Bla, bla, bla,...

8. října 2010 v 19:09 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Jednou jsem takhle zase přemýšlela a tohle je výsledek. Ano, opravdu jsem přemýšlela. Nevím, co mě to popdalo, ale to je jedno :D Jo a ještě... Omlouvám se za tu neaktivitu tady... Jenom se toho teď dělo nějak moc..xD Ale to je jedno...xD Radši. Prostě... (Něco jsem musela napsat nad perex..xD :D)
Varování: Článek je silně orientován na mojí osobu a za veškeré psychické nebo fyzické újmy způsobené během čtení si nesete následky sami. Výlohy za: pohřby, doktory, pobyty v blázinci, lázně nebo jiné tomu podobné akce platit nebudu. Maximálně si vám přijdu zabláznit na pohřeb s černejma kosatcema jako kytkou a do nemocnice vám donesu otrávenou čokoládu... Jenom aby bylo jasno...xD :D A teď, děti, přijde pohádka... xD *zmagořila*


Slibovala jsem dva články, že? Jeden už jsem napsala… Ano, mám na mysli Píšu, píšeš, píšeme… Tomu jsem předtím dala přednost, protože… Protože tomu prostě moje mozkové rozpoložení odpovídalo víc. Dneska (6.10.2010 - aby bylo jasno) se vrhnu na ten druhý. Pravděpodobně ho nedopíšu, přece jenom je nějakých půl dvanáctý večer, ale co už.
Víte, během toho, co jsem si tak jednou rozjímala nad DGM a Lavim (Překvapuje tohle ještě někoho? Nikoho. Výborně.) mě tak napadlo… Víte, ve své podstatě jsme nejspíš všichni jako on. Nebo aspoň trošku.
Jistě, my se nevzdali svého jména nebo aspoň ne úplně. Neodešli jsme od rodiny a nezačali cestovat s Pandou, který by nás při každé příležitosti, kdy se budeme chovat jako idioti praštil obří prackou. Ale… Lavi je vlastně jeho alias. Jenom další z řady přezdívek.
A tu máme my všichni… Téměř. (Dobře, Andy je výjimkou, ale jinak z oblíbených stránek snad ani nikoho jiného jmenovat nemůžu.)
Víte, když jsem včera prohlásila, že nás je v hlavě sedm, přičemž já jsem třikrát… Nechtělo se mi to vysvětlovat. (Ono stačilo, že se rozebírali moje yaoi - proč to opravuje na žali?! - sklony a barvila se moje hlava…). Ale tady ten článek vlastně má být od toho, aby to vysvětlit. Jak jsem to myslela? No, ti čtyři jsou kluci, co je jistě znáte… Ti, co mi věčně do všeho kecají, hádají se se mnou a já je mám v hlavě jenom jako podnájemníky, kteří se ovšem nehodlají jen tak odstěhovat. Se zbylými třemi je to ale jinak. To jsem totiž všechno já. Sice pokaždé jiná, ale já.
Lenka, Lenka a Lizz.
Tohle bude znít ujetě, hodně ujetě, ale je to tak. Víte, původně jsem byla typická introvertka, co neměla ráda své okolí, trávila většinu času nad knížkami a vyhýbala se okolí. To je Lenka.
Teď mě napadá, že bych možná měla ty Lenky odlišit, aby nedocházelo k mobilu. Tak fajn, dejme tomu, že to bude Lenka, Macháček a Lizz. (Zdravíme Felixe…xD)
Těm, co mě tak nějak znají by už mohlo dojít, co je která zač. Pro ostatní bude vysvětlení, teda snad. Ale zpátky k Lence.
Nesnáší lidi, je prudce bezkontaktní a nekomunikativní. A úplně nejradši by byla němá a neviditelná zároveň. Vlastně spíš jen takový duch. Jenom jakoby z dálky pozorovala dění okolního světa a nijak se do jeho činností nevměšovala. A byla by spokojená. Samozřejmě za předpokladu, že by měla velkou zásobu jídla, pomerančového džusu, knížek a v pozdějším věku i sešitů a propisek. A samozřejmě je to nesnesitelný flegmatik. A vůbec nejvíc, když čte. Vlastně během čtení naprosto nereaguje na své okolí a je plně zažraná do knížky. To samé při psaní.
Málokdy se směje, vlastně se spíš jenom usmívá. Hlavně, aby jí nebylo slyšet a nikdo si jí nevšiml.
Navíc právě Lenka je nejvíc ze všech tří podobná Bookmanovi. Nikterak zvlášť se neprojevuje a role nezávislého pozorovatele jí úplně stačí. Navíc, v určitém období byla jako by bez emocí. Tohle bude znít zase divně. Nebylo to, že by se nudila, ale ani se nebavila. Nechtělo se jí nic dělat, ale dělala. Nesmála se, ale nebrečela. Nebyla ani naštvaná. Byla prostě jako prázdná nádoba.
To je jeden extrém.
Lizz je ten druhý.
Lizz je šílená červená sjetá veverka, co je jí naprosto jedno, co si o ní bude kdo myslet. Dobře to s tou veverkou by bylo vztažené k poslední době. Lizz má za sebou pestrou škálu přezdívek, od Isabellou Marií Swanovou (kdo že to tu hází ty kameny na Tw maniaky? J Hoďte si, ale trefte se, ano? J) přes Tobiho (Ano, Naruto mě taky neminul, čekám další kameny… J) až po veverky. (Jistě, ti lední medvědi a letadlo by taky stáli za zmínku, ale to je jedno.)
Lizz je pravým opakem Lenky. Jako ona je introvert, tak… Ne nemůžu o Lizz mluvit jako o extrovertovi, ale můžu říct, že je komunikativní až do p*dele. Nejlepší ukázky jejích keců najdete tady, hlavně ze začátku. Ačkoliv jako Lizz se na internetu projevuje teprve od listopadu 2008, Lizz je se mnou o trochu déle. Ale ne o moc. Na základce rozhodně ještě neexistovala. Nebo možná její zárodky? Nejsem si jistá. Každopádně projevovat se začala až pod vlivem socky. Ale tehdy byla ještě trochu umírněná. Poslední dobou se utrhla ze řetězu a už nerozlišuje mezi obyčejnými lidmi a spolublázny. Je schopná tvrdit, že všichni jsou veverky prakticky komukoliv. Ani dotyčného nemusí znát.
Je nechutně sadistická. Ačkoliv to Lenka taky, jenom ne v takové míře. Lizz je schopná sledovat věci, při kterých se ostatním zvedá žaludek a ještě u toho obědvat a tlumit se jako sjetá.
Vlastně je nechutně otravná, sobecká, úchylná, zlomyslná a sarkastická mrcha. A přesto je to právě ona, se kterou mé okolí přichází poslední dobou nejvíce do styku. I když… Ne, k tomu se taky dostanu. Postupně.
Nicméně, ať se děje cokoliv - usmívá se. Všechno bere tak nějak s úsměvem. Jedna z mála vlastností, pro kterou jí mám ráda. Víte, když se jeden ráno probudí a má úplně pitomou náladu ona ne. Nezná ten pojem. Možná i to je většinou důvod, proč po ICQ, skypu, FB chatu nebo jiném tomhle komunikačním prostředku posílám tolik smajlíků (A ne, smajlititýda za to nemůže, ať vám už budu tvrdit cokoliv.) Navíc, dá se za její dokonale se tlemící masku skvěle schovat. Ale o tom až jindy, možná. Rozhodně ne ale tady a teď.
To byl ten druhý extrém.
Něco mezi nimi je Macháček. Umírněná forma Lizz a rozjetá forma Lenky. (Jako by snad něco takového mohlo u obou existovat.) Macháček vlastně vznikla prorůstáním těch dvou. Víte, dvě tak odlišné formy nemůžou vedle sebe existovat aniž by se z toho někdo nezbláznil a nebo nedošli k nějakým kompromisům. A tak se stalo.
Takovéto když melu a najednou se zarazím - to je přesně ono.
Macháček je… Macháček. Lidi neřeší, jídlo neřeší, počasí neřeší, učení neřeší,… Spoustu věcí neřeší. Vlastně spíš řeší jenom minimum.
Nicméně se výborně hodí pro kontakt s "normální" částí světa. Je to právě ona, co se baví s řidičem autobusu, s paní na dobrovolnictví, s dětmi ve školce, lidmi v nemocnici, obchodech, po většinu času s učiteli. (Dobře, to občas zvládá i Lizz. A pak se Felixovi vysvětluje, že to co má na ruce, je vlastně kamarád z domovské planety a tak podobně.)
Nicméně, všechny mají něco společného. A ne, není to jen tělo, které obývají a "mozek", který trápí.
V podstatě by se dalo říct, že dneska už jsou tyhle tři tak prorostlé, že tvoří jednu bytost - mě. Ráda bych to řekla, ale přece jenom to není tak úplně pravda. Nejsou prorostlé zcela. I když rozhodně víc, než tomu bylo třeba takové tři roky zpátky. (Socka holt dělá s lidmi divy, že? J)
Nicméně i přes to všechno všechny tři jsou introvertní fantasy cvoci se skony k sadismu a různými stupni nechutě k lidem.
Heh, teď by vás nejspíš zajímalo, kde je ta spojitost s Lavim, že? Vzhledem k tomu ,že většina nejspíš ani netušíte o kom to proboha zase žvanímxDto je on.
V podstatě to s ním možná ani nemá nic zvlášť společného, ale začalo to dumáním nad ním. Jím, jeho přezdívkami, pravým jménem i okem a tak podobně.
Nicméně jenom bych vás ráda upozornila, že kdo se po přečtení tohohle článku blbě zeptá: "A se kterou ty teď vlastně mluvím?" Dostane - i když povětšinou virtuální - pěstí. Z toho důvodu to nebylo psané. Vlastně to ani není tak ze kterou zrovna mluvíte. Mluvíte se všemi a přitom s žádnou. Nenuťte mě to vysvětlovat.
Fajn, myslím, že keců zaměřených na mojí osobu bylo dost. Tfuj, to je zase článek jednou… Takhle se rozpitvat.
Lizz: Pitva? Jůůů, kde?
Lenka: …
Macháček: Nikdy, ty střevo. Byl to jen slovní obrat, takže zklidni hormon.
Lizz: Střevo? Bwahahaaaa… Hormon…? *přemýšlí* Albertééééé?!
B: *radši se schovává*
 


Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 8. října 2010 v 20:02 | Reagovat

Já tě mám ráda takovou, jaká seš, jen bys mi občas mohla vynadat, když ti lezu na nervy... :-D  :-D  :-D Prostě řekni: "Sklapni" a já sklapnu nebo "nech mě spát" a já tě nechám... =D :-D  :-D  :-D

Joo, a tak jako v tom článku by ses třeba mohla občas vyjadřovat i normálně... =D :-D  :-D  :-D

Koukám, že socka změnila nás obě... Je to jako chemická rovnice: jedna neutrální složka + druhá neutrální složka za působění socky a vznikne výbušnina... =D :-D  :-D  :-D

2 Lizz Lizz | Web | 8. října 2010 v 20:05 | Reagovat

[1]: Udělám výjimku a odepíšu sem.. Jsem líná na jakoukoliv jinou reakci :D
1) Fakt? Super, aspoň někdo je se mnou smířenej...xD Heh, sama moc dobře víš, že neřeknu :D Už jenom proto, že mi NELEZEŠ na nervy - od toho jsou tu jiní :D

2) Eh, to jako jak? :D *nepostřehla změnu*

3) xD Jo, to teda...xD Extra výbošnina :D Ale já jsem za to ráda :D

3 Kate Colt Kate Colt | Web | 9. října 2010 v 19:45 | Reagovat

Děkuji za přivítání :-D Jee- Super.. Jen vyzkoušej ale radši bez aoutorských práv- Nechci to mít na svědomí :-D Jen by mě zajímalo jestli to opravdu funguje.. Já to nezkoušela :-D Perverzní škleb taky není špatný- Ovšem řekla bych, že jej nasadí jen malé procento lidí :-D
A vyřiď Ríšovi, že je kopat znovu nemusí :-D Našla jsem si vlastní lidi na kopání velice hlubokých jam :-D

4 Kate Colt Kate Colt | Web | 9. října 2010 v 20:01 | Reagovat

No- Ty určitě někoho najdeš :-D A rovnou na něm můžeš vyzkoušet i guru :-D Heh :-D
No- Pokud jich na to kopání bude víc tak by to nemuselo být tak hrozné.. No ne? :-D A vzhledem k tomu, že jsou tři :-D No- Pokrok to je :-D Počkáme ještě pár let a třeba se to procento zvětší :-D

5 Kate Colt Kate Colt | Web | 9. října 2010 v 20:15 | Reagovat

Wow- Otrávit kyslíkem :-D To se mi ještě nepovedlo :-D
Jupííí- Guru :-D Nechceš mi udělat fotky? :-) :-D :-) *vážně ráda by se na to podívala* :-D A tu židli- No.. Stačí jen popsat :-D Vidět to nepotřebuju :-D
No- 6 000 000 000 to je asi fakt hodně na tři lidi.. Nechceš jim pomoct? :-P :-D
Když budeme všude rozesílat nějaké gay povídky určitě se u někoho uchytí! :-D

6 Kate Colt Kate Colt | Web | 9. října 2010 v 20:31 | Reagovat

Homosexuálové jsou prostě nejlepší a život bez nich by nestál za nic :-D Nu- Já za nic nemůžu.. Tu okurku potřeboval kámoš.. Taky jsem se jej ptala proč si nevezme radši mrkev.. Prý je okurka lepší :-D
No- Fakt se mi to ještě nepovedlo :-D Nebo si na to nevzpomínám :-D
Juuu- Já budu mít obrázky :-D
No :-D Tak už jsou 4 na 6 000 000 000 jam... :-D To určitě zvládnou :-D
Bwhaha- Už se na ten čas těším :-D Až aspoň každý pátý šlověk bude číst slash :-D

7 Eliska.k Eliska.k | Web | 10. října 2010 v 1:51 | Reagovat

Ahojky dovoluji si tě pozvat na můj blog kde se koná spisovatelská soutěž. Byl abych moc ráda kdyby jsi se zapojila jelikož v toobě vidím velký talent.
Odkaz na soutěž je rovnou přidaný ;)
Předem díky jenom za ozvání ahoj :)

8 Kate Colt Kate Colt | Web | 10. října 2010 v 13:00 | Reagovat

Promiň :-D Já jsem si nemohla pomoct :-D Jsem si tak nějak vzpomněla na Envyho a aby to nebylo stejné jsem změnila y na i :-D Nenávidím vymýšlení přijmení :-D
Em- Já jsem se mu to snažila říct ale on se nedal odradit :-D Co už- Aspoň na mě potom nebude chtít praktikovat guru.. Vzhledem k tomu, jak hluboko je zakopaný :-D
Mě se taky dříve transexual a transvestita pletli, ale tak už to umím rozlišit :-D I když potipuji, že to za chvíli zase zapomenu :-D I když bych si tím nebyla tak jistá.. Vzhledem k tomu, že se ze mně stává čím dál větší úchyl :-D

9 Kate Colt Kate Colt | Web | 11. října 2010 v 13:53 | Reagovat

No- Zatím je bez postranních úmyslů :-D Ale neboj- To přijde... No- Možná protože je to napsané v kolonce pár? David/Alex? :-D Možná- I když ten mozek prožraný slashem to by taky dá... Mmnt- Ty máš mozek? ??? Proč se ke všem vrátil.. Ksooo :-D
Ne- Tentokrát se žíly řezat nebudou :-D Teda aspoň myslím :-D Ale prozatím to není v plánu :-D Já psala, že je to krátké- To ty jsi mi nevěřila :-D Ale už se pracuje na první kapitole.. Matika jde stranou *Dnes vypočítala pouze čtyři příklady :-D* No- Nevadí.. Stejně je to primitivní, tak co :-D
Jo- To znám.. Když něco píšeš dvakrát- Horší je když už to píšeš potřetí.. Teda- Potřetí mě to bavilo :-D Možná kvůli tomu odstupu času :-D
No- F5 ti asi nepomůže :-D Musíš čekat :-D Ale tak uvidíme- Třeba něco stihnu sepsat... Třeba remake Andyho a Chrise.. Bwhaha! :-D Chudáčci :-D A já už radši taky končím :-D Ale zahlcovat u nikoho jiného se mě teď nechce :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama