A - Andy

18. července 2010 v 15:16 | Lizz |  Alphabet meme
K tomuto snad říct jediné... Andy byla další a zároveň prozatím poslední, kdo po mě chtěl písmeno...xD :D (Z čehož plyne, že vás s tím konečně přestanu otravovat... To jste rádi, co?:))
Takže je to tu...xD :D1) Andy - Ano, užjenom z principu tu musí být...xD Kdo nezná, oblíbený odkazy a tak dále... Cestu prostě najdete celkem snadno :) Jen tak mimochodem...xD Jak je v Madridu? :)

2) Akiko - Ano, už zase...xD Gomen, Marti :D


3) Alphabet Meme - Aneb proč to tu vlastně zveřejňuju..xD :D Ačkoliv nutno uznat, že je to fajn v časech, kdy se mi nechce nebo nemůžu přepisovat povídku a ráda bych něco psala :)

4) Anime - Byl by hřích nedat ho sem... Už jenom proto, že je to prostě svým způsobem závislost... :) Ne, nebudu se tu vykecávat o DGM, FMA, DN, OHSHC nebo tak něčem, opravdu ne... :)

http://s.bebo.com/app-image/7928131302/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/27/WhiteAnimeGirl1.jpg
5) Angrešt - Mňam...xD Miluju angrešt...xD:D Sice ne tolik jako rajčata a hrášek, ale i tak..xD :)
http://www.stareodrudy.org/img/photo/118.jpg
6) Andor - Aneb další místo, kde jsem začala strašit...xD Víc ro radši nekomentuju :D Kdo ví, ví... Kdo ne, vědět nepotřebuje :)
http://profile.ak.fbcdn.net/object3/1251/63/n44544066607_920.jpg
7) Albert - Nebylo by mi odpuštěno, kdybych ho nezmínila, i když se s ním v současné době nebavím... Nebo on se mnou? Nevím, nejspíš to bude oboustranné... Tak trochu... Každopádně je to můj polobacil a polohormon... Takže za veškeré moje záchvaty málem nesvéprávnosti může on, jasné?

8) Allen - Já říkala, že se tu o DGM nebudu vykecávat, co? Smůůůla :D Allen Walker se mi sem vetřel...xD :) Taky takovej otesánek...xD Zrovna včera jsem si tak vzpomněla...xD Jsem totiž kuchařce tvrdila, jak nemám hlad, že si moc nedám... A nakonec jsem sežrala guláš s pěti houskovýma knedlíkama a dvěma kousky melounu... Jo, neměla jsem hlad :D:D:D
http://th03.deviantart.net/fs37/300W/f/2008/243/a/7/_Allen_Walker__by_Kanusiak.jpg
9) Amestris - FMAAA! :) Víc to nekomentuju... Podívejte se na to :P :) Rozhodně to za to stojí...xD
http://fullmetalalchemist.xf.cz/obrazky/mapa.jpg
10) Atlantida - Všichni jistě známe, ne? Kdo řekne, že ne bude pověšen za palce do průvanu a vyfasuje knížku o Atlantidě... A že jich není zrovna málo, co si budeme povídat...
Jenom by mě zajímalo, proč když jsem prvně viděla určitou scénu z DGM, napadla mě Atlantida...xD Asi už magořím...xD Ale nevadí :D Ano, melu přesně o Arše...xD :D Ano, vím, že to má s Atlantidou jen pramálo společnýho, ale mýmu mozku to nerozmluvíte :)
http://foto.rambler.ru/public/aleksandrledenev/album2/NewAtlantida2/NewAtlantida2-web.jpghttp://img.youtube.com/vi/6Fkm-0j9jOc/0.jpg
Tak a to je ode mě vše...xD Snad jen... Nemáte někdo cihlu? Nebo radši dvě? :D Ne, neřeknu vám na co jsou...xD Ale nebojte, žádné zvíře nepřijde k úhoně... No, možná jedno tele, ale to je vedlejší... To snad nikomu vadit nebude, ne?
 


Komentáře

1 Yone Yone | 31. července 2010 v 14:24 | Reagovat

Amestris! Kyyyaaaaa! *jaj.. musím se dneska kouknout na FMA (šetří si díly a ještě to nemá dokoukané)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama