US- 35. kapitola

31. ledna 2011 v 9:58 | Lizz |  Upíří sestry
Ahoj, tak za Lizz vám přináším další kapču. Dopsala jsem ji včera v noci, takže nemáte právo si stěžovat na možné chyby!!!! Jo to je asi všechno. Je to z pohledu Rose, jenom dodám.
No si to užijte..
papa Nelíí =)


V životě jsem nebyla ve škole tak rychle ani tak brzo. U školy nikdo nebyl, jen sem tam se líně plížil nějaký ten učitel nebo… počkat my máme i školníka? He? Tak proč klučičí a holčičí záchodky vypadají jako…. Eh nechtějte vědět. Nechutný to pohled. Tak jo jde se za roh a vytáhnout tu krabičku cigaret, která je už taková noo řekněme ve špatném stavu. Jde o to, že tam mám už asi jen dvě cigarety. Hrůůůza.
Jak jsem se tak potulovala kolem areálu, sama, s cigárem. No ok spíš to vypadalo, že se schovávám. Jo, starý dobrý časy, kdy tabák kouřili snad všichni. Kde ty časy jsou?
Opřená o zeď jsem jen tak dumala nad starými časy. Na rodiče, jak na moje vlastní, tak na moje upírský rodiče, Co by si pomysleli? Co všechno dneska s Viky provádíme, co jsme provedly. Že by z toho znova všichni umřeli? Dobrý, přestanu být morbidní.
"Angelsová?" Anděl? Kde? Já žádného nevidím. Maximálně nedostižný zlo.
"Pan učitel?" řekla jsem stejným tónem a sarkastickým úsměvem.
"Vy kouříte na pozemku školy? Nebylo vám ještě ani osmnáct!" málem jsem vyprskla smíchy! Já bych mohla bejt jeho praprapraprapra… a tak dále, prababička. Pohled mi sjel na jeho pravou ruku. Jo cigaretka po ránu, ta dokáže divy!
"Je mi kolik mi je. A vy mi taky nedáváte zářivý příklad mého chování," Konec konců, bych mu i já mohla dávat lekce etikety!
"Angelsová, vy nemáte ani tušení jakýma nervama já denně, procházím…. He, bylo by to tak snadné," Co o čem to ten debil zase mluví?!
"Prosím?" jenom zavrtěl hlavou jakoby se probíral z blbého snu.
"Vyhodit vás ze školy, zbavil bych se dalšího otravného žáka."
"Jo, ale to byste se v té třídě potom nudil, no ne?"
"To máte pravdu…. Ne, že příjdete pozdě na hodinu." Jo s tím počítej.
"To bych si nedovolila."
Típla jsem cigaretu a šla ke vchodu do školy, protože jsem viděla jak přijíždí Chris. Hmm za tu chvilku pokecu s učitelem se tu shromáždilo už hodně lidí.
"Aaahoj," skočila jsem Chrisovi na záda a dala mu pusu na zátylek. Jaká to překrásná vůně! Co si třeba zahrát násávanou?
"Čau krásko," přendal si mě do předu a políbil mě. Jo tohle mi chybělo. Že bych dneska přespala u Chrise? Aspoň se na chvíli zbavím…. Adriana. Kurva. Jestli nebude držet klapačku, je mrtvej a je mi jedno, kdo to uvidí! Za chvíli už dorazil i Matt, Tim, Sam, snad jsem viděla i Sáru. Zabít mrchu jednu. A Kdepak máme naše dva ptáčky zpěváčky?
"Kam si vůbec pak zmizela z tý párty?"zašeptal mi do ucha Chris. Hmm, já věděla že jsem něco zapomněla! Zapomněla jsem vymyslet historku na tohle!
"Jo, promiň, dostala jsem zprávy od … našich. Od táty, že je mámě blbě a vypadá to s ní špatně. Ale už je to dobrý. Včera jsme se všechno dozvěděli, už jí je dobře, byla jen přepracovaná."
"V tom případě, to chápu, kdyby se něco stalo našim… asi bych to taky nesl blbě." Jo, obou nám na rodičích záleží, teda mě by záleželo, kdyby byli živý. Jo, byl to takovej ten hezkej den, kdy vám lovci bez pozvánky vlezou do baráku.
"Hej Chrisi, s kym si vlastně skončil na tý Sářiný partě?" jenom jsem se na něj vražedně podívala!
"Já skončil s mojí černou kráskou na zemi!" Pořádně mě objal ze zadu a políbil mě na krk.
"S Rose?" He, kdo to? Neee! Oni už jsou tady! No za Viky jsem ráda, aspoň přežila jeho sebevražednou jízdu! Já toho Adriana… ne nezabiju ho, to by měl hošánek moc jednoduchý! Budu ho mučit! Pěkně pomalu mučit!
"Tobě bych nejradši řekl, jo. Ale bohužel to byla černá ruská vodka." Koukali na sebe jako vzteklý psi! Viky se pěkně postavila vedla mě a za chvilku už u ní byl Matt. Takže já jdu o kilometr dál!
"Chrisi, jdeme?" koukala jsem se na Adriana tim pohledem- ještě chvíli a seš mrtvej! Ten jen protočil oči a šal někam do.. do pryč. Jo přesně tam šel.
První hodina, byla literatura, jak jinak než s naším třídním učitelem, který zrovna nás dvě, mě a Viky moc nemusí. On totiž nechápe, jak můžeme každou hodinu dělat bordel nebo nedávat pozor a při tom máme jedničky z testů. Já mu řeknu proč! Třeba protože, dělám střední už asi po padesátý!
Adrian na mě celou hodinu čuměl, jakoby třeba nemohl dávat pozor! Fajn k čemu by mu to bylo, ale stejně nemůže se třeba koukat na Viky a Matta nebo na tu debilní Barbie, která zase čumí na něj! Sakra, zase něco co mě štve! Já chci, aby tenhle den už skončil! Dneska se stane něco špatného. Nevím, proč, ale myslím, že se stane něco hodně, hodně, hodně špatného. Tak jo, jde se domů balit. Bude apokalypsa. Jo už je rozhodnuto i co se stane. Tečka, Bože tohle je zas den! Další hodina němčina, potom historie, fakt za tenhle předmět ti děkuje bože. Takže s Viky jsme si daly hodinku spánku a učitel jako vždy nás sem tam vyvolal a ptal se nás a jako obvykle jsme odpověděli dobře! Ještě, aby ne! Zmetek, taky nenechá se člověka vyspat, když má za sebou dlouhou noc! A tím dlouhou, myslím… sakra radši nemyslím! Tak nějak jsem proplouvala celý den, většinu času jsem buď trávila s Chrisem, nebo s celou partou. A když jsem se náhodou ocitla sama a viděla jsem, že se blíží Adrian hned jsem zmizela.
Poslední dvě hodiny byl tělocvik. Jo jak mě baví běhat a všechno a přitom nevyužívat mojí upíří rychlost. Pěkně jsme se převlíkli do tepláku a tak dále, s Viky jsme si ještě předtím daly tabletky!
"Tak na zdraví!" řekla jsem a koply jsme to do sebe. Daly jsme si vlasy do culíků, přece jenom dlouhý vlasy, při tělocviku, jo dokáže to člověku pak lézt na nervy!
Zatím, co jsem se protahovala, tak se Viky někam zašila s Mattem, jak jinak. Spíš by mě zajímalo jak dokáže být tak klidná. Jo ta měla být herečkou. Hlavně ať mu neřekne, že je těhotná, prosím prosím, byl by průser jak… kravička!
Jo přesně tak jako kravička. Chudák kravička takhle jí přirovnávat k průserům. No radši to koumání už nebudu dál rozvíjet nebo se dostanu k nějaký úplně šílený teorii!
"Rose?" Ať je to někdo koho nechci zabít! Prosím! Když jsem se koukla nahoru viděla jsem… ďábla. Jinak známého jako Adriana. No nazdar!
"Co chceš?" už to vidím, chci si jenom promluvit o tom co stalo a víš prostě na to nemůžu zapomenout … bla bla bla… ať na to zapomene! Nebo ho můžu praštit do hlavy tak silně až zapomene. Bwahah… tak druhá možnost se mi zamlouvá mnohem mnohem víc!
"Chci si promluvit, o tom co se stalo včera…" neříkala jsem to? "Víš, já to neplánoval fakt a je mi jasný, že se mnou asi teď o tom nechceš mluvit," a dost tohle nebudu poslouchat.
"Máš pravdu.. nechci o tom mluvit, vůbec! Taky bych ocenila, kdyby ses mi nějakou chvíli vyhýbat. A nekoukej na mě jak zmučený pes! Tohle si ty od samého začátku chtěl no ne?! Šlo ti o to se semnou vyspat! Tak dostal si, cos chtěl a teď mi dej pokoj," zvedla jsem se a šla jsem za Chrisem, ten se tam bavil s Timem a vypadal, že se baví, třeba mi zvedne náladu.
"Rose, počkej,.." To bych se načekala. Dobrý a pryč od něj. Tak ještě kousek a budu u Chrise.
"Tak děti nástup!" He? Děti? Budu zabíjet! Ach jooo učitelka mi zmrvila můj krásný nástup k Chrisovi!
Všichni jsme si stoupli do řad, holky dopředu kluci do zadu.
"Dnes si procvičíme sebeobranu, díky nedálým událostem. Roztřídím vás do dvojic a budeme trénovat. Takže Chris Sára," jestli něco zkusí je mrtvá! "Rosemaria a Adrian, Viktorie Matt, Tim Sam, …" a takhle jela až nás všechny neroztřídila.
No super. Pamatuju si, když jsme já Viky a jak už to tak bejvá i Adrian, chodili na bojový umění. Je to už pár let, ale tohle člověk nezapomene, jednou jsem Adrianovi dala pěkně přes držku. Takže bychom si to zopakovali?
"Tak jo každá dvojice si udělejte místo, budeme simulovat napadení ze zadu," šla jsem až někam do kouta, aby na nás skoro nikdo neviděl!
"Hmm Rose, ze zadu jsme to ještě nedělali,"
"Sklapni!" Jenom jsem protočila oči a založila si ruce na prsou, tohle budou zabijácký hodiny!
"Tak jo, ještě mi řekněte, dělá tu z vás někdo bojový umění?" Hned jsem se přihlasila, právě bych ráda někomu nakopala zadek! Přihlásil se i Adrian, Chris, Tim a ještě pár lidí ze třídy. "Tak fajn, Rose Adriane, můžete nám předvést jak správně přehodit útočníka přes záda?"
Jenom jsem se ďábelsky usmála.
"Samozřejmě." Usmála jsem se na učitelku. S Adrianem jsme si stoupli doprostřed tělocvičny.
"Tak pane.. Zejku. Mohl by jste slečnu Angelsovou napadnout?"
"S radostí," Dal mi ruce kolem krku a začal mě dusit. Hezký škoda, že já potřebuju tolik toho kyslíku. Ironie. Předklonila jsem se a švihem jsem ho přehodila přes záda. Všichni se začali smát, teda spíš se smáli Adrianovi. Dokonce se pak našlo pár kluků, kteří jaksi nevěřili tomu, že je dokážu přeprat, tak jsem přehodila přes záda ještě pár kluků. Viky si mezitím hrála na to, že by se klidně nechala přeprat. Chudák. Zajímalo by mě jestli to děla kvůli Mattovi nebo kvůli tomu dítěti, nebo… Sakra je tu moc "nebo" a dost. Tělocvik díky … no díky bohu asi ne. To by jsme tam byli ještě dlouho. Radši díky někomu, kdo to prostě zařídil. Tak jo a teď honem za Chrisem ať dneska nemusím spát doma.
"Mám tě," skočila jsem mu na záda a rukama jsem ho chytla kolem krku.
"Pravda máš mě a co uděláš se mnou teď?" A já myslela, že od přírody jsme zvědavý jen já a Viky.
"Nějaký nekalý myšlenky by tu byly. Co děláš dneska večer? Potřebovala bych vypadnout z baráku." Trošku se zasekl, ale pak to zas rozkejchal, co to?
"Víš zlato, dneska to fakt nepůjde mám doma rodiče a táta má narozeniny, takže se to trochu nehodí. Chápeš to ne?"
"Jo jasně, to chápu. Tak si to užij," snažila jsem se usmívat.
"Promiň," Dal mi pusu a šel se do šaten převlíknout.
"Viky…. Padáme domu?"
"Už letím, jenom.." jo a umlčel ji Matt. Jo vášnivej kluk. Fajn, tak já se jdu zatím převléct, aspoň nebudu ta poslední. V šatně byly už snad všechny holky. Sakra. Je tu na mě nějak moc plno. Tak jo a jsem převlíknutá! Ha a teď už stačí jen vypadnout.
"Baf," šeptnul mi někdo do ucha.
"Íík," kterej zaranej debil!
Chtěla jsem na něj začít ječet a nadávat, jak může nějakej kretén, takhle na někoho bafnout! Jo, kdyby mě nezačal hned líbat. Moment, moment, toho člověka znám… dobře člověk to není! A tu krev znám sto procentně taky! Adrian? Je mrtvej!
"Co si sakra myslíš, že děláš!" odtrhla jsem ho od sebe.
"No tak Rose, neříkej, že to pro tebe nic nebylo! Protože tohle ti fakt nežeru!"
"Co po mě furt chceš… nic to neznamenalo, jenom jsme se spolu vyspali a co? Apokalypsa z toho nevznikne. Bohužel."
"Seš furt jenom naivní holčička, co na tom blbovi vůbec vidíš!?" Já mu ukážu, kdo je tady blb.
"Hele tady to s tebou fakt nebudu řešit! Promluvíme si o tom doma!"
"Já bych to rád vyřešil teď hned!" těsně pár centimetrů od mojí hlavy bouchnul dlaní do zdi.
"Zešílel si? Dej si voraz Adriane, nebo to pro tebe nedopadne dobře!"
"Hej vypadni od ní." Do prdele ne. Chris.
Strčil do Adriana a ten trochu ustoupil. Tohle nedopadne dobře, jak znám Adriana ten si to nenechá líbit.
"Kluci nechte toho!"
"Ty si s nim spala?" co všechno kurva slyšel!
"Chrisi já, byla… byla jsem opilá a ty to nechápeš.. nechápeš, co teď musím řešit! Je mi to líto, fakt líto." Mezi tím se tam už shromáždilo dost lidí a všichni věděli, co bude následovat. Rvačka.
"Musím uznat, že byla dobrá, blbe. Určitě si to se mnou, ale užívala víc než s tebou!" Adrian se připavoval na to dát mu pěstí.
"Rose, co se děje?" objevila se u mě Viky.
"Chris, se dozvěděl, že jsem spala s Adrianem."
"A do háje! Vždyť Chris je mrtvej! Udělej něco!" prostě jsem tam jen tak stála a nemohla se skoro hnout z místa! Tak co jsem podle ní asi tak mohla dělat! Když už šel Adrian na Chrise s pěstí Chris se ji znažil chytit, nebo zadržet nebo si to prostě nějak představte. Chudák bude mít minimálně zlomenou ruku. Připomnělo mi to ten den kdy to Chris vychytal od našeho Alíka, ale tohle… Tohle špatně dopadne.
Už už byl Adrian u jeho obličeje, když mu Chris tu pěst chytil. I když už jsem byla ztuhlá, ztuhla jsem ještě víc, stejně jako Viky, Adrian i Chris.
Adrian od něj kousek odstoupil, já se postavila před Adriana a koukala na Chrise jak jak… já ani nevím na co, tohle se nedalo popsat.
"Co si zač?" začaly mi téct slzy po tváři, chytila jsem Adriana za ruku a táhla jsem ho pryč. Chris tam stál jako opařený, nevěděl jak má reagovat popravdě být já na jeho místě tak to taky nevím. Čapla jsem cestou i Viky a běželi jsme rovnou k autu.
"Adriane naval klíčky!" malátně je vyndal z kapsy a podal mi je. Všichni jsme si nasedli do auta a já rychle nastartovala a jak šílená vyjela z pozemku školy.
"Rose, ty.. ty si to věděla? Nebo chápeš, co se tu děje?"
"Že je Chris lovec? Jo to jsem fakt věděla! Chtěla jsem se nechat zabít!"
Jela jsem jak šílená domu, do prdele. Tohle špatně dopadne!
 


Komentáře

1 selygomezz selygomezz | Web | 31. ledna 2011 v 11:19 | Reagovat

maš super blog raz sa s teba moze stat spisovatelka :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama