Veselé Vánoce :)

24. prosince 2010 v 12:00 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Zdravíčko :)
Začnu tou klasicky pitomou větou, co nejspíš většina, ale když ona se sem tak dokonale hodí...
A tak je to tu po roce znovu... Vánoce :)
Pro někoho svátky pokoje a míru a pro někoho příležitost, jak si zničit nervy, ale to je každého věc a problém. :)
Než se zase rozkecám, tenhle článek je přednadstavený. Netuším, co zrovna děláte.. Možná dobalujete dárky, jste na hřbitově, užíráte cukroví, koukáte na pohádky, jste jen tak venku a stavíet sněhuláky... Je to jedno. Všem vám přeju pěkný a pokud možno klidný Vánoce :-* :) Užijte si je... Jsou jenom jednou do roka.
Zkuset zapomenout na to všechno, co jim předcházelo.
Na ty šílené nákupy a davy lidí.
Na to balení a nůžky, co se vás nejednou pokusily zabít místo toho, aby stříhaly do balicího papíru, který ještě k tomu těsně před koncem došel, takže jste museli letět pro další a když jste se vrátili, tak jste zjistili, že nemáte izolepu a museli do toho města znova.
Na všechny ty otravné, ale přesto milé, vánoční SMSky, které vám nějaký šílenec pošle v nekřesťansky brzkou hodinu jenom pro tu škodolibost, aby vás vzbudil.
Zapomeňte i na to, že vašemu prasátku najednou povážlivě kručí v břichu, pokud jste ho nebyli nuceni rozbít, protože jinak by nebylo možné se k penězům dostat.
Prostě si odmyslete všechny ty negativní věci, jistě vás jich napadne spousta dalších - mě taky, ale proč je vypisovat? - a jenomsi užívejte Štědrý den ;)
Vím, že ne vždy to jde, ale i tak... :)
Prostě šťastné a veselé Vánoce vám všem :-* :)
P.S.: Normální člověk prý odpočítává dny do Vánoc... Proč já odpočítávám do druhýho, respektive třetího ledna? Something is wrong, I think... :) Ale to je jedno :D
xD

Fajn... xD Tady je jeden jakoby Bloody Christmas... xD Nebo lépe řečeno, jak to dopadne, kydž se odstraní Santa a skřítci a sobolové se nechají řádit... Nádhera, že? :D Já to říkám pořád, že nemám ráda Santu :)

xD
No a tady je ten "normálnější" (Jak pro koho, že? :D)
Oba jsou poctivě ukradeny z deviantartu, jenom kdyby to někoho zajímalo :D A já už fakt mizím.. trochu spánku mi jen prospěje :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama