděpodobné. Sakra, co to se mnou je? Takovéhle výbuchy mi nejsou ani trochu podobné. Kriste, vždyť vypadá jen trochu jako on. A já dělám, jako kdyby bůhvíco. Musím se vzpamatovat. A to tak, že pokud možno okamžitě. Jenomže vzpomínky se objevovaly jedna za druhou a já s tím nemohl a snad ani nechtěl nic dělat. Ta poslední byla nejlepší. Myšleno ironicky, samozřejmě.
***
Měli jsme se sejít jako obvykle, ale učitel nás pustil dřív, takže jsem měl ještě trochu času. Naštěstí… Nebo naneštěstí jsem se nikde nezdržel a šel rovnou… A to co jsem viděl… Dokonalá prohlídka krčních mandlí, tipoval bych.
"Ahoj, Da…" zarazil jsem se uprostřed věty. Odmítal jsem uvěřit vlastním očím a to se stávalo jen málokdy.
"Rayi, co tady děláš? Chci říct… tohle není…" teď se mi tu bude snažit nacpat, že to není to, jako co to vypadá? Myslím, že oči mám v pořádku. I když stoprocentně jistý si tím nejsem.
"Rayi, to opravdu není…" začal pro změnu Lucas. (Jaaaj, Ray bude mít pořádnou depku… Ale mě to nedošlo.. bááááka…xD Zabijte mě někdo rychle…xD)
"Nechte si to pro někoho, kdo vám to bude věřit." Ušklíbl jsem se a tehdy opět po dlouhé době ucítil tu bariéru, která mě jakoby oddělovala od ostatních. Bolelo mě to, samozřejmě. A koho by taky ne, kdyby našel svého nejlepšího přítele a kluka, jak… ehm, radši nekomentovat. Jak jsem zmiňoval výše, prohlídka krčních mandlí…Jak jsem už říkal. Bolelo to, ale zároveň mi to bylo i jedno. Dost divný pocit. Otočil jsem se a odešel pryč. Ze začátku jsem šel, pak už běžel. Vlastně to tehdy jsem zjistil,že mě běhání uklidňuje. (Pošuk..xD ) Možná bych jim měl nakonec i poděkovat. Tohle…
***
…opravdu musí být za trest.
"Dobrý den. Tak se postavíme a zmlkneme." Přerušil moje myšlenky učitel. Taky nemohl přijít o chvíli dřív?! Chtělo by to tělocvik.
"Kdo chybí?" Nic se neozvalo. "Jsme všichni? Výborně. Takže si vyndejte sešit a začneme." Ze třídy se ozvalo nesouhlasné mručení. Já za to byl celkem i vděčný. Jenom by mě zajímalo, proč ten kluk nechodil hned od začátku. Nejpravděpodobnější variantou je nemoc. Jenže ne vždy je ta nejvíce zjevná odpověď tou správnou. Na druhou stranu, co jiného by to asi tak v tomhle případě mohlo být? Že zapomněl, že prázdniny už skončily? Ne, to je nesmysl. A proč já ho tu vlastně řeším? Vždyť mi může být úplně ukradený, kde byl minulý týden. Lépe řečeno bych měl být rád, že tu nebyl. Že jsem aspoň týden klidu. Učitel cosi žvanil, ale já ho už nevnímal. Byl jsem mu vděčný za to počáteční vyrušení, ale tak nějak jsem nezvládal uhlídat si své myšlenky, aby se nelítaly kudy chtěly. Nedokázal
jsem se soustředit na výklad. Naštěstí jsme už ale ohlídal, aby se ty otravné věci, poletující mojí hlavou zdaleka vyhýbaly dvěma věcem. Danielovi a Betty… Té mrtvé dívce. I když zabité by nejspíš bylo lepší. Budu si pak od někoho muset půjčit sešit. Třeba velitelka příšer by mi ho mohla půjčit… Pokud jsme ji ovšem předtím smrtelně neurazil…
Becky:
"Kdo to je?" zeptala jsem se zvědavě si prohlížela nejspíš nového spolužáka.
"Dick." Odpověděl s klidem. A hele… Zase jeden nespokojený se svým celým jménem?
"Becky. Taky hraješ?" Sice na to moc nevypadal, ale zdání může klamat, že?
"Ne. Já na tohle nikdy moc nebyl, ale kouknu se na vás." V očích se mu podezřele zablýsklo. O co, že se nebude jen dívat. Nebo to bylo jenom proto, že nevěří, že budu hrát taky? Stejně jako tehdy Tim. Ale to se přepočítal. Vždycky jsem byla pohromadě spíš s kluky. Elinor, moje sestra ze mě byla na prášky. A mamka ostatně taky. I když ta spíš jen z těch kalhot, co musela neustále zašívat.
"To je dobře. Nic proti tobě, ale kdybys hrál, jeden z nás by si nezahrál." Co to proboha melu? To byla zase jednou prudce inteligentní věta. Pousmál se.
"Upřímná. Mimochodem… Ten vzadu, co proti němu máš?" Takže si toho všiml? Jak nečekané. Nebo ho na to upozornili? Těžko říct.
"Vlastně nic zvlášť. Jen mi leze na nervy…"
"… od prvního okamžiku, co jsi ho viděla." Dodal za mě Tim. Něco na tom bude… I když spíš než viděla, tak slyšela promluvit. Jednoduše řečeno nezačali jsme moc dobře. Přesto jsem nic neřekla a přikývla. Teoreticky vzato měl pravdu. Co ho znám, deptá mě.
"Aha."
"To poznáš sám. Příjemný jako tříska pod nehtem, totiž." Dodal ještě Luke. Jo, to vystihl dokonale, ale nechtěli by řešit něco - no dobře, někoho - jiného? Začínám totiž zase být lehce morbidní…
***
"Kde jste, vy brzdy?" nechápu, co jim zase tak trvá. Děsný s nima.
"Už jdeme!" To jistě. Posadila jsem se na zídku. Tohle bude ještě notnou chvíli trvat.
Jako bych to neříkala… Čtvrt hodiny pryč a kde nic, tu nic. Dorazili ještě za dalších deset minut.
"Brzdy."ucedila jsme spíš jenom pro sebe.
"Promiň, Becky, ale…" začal Tim.
"To je jedno. Teď jste tady, ne?" zarazila jsme ho. Na pitomé výmluvy bude čas později… Spousta času.
"Asi jo." Souhlasil a konečně se mohlo začít. A jít hrát. No, taky že už bylo na čase.
"Co to děláš?" Dali jsme si krátkou - pro Luka telefonní - přestávku a já se zašla podívat za Dickem, co si celou dobu cosi čáral.
"Ale nic." Zavřel skicák…? "Jde ti to." Zkouší to nějak zakecat? Smůůůůůůůůůůůůůůůůůla.
"Díky. Ukaž." Natáhla jsem po něm (po tom skicáku, aby bylo jasno) ruku.
"Nemyslím si, že je to dobrý nápad." Odmítal to pustit. Co tam asi bude?
"Řekla bych, že se pleteš. Nebo je to tak tajný?"
"Ani ne. Spíš bych řekla pro okolí nebezpečné." Ušklíbl se a ten blok uklidil do batohu… Vrr… To mi dělá schválně.
"Čím to, že ti nevěřím ani slovo?" Přece jenom, jak moc může být nebezpečný obsah jednoho hloupého skicáku? (To taky nevím, ale třeba v Mumii knížka a náramek, v DN zápisník… Taky obyčejný a taky nebezpečný…xD) Pokud vím, tak blok ještě nikoho nezabil. Zatím. (Ona neviděla Death Note…xD Jinak by tohle netvrdila…xD Jenže v jejich roce bude DN vystřídaný už nejspíš jiným anime...xD)
"Becky… jdeš?" ozval se Luke, který podle všeho už dovolal.
"Jo, jasně." Křikla jsem zpátky. "Pak mi to ukážeš." Otočila jsem se ještě na Dicka a vydala se k ostatním.
"To bude zase keců." Konstatovala jsem při pohledu na natržené kalhoty. No, co… Kalhoty se zašijou, koleno je celý… Žádný problém…. Až na tu přednášku od Elinor. O tom, jak by se měla holka v mém věku chovat. Nikdy jsem jí nebrala vážně. Možná trochu tehdy, jak si Marek vyrazil ten zub. Ale to byla doopravdy asi jediná chvíle. Tý krve, co z něj teklo… Br… Přišlo mi to horší i než moje zlomená ruka o nějaký ten rok později. Vlastně ani nevím proč.
"Neříkej, že zrovna vaši doma to řeší." Ušklíbl se Tim.
"Ne, naši ne. Ale neznáš mojí sestru." Možná bych to mohla zkusit sešít sama, ale… Ehm… Posledně to jaksi nedopadlo. Ne, přednáška bude opravdu lepší.
"Elinor?" ozval se Luke nečekaně. E? On jí zná? A to jako jak?
"Jak…?" začala jsem, ale nenechal mě ani doříct. To ho doma neučili, že skákat někomu do řeči, je nevychovanost?
"Chodila s mým bratrem, kdysi dávno." Zkusila jsem zavzpomínat. Ale nikdo, alespoň trochu Lukovi podobný, se mi nevybavil. Což ovšem nic neznamená.
"Aha." No, na to se doma ještě budu informovat - pokud to nezapomenu. "A Dicku?" nasadila jsem andělský výraz a psí oči k tomu. Nevinnost sama. Trochu se pousmál.
"Co bys ráda?" Věděl to moc dobře. Musel to vědět.
"Hádej. Můžeš třikrát. Ten skicák samozřejmě."
"Skicák?" zopakoval Tim zvědavě. Ha, už jsme dva proti jednomu.
"Hm… V batohu by jeden byl, ale jsem si stoprocentně jistý, že se mi ho nechce vytahovat."
"Si ho zvládneme vyndat sami." Ujistila jsem ho s klidem.
"Ne, myslím, že ne."
"Proč to nechceš ukázat?" Copak je to až tak tajné? Něco ve stylu : "Kdybych ti to ukázal, musel bych tě zabít?" Bu bu bu…
"Proč bych měl?"
"Neodpověděls." Přece jenom otázka není odpověď. A už vůbec ne tahle. Luke s Timem nás jen pobaveně sledovali.
"Becky? Nespletla sis ho? Hádat se… pardon… diskutovat, máš přece ve zvyku s Rayem, ne?" rýpnul si do mě Luke. Ale vlastně má pravdu.
"Stejně se to časem dozvím." Ušklíbla jsem se na něj. Byla jsem o tom přesvědčená.
Jo, to sedí...xD I´m just a kid..xD Jinak Near je z DN...xD Nejlepší, jak věšel Kiru na Vánoční stromeček..xD Hotovo...xD No, nic tady se vykecávatt nebudu a radši si jdu hrát s Adrianou...xDD A číst k Sasance a psát komenty + takový ty další důležitý věci:D Znáte to, ne?:D
 


Komentáře

1 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 6. února 2010 v 16:59 | Reagovat

Heh už by mohli taky konečně zjistit, že jsou na stejné škole :-D Co je na tom skicáku já to chci vědět! A to hned :-D Nebo budu plakat! :-D :-D :-D Jinak naprosto kawaii a těším se na další ;-)

2 Sasanka Sasanka | Web | 6. února 2010 v 17:55 | Reagovat

-->Ale jsem si stoprocentně jistá, že minulý týden tu nebyl.
Je to u Ryana :D Ten by si měl být spíš jistÝ (ale možná trpí nějakou poruchou vnímání osobnosti, nechci mu nijak křivdit) :D Jinak to je z těch chyb asi všechno :D Pár překlepů se tam určitě ještě najde, ale nic závažnýho :D
Děj byl moooc zajímavbý :D Jen mě tak napadá.-.. |Nemaloval si Dick do skicáku tu příšeru, ve kterou se mění? Možná právě proto to nechtěl Becky ukázat... Ale co já vím, třeba se jenom styděl, ale tohle řešení se mi nezdá... To první je pravděpodobnější :D
Ehm, mělu z cesty :) Bylo to dost dobrý, i když už jsem tedy četla lepší kapitoly :) Ale pořád BOMBA :D

3 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 7. února 2010 v 12:06 | Reagovat

Leni, tak konkrétně TY! máš zapnutý mozek pořád, to jako vím! ;)

4 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 7. února 2010 v 12:15 | Reagovat

:D Ach, ach Leni, co kecáš, ty jsi inteligentní člověk, takže tvůj muzek pracovat musí! ;)

5 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 7. února 2010 v 12:23 | Reagovat

Jo, jo příjdu, přeci si nenechám ujít tu příležitost psát z němčiny ne?!Vrrr, příjdu, neboj... :D
Btw. kdy máme my praxu? :D

6 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 7. února 2010 v 12:47 | Reagovat

no to vím, ale já myslela tu praxu jak máme celý týden!

7 M*MaJQi M*MaJQi | Web | 7. února 2010 v 13:19 | Reagovat

Hih 8? o já si to myslela, sakra to jdu k doktorce, to budu muset nějako vymyslet :D ale tak půjdu jeden den s A no... :D

8 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 9. února 2010 v 21:31 | Reagovat

Njn já jsem se na jeho jméno v podstatě ani nedívala já ho jen píšu :-D Ale včera jsem četla povídku, kde jsem na to přišla :-D No a s těma milionářema to s tebou souhlasím páč naši museli být taky :-D Jéé psát? Konečně něco pozitivního :-P :-D A jinak děkuju :-)

9 AnimeStar AnimeStar | Web | 10. února 2010 v 14:41 | Reagovat

pekný design XD

10 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 10. února 2010 v 16:35 | Reagovat

A já to vezmu od začátku :-P Musím být originální :-D :-D :-D
1. Ale jo mám :-D
2. Ale ty to napíšeš určitě rychle :-D ...Rozhodně ti to nebude trvat tak dlouho jako mě :-D
3. Jj naši taky :-D Ale řekla bych, že byli bohatší než vaši, páč museli o hodně delší vedení koupit i sestře :-D
4.Njn...maximálně by se mohl přejmenovat...Teď mě tak napadá..Co když to udělal Kishimoto účelně? :-D

11 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 10. února 2010 v 17:11 | Reagovat

1. Ale jo mám a ty mi to nevymluvíš :-D
2. Hmm tak to je na dobré cestě...Muhehehe :-D Už určitě zjistí, že jsou na stejné škole, že? *zvědavá*
3. Ahaa tak to taky vážně nevím :-D Řekla bych, že to vyjde na stejno :-D
4. Njn ale komu by vadilo že by Sakutu kleplo? :-D Njn krásnej konec :-D *rozplývá se* *rozplynula se*
5. Heh ne za páté už nebylo :-D Oki jen jdi :-) (Bolí mě prsty :-D )

12 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 10. února 2010 v 17:39 | Reagovat

1. Ne nemůžeš, páč se ti to stejně nepovede :-D
2.Heh a v další kapitole to už určitě bude, že? :-D Já už chci aby to věděli! *zešílela*
3. Heh to taky nevim :-D Ale tak třeba by na tom zůstal stejně (Takže by ho to potom zašalo štvát a zabil by ji :-P )

13 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 10. února 2010 v 20:38 | Reagovat

1. Nn, ani ta nejmenší šance :-D
2. Takže to v další bude vědět jenom jeden? Druhý bude mít podezření a třetí vůbec nic? :-D No toto :-D
3. Takový názor zastávám taky :-)

14 KaThea KaThea | Web | 11. února 2010 v 19:28 | Reagovat

Tak jsem si to konečně přečtla... až vyšla další kapitola, no lemra. :D Když tady byly důležitější věci... jako Keep on nebo Death note. :D Ale mě by fakt zajímalo, co si tam Dick nakreslil. Možná si už dneska přečtudalší kapitolu. Ale až po DN. :D V půlce se udělala (teda ona se sama neudělala, někdo ji musel udělat :D) večeře a já se chtěla jít navečeřet, ale nějak jsem se do toho zažrala a odešla jsem až na začátku Becky, když mi to přikázali. Teď se mi nechce psát dlouhý komentář, ale mám otázku: Koho máš nejradši? Já asi Raye, ale nemám ráda Becky. Je mi hrozně nesympatická (napsala jsem to slovo správně? :D).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama