Povím vám pohádku...

18. ledna 2011 v 20:19 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
A to sice: "Kterak se dřevo Lizz snažila naučit tancovat Akiko."
Zní to vtipně? Pozor, to ještě nevíte ani polovinu...

Na začátek bych možná měla uvést, že já ačkoliv jsem v tanečních byla dvakrát, stále nic neumím a podpatky považuji za jeden z nejhorších vynálezů nějakého šíleného a zvráceného sadisty. (Ano, moc dobře si pamatuju, jak jsem strašně nadávala, když mi ta ženská volala, že mají málo holek, jestli bych nechtěla jí znova, že už tam nikdy nepůjdu a kdesi cosi. Nicméně, stanula jsem v jámě lvové znovu. A stejně mi to k ničemu nebylo, ale to je od věci.)
Prostě, jelikož máme v úterý čas... (Knihovna není a do školy se fakt jeden nepředře.) A protože z Akiko už dřív vypadlo, že se nejspíš stává normální, protože dobrovolně hodlá jít na ples, koupit si šaty boty a tak... A já že jí prý budu učit tancovat. Mojí první reakcí byl obrovský záchvat smíchu. Já a tancovat? Nesmysl! Já a učit někoho tancovat? Pardon, ale to asi neklapne.
No, nicméně jsme šla dneska s Akiko pro její lodičky. Heh, nunto dodat, že mě mile překvapila. Její chvilka v obchodě je opravdu jenom chvilka. Dokonalé. Hehe... xD Máš plus, pamatuj si to...xD
No, ale abych to nějak shrnula a dostala se k podstatě věci.
Dorazily jsme na intr... (Kde nám mimochodem včera nešel celej večer proud... Luxusní. Zapnuli ho až v půl sedmý ráno... xD A předtím ta vtipná porada... xD To víte, provozujeme tu lesbický orgie a skupinovej sex, tak nás nemají rádi. Ale to je detail :D)
Původní plán bylo zkoušet šaškovat na pokoji, jenže se ukázalo, že máme na moje potřeby příliš málo manévrovacího prostoru. Takže jsme se nenápadně přesunuly do kaple. Za mého vytrvalého pštění. Holt, tu žijí v přesvědčení, že už jsem se naučila nosit ponožky i boty... Haha.. Vtipové jedni :D *Píše to opět bez ponožek... Ty jsou totiž zlo!*
No v kapli už bylo místa dost. Hurá, že? Tak teda že začnem. Načež já si to vlastně musela zkusit, abych byla schopná vůbec něco vysvětlit, přičemž mi pod nohou tak krááásně podjel ten koberec tam... xD Ale nepadla jsem. Mám bod. No, to je jedno.
Koberce se odklidily a mohlo se začít.
Dokud jsme jeli každá zvlášť, šlo to.
Jenže víte... Už dlouho jsem si nehrála na kluka-tanečníka. (Na kluka si totiž jinak hraju běžně minimálně jednou denně :D) Takže automatická reakce byla chytat se Akiko za rameno místo za lopatku... xDD Ehm v mém provedení nejspíš za pas, ale to je fuk. xD Moje provedení vůbec dosti pokulhávalo, co si budeme povídat.
Nicméně pokřiky typu: "Nech toho, šašku!" (Na mojí osobu. :D) "Ale no tak, Vydrýsku." (Na osobu Akiko :D) byly zcela běžné. xD Potom taky pár poznámek o tom, že teď by měla přijít vychovatelka, by viděla ty lesbický orgie. xD Nemyslete si nic špatnýho, ok? Ale víte, jak vtipně to muselo vypadat?
Já s teplákama vyhrnutýma až někam ke kyčlím, rukávama od mikiny taky nahoře, vysmátá jak lečo, bez bot naproti mě Akiko v lodičkách a to celé v jednom jakž takž tanečním postoji. Sakra, to by chtělo fotku. xD
Mimochodem, už jsem zmiňovala, jaká je sranda tancovat si mazurku a zpívat si u toho "Měla babka, čtyři jablka." nebo "Červený šátečku."? Tohle jsem prováděla naposled jako malá, ale teď z toho chcípala smíchy. No jen si to představte, dvě tancující veverky a jedna k tomu ještě i zpívá... (Akikooo? Bráááácha býýýval znááám, jako paragááán! Pusť si to tady. A teď si v té situaci představ Vydrýska... Jak se krásně zmítá v uragánu a kvílí... xDD Pardon, ale víš jak, ne? xD Prostě... Měl mámu poslechnout a na hlavu dááát, šááálu, šááálu s čepicí! xD :D)
No a tak jsme tak nějak dotancovaly. Kupodivu Akiko moje nepochopitelné vysvětlování pochopila a přežila i trénink chůze ze schodů. Věřili byste tomu, že umí chodit v podpatcích ze schodů aniž by u toho vypadala jak na... Eh, radši nic :D Na tuhle hlášku nemám autorský práva :P :D Navíc.. xDD No, nebudu to radši rozvádět.
Načež mi bylo oznámeno, že jsem levnější, než taneční a platit se mi budev naturáliích. Původně jsem měla slíbenou čokošku, ale nějak jsem se od ní dostala až k zavináčům. Ach ty moje těhotenské chutě... xD :D Známe své lidi... (To mi připomíná. Akikooo! Pomoc! Jíťa si koupila OKURKU! Já se bojíííím :D)
No, k mému chování po celou dobu cesty se snad radši ani vyjadřovat nebudu, ale: "Šašek, šáša, šášula... Potrhlý je bambula!"
Klaním se, má úcta... *vysekne hlubokou teatrální poklonu*


P.S.: Viděl někdo z vás Paranormal activity II.? xD Musím jenom pochválit. Po dlouhý době i horor, kterej jsem neprořvala smíchy. Ačkoliv je fakt, že spojení stylu: "Bože! Kurva!" nebo "Bože! Nech mě na pokoji!" mě opravdu dostávala... xD :D No, to ostatně víc věcí, ale to nic nemění na to, že horor to byl a byl fajn. Moc fajn. Hehe... Katie s Hunterem... xDD Až si mě najdoooou! xD :D A dost.
Možná bych toho měla radši nechat, což? xD
Zase tu z toho dělám komedii :D Ale co už, sranda být musí :D Navíc... xD To je fuk. xD
Jen tak mezi řečí. Kapitoly budou, až budou :D Ráda bych něco slíbila, ale jaksi to není v mých přirozených silách :D Takže tak :D Já se jdu topit do vody, co se z ní pokaždý tak krásně osypu a jenom budu doufat, že to nebude koupel při svitu měsí- pouliční lampy, který tam stejně nedosvítí.. xD :D
 


Komentáře

1 matanov matanov | Web | 18. ledna 2011 v 20:46 | Reagovat

"měla babka" si na mazurku doma zpíváme zcela běžně :D

2 Hiki-chan Hiki-chan | Web | 18. ledna 2011 v 20:57 | Reagovat

Podpadky?! :D *škrtí autora* Akiko je fakt borka, že umí sejít schody v podpadcích jako normální člověk.. :D
Paranormal Activity? Ne.. Já se na horory nedívám, páč se jich bojím.. xD Fakt ti závidím ty tvoje záchvaty smíchu.. o.O
PS: Taky jsi Lavenfilka? ^^

3 Akiko Akiko | Web | 19. ledna 2011 v 18:01 | Reagovat

Chvilka v obchodě byla opravdu jen chvilka z toho důvodu, že už jsem tam pro boty byla den předtím, ale žádný jsem si neodnesla, takže te´d jsem věděla, co chci =D :-D  :-D  :-D

Jinak, mám takovej neblahej pocit, že ten článek moc lidí nepochopilo... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D KOneckonců, psala ho veverka, že?? :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama