US - 8.kapitola

25. dubna 2010 v 16:22 | Lizz |  Upíří sestry
Tak a je tu adlší kapitolka od Nelíí. Ode mě taky něco přibude... časem. Dejme tomu, že dočasně stávkuju. Nebo aspoň tenhle víkend určitě :D Prostě 3L :D Neřešte... :D No nic :D Prsotě kapitola od Nelíí z pohldu Rose - jako obvykle. A víc k tomu radši nic. :D Btw. Koment potěší, ale to vy jistě víte :D ;)


da" Jo, rodiče, jasně. Ehm, oni tu s námi nejsou. Poslali nás sem, protože na nás neměli moc čas. Takže nás kontrolujou telefonicky a tak dále, nemají na nás moc času, rozjeli firmu a dost dobře začali, proto ten veliký dům," všichni na mě koukali, jak na magore a to nepřeháním, Chris na mě koukal jakoby nad něčím dumal, dvojčata na mě koukali jako na svého idola, no ono když nemáte rodiče v baráku, který pubertální pako jako oni by to nebral, že? Koukla jsem se na Viky a udělala na ni prosebný obličej o pomoc. Koukala jsem se na ní celkem dlouho, a asi po minutě se k nám přišoupla,
" Jestli vám to nevadí, už by jsme jeli domů, musíme si dodělat něco do školy a stejně se uvidíme večer ne?" mile se na ně usmála.
" Jo jasný,.." řekla naráz dvojčata "… tak večer, čau." Otočila jsem se a šla za Viky, ale někdo mě chytl za ruku, otočila sem se, myslela jsem si že to bude jeden z otravných dvojčat, ale byl to Chris. Usmíval se na mě a koukal mi do očí, což málo, který člověk dokáže, koukat holce do očí.
"Takže večer?" zeptal se a já jsem mu kývla na odpověď.
" Večer u nás," usmála jsem se na něj, a když jsem se otáčela hodila jsem tašku přes rameno a šla za Viky, která už stála opodál. Došla jsem k Viky, usmála se na ní a šli jsme přes školní parkoviště k nám domů.
"Nelíbí se mi jak se chováš k tomu Chrisovi." Řekla to hrozně suše, což se u ní moc nestávalo, asi se trochu bála, je fakt že nejsem zrovna nejvíc zodpovědný člověk, ale začít si něco hodně vážného s člověkem? To by mě ani ve snu nenapadlo. Je pravda, že k Chrisovi mě něco táhne, ale je to nejspíš tím, že je až skoro nelidsky krásný a je vidět, že si to myslí i jiné holky od nás jak z našeho ročníku tak z vyššího i z nižšího ani se nechová jako pubertální paka, co chodí k nám do třídy.
"Vím, že víš, že jsem nezodpovědná, ale také vím, že víš, že bych si nikdy nic nezačala něco vážného s člověkem, ne?" zazubila jsem se na ní až jsem odhalila moje trošičku zvětšený špičáky, no co furt můžete říct, že jste cvok do upírů, a že jste si je nechali vybrousit. To je dobrá
výmluva, no ne?
"A víš, že tu tvojí logiku mluvy někdy nechápu?"
"To je účel," obě jsme se začaly smát.
"Ne, ale vážně, není to nic vážného, že ne?" cítila jsem menší píchnutí u "srdce".
"Ne, neboj, je to jen nezávazný,"
"Dobře," už jsme byli před naším domem. Jak ten čas letí. Koukla jsem na budíka, který jsme měli doma. Byli čtyři hodiny, když jsme dorazily domu. Měli jsme čtyři hodiny do osmi, kdy se tu pro nás měli stavit kluci a možná ještě pár lidí.
"Hele nedáš si…" bylo zbytečné se ptát sestry, která si už rozdělávala tabletky ve vodě pro nás dvě "… nečteš mi myšlenky?"
"To bych opravdu nerada, bůh ví co bych se dozvěděla," má pravdu, vážně by to nechtěla vědět.
"Děkuji," usmála jsem
na sestru a pila ze svojí sklenice.
"Ty jo, co si vezmu na sebe?" ušklíbla jsem se na sestru.
"To je dilema teda, co třeba to, co sis sbalila?" Jo, jo já zapomněla jak je inteligentní.
"Skoro geniální nápad…" pokyvovala jsem si hlavou.
"Skoro?" podivovala se Viky, přitom jsem dopila sklenici s "krví" no fajn no byla by to jen představa, že je tam pravá krev, která je výborná, na ty krevní tabletky to opravu nemá, ale radši tabletky než nic a než pak šílet a povraždit celé město.
"Tak úplně?.." začala jsem se smát, jo dalo by se říci, že já jsem smíšek rodiny, ráda se směju ".. ne vážně, je to úplně geniální, tedy do té doby, než pojedeme na nákupy a musíme si koupi mobily, ach jo, je t hrůza bez telefonu a ten minulý jsem měla hodně ráda." Sestra na mě koukala, vážně nekecám, jak na blázna.
"Tohle říkáš pokaždé, to sis ještě nezvykla?" nadzvedla obočí a koukala na mě, já nemohla jinak než se začít smát.
"Ale jo zvykla, jen je to pořád takový víš co, někoho poznáš a pak musíš rychle zdrhat, protože tě chce zabít parta lovců, sice je to sranda procestuješ svět, poznáš suprový lidi a můžeš žít tisíce let, co z toho vůbec máme? Můžeme je zabít, ale kdo by zabíjel náš poloviční druh? A…" pak mě Viky zastavili v mojí krásné promluvy.
" No tak Rose, klidni hormony, vím, že tebe to těší asi stejně jako mě, ale co jiného můžeme dělat? Pořád si myslím, že máme lepší život než lidé."
" Jo máš pravdu, asi, hmmm miluju tyhle moje dramatický projevy," Viky vstala a objala mě.
" To je v pořádku, já tě chápu…" zůstaly jsme chvilku
obětí a já byla ráda, že nejsem sama "… tak asi by jsme se měli začít připravovat," jak to řekla hned mi bleskla před očima naše jedna bitka o koupelnu, spiklenecky jsem se usmála a rozeběhla jsem se po schodech na horu a začala na ní křičet.
"Jdu první do koupelny," Viky, ale nezůstala po zadu.
" Tak to teda ne!" a rozeběhla se za mnou, ale pozdě už jsem jí zaklapla dveře před nosem.
" Máš smůlu," vyplázla jsem jazyk vím, že ona to nevidí, ale je to takový zlozvyk.
" Jo? Počkej příště," s úsměvem na tváři jsem se svlíkla z oblečení a skočila do vany, jen aby jste pochopili my upíři nevylučujeme pot jako smrtelníci, jen když se nemyjeme máme naší přirozenou vůni, která dokáže lákat upíry i poloupír - lovce. Takže se myjeme a taky ta naše normální vůně nevoní až moc tolik smrtelníkům. No jo no jsme jinej druh. Lehla jsem si do napuštěné vany horkou vodou ponořila jsem i hlavu a koukala nahoru, pak mi před očima blikl obrázek, obrázek Chrise, nějak mi vlez na mozek, ale já to s ním nemyslím vážně je jen hodnej milej a hezkej, ale no tak Rose probuď se! Je to člověk, snad, to nemůžeš, sama to odsuzuješ! Pak mi nějak svitlo a přestala přemýšlet protože nad hladinou vody bylo něco hnědýho ( pozn.aut.- nehledejte v tom dvojsmysl) vynořila jsem se a koukla na Viky.
" Co chceš?"
" Já? Ani nic jen ti říct, aby si sebou trošku hejbla jsemš tam skoro hodinu!"
" A sakra.." jak ten čas letí " jo, jo promiň za chvíli tě sem pustím."
" No jen, aby," zavřela za sebou dveře, nalila jsem si na hlavu šampón a drhla hlavu pak si umyla tělo mým oblíbeným vanilkovým mýdlem, umyla si hlavu a tělo a ještě si na hlavu napatlala kondicionér, opláchla, vylezla z vany, obalila se ručníkama - jeden na hlavu jeden na tělo. Vzala fén na vlasy a pustila sestru do koupelny.
" Pak mi ho půjčíš."
" Co?" byla jsem chvilkově mimo.
" Ten fén," aha už mi to docvakává.
" Jo jasně, pak se pro něj stav," usmála se na ní a vplula do pokoje. Jo jen, aby jste věděli to moje chvilkový bezmyšlenkovitý ponoření ve vaně skoro hodinu tak se nelekejte, mozek mi to nepoškodilo, ten už ani víc poškodit nejde, jen mi upíři můžeme zadržet dech na jak dlouho chceme.
Zapojila jsem fén do zástrčky a fénovala si svoje tmavě hnědý vlasy, které mi sahají po zadek. Za chvilku byly vlasy suchý, pěkně jsem je rozčesala a dala do mého speciální drdolu- čtěte jako rozčepířenej drdol, kterej umí jenom Rose.
Svlékla jsem z županu, kterej jsem si vzala, když jsem přišla do pokoje a vzala si na sebe spodní prádlo, pak už bylo "dilema" najít něco na večer. Vyhráli černý rifle, černý tílko s výstřihem do véčka a moje krásný černý kozačky.
Sedla jsem oblečená k zrcadélku a vyndala mojí menší zásobu malovánek. Což se skládalo z linek na oči, pár stínů, pár lesků na rty a pár řasenek, žádnej make-up. Jako každém upír sem měla bezchybnou pleť, o který se může zdát každý modelce. Nanesla jsem na oči světle hnědý stíny, pak jsem nanesla téměř dokonalý linky, byly by dokonalý, kdyby se mi do pokoje nevřítili menší tornádo alias Viky.
" Kde máš ten fén prosimtě,"
" Na posteli,"
" Jo dík, sluší ti to,"
mile jsem se na ní usmála.
" Jo, ale já ti to zatím říct nemůžu.." vyplázla jsem na ní jazyk.
" Jo jen počkej za chvíli," zakroutila jsem hlavou a dodělala svoje dílo na mém drzém obličeji, dodělala jsem linky, na pusu jsem použila světle hnědý lesk. Vstala jsem a chtěla jít za Viky. Otočila jsem se a viděla můj křížek, ležet na stole, darovala mi ho Vikiina matka, pár let potom co mě přeměnili, byl z pravého stříbra a byl vykládaný modrými diamanty, vzala jsem si na sebe, jo jasný každý by měl asi strach, že mu ho sebere nějaký zloděj, ale přeci jen okrást upíra? To bych vážně chtěla vidět. Zapnula jsem si ho za krkem a vyrazila za Viky.
 


Komentáře

1 Nelíí Nelíí | 26. dubna 2010 v 13:43 | Reagovat

hiii Leni se těšim až napíšeš pokračko´=)

2 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 26. dubna 2010 v 20:31 | Reagovat

Hey to se nedělá takhle mě rozesmívat, když se nemůžu smát :-D Ty jsi taaak krutá :-D Btw. Ty už si zase marod? Já chci taky :-D Já už jsem nebyla nemocná minimálně rok :-D Bych aj poležela doma než být ve škole s těma dementama :-D Stejně nejvíc jak se pořád lidi diví, že mě ještě baví psát (Ve škole nedělám téměř nic jiného :-D Nejlepší je počítat rovnice, když ti něco nevyjde psát a pak to počítat znovu :-D Jenže když si tě všimně učitelka tak už je to horší :-D ) Ehm no překvápko..Eh...No..Er..Údajně jej chci zkusit dodělat dokonce dubna :-D Ale nevím jestli se to dá nazvat překvápkem :-D Ale tak :-D Uvidíš :-D Pokud se na to (zase) nevy*eru :-D O:-) :-D Ale snad ne :-D Protože už jsem docela pokročila :-D Teda aspoň myslím :-D Prostě- Snažím se :-D Eh ale fakt...Kolik dnů zbývá dokonce dubna? Cože pět? Kruci..Jo tak to asi určitě nestihnu (Až teď si uvědomila, že už je 26. ) No ale tak snad to bude brzo :-D Teda pro vás snad :-D Ani nevíte co vás čeká :-D Chudáčci :-D Takže překlad yaoi by se ti líbil joo? *hledá stránku, kde to našla* No možná na tom časem zapracuji :-D Teď mám poněkud jiné věci na práci :-D Takže jdu pracovat :-D Tak papa :-D Btw. Máš v plánu brzo napsat další kapitolku? K čemukoliv? :-D :-D :-D Dobře no já už radši jdu :-D

3 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 26. dubna 2010 v 20:32 | Reagovat

Eh dokonce jenom 4 dny (Zjistila, že duben má jen 30.) Tak to už to tuplem nestihnu :-D Eh..Btw. Gomen :-D ale to nějak samo... :-D Já za nic nemůžu na to nesmíš zapomínat :-d

4 Mechika Shikato Mechika Shikato | Web | 27. dubna 2010 v 18:15 | Reagovat

No já se nemůžu smát jenom večer..Ať nevzbudím rodinu :-D Takže jsou krutí oni :-D Beztak :-D Eh...Mě matikářka taky nemá ráda :-D Ale tak co :-D To je její problém :-D Stejně si nikdy nevšimne, že místo počítání píšu :-D Možná by si mohla koupit čočky :-D Anebo brýle :-D Njn já vím, že mám co dělat :-D Jenže mě nikdo neřekl, že je tak brzo :-D Já, že je teprve na začátku :-D Ale tak nebudu si stěžovat :-D I když jo budu! Já nechci další rok :-D Se těším až mně na žádnou střední školu nepřijmou :-D Muhehehe :-D Takže PP a US? A co Prokletí? :-D Jak jsou na tom? :-D No já to yaoi musím najít :-D Ale tak konec byl docela pěknej :-D Teda to co jsem z toho dokázala po přečtení vyvodit :-D My jsme byli dneska na koncertě :-D Eh jsme tam dělali "trošku" bordel :-D Nám zatrhli do konce týdne všechny hry a přehrávače..My nemůžem poslouchat...Celé 3 dny! :-D Aspoň budu moct psát :-D S mp3 v uších mi to moc dobře nejde :-D My jsme potom přijeli z toho koncertu a tak nám učitel, kterého jsme měli mít říkal že máme do čtvrt přestávku a pak máme dojít do zeměpisu, že budeme psát test..Po chvíli přijde třídní a říká nám, že máme do čtvrt přestávku a že nemáme chodit do zeměpisu, že máme ji :-D Jako potom si vyber :-D Jsme zůstali ve třídě asi tak do půl a pak jsme se začali shánět po učitelích :-D No psaní :-D Já píšu pořád :-D A plánuju hodně brzo něco :-D Teda ještě musím dodělat "pár" věcí :-D Tak ok tak papa :-D Btw. Dobrou chuť :-D

5 Kelly Kelly | Web | 29. dubna 2010 v 19:57 | Reagovat

Pekne, ako inač baby :D Ďalšiu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama