Když se podívám...

17. února 2011 v 20:39 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
... do rozepsaných najdu tam spoustu článků, které bych možná ráda zveřejnila. Ke kterým bych si možná i docela ráda poslechla názor někoho jiného a ne jenom sebe a svých drahých poloviček. Na druhou stranu vím, že je tady nikdy nezveřejním.

Proč?
Odpověď je celkem jasná, řekla bych. Příliš známých lidí. A tím známých myslím lidi, které doopravdy znám a u kterých bych byla opravdu jen  nerada, kdyby se dozvěděli byť jen část toho, co tam je. (Akiko? Nelíí? Andy? Vypadněte odtud, ano? xD Všechny inkriminované věci jsou smazané, takže i kdyby vás napadlo ten bordel prolézat, bylo by to zbytečné :P)
Proč?
Protože jsou věci o kterých nechci mluvit. Protože existují věci o kterých nechci aby věděli. Víte, moje já mají vsugerované, že kdyby to věděli, koukali by jinak. Chovali by se jinak. Možná ano, možná ne. To je jedno. Hlavně a především mám tak nějak pocit, že to stejně všichni vědí. Ale nevědí. Jak ostatně dokazuje i minulá praxe, kde jsem byla s Klárkou a Barčou. Zářnej příklad toho, jak u nás ve třídě nikdo neví nic o nikom, pokud se spolu náhodou nebaví nějak víc. Ale to je jedno. O tom jsem mluvit nechtěla.
Původně... Víte zajímalo by mě, kdy tohle místo přestalo být tím, kde můžu říct cokoliv beze strachu a změnilo se na něco, kde musím hlídat každé slovo, aby náhodou příliš domýšlivým lidem něco nedošlo.
Jistě, za některé z nich si můžu sama. Odkaz jsem v jakémsi podivném zatemnění mozku dala dobrovolně. Nikdo mě do toho nenutil. Přesto... Stýská se mi po těch časech, kdy tu o tom skoro nikdo z těch "skutečných" lidí nevěděl. Kdy tu o tom nevěděl někdo, kdo ví jinou část věcí.
Nějaký pátek už to bude.
Na druhou stranu...
Tohle je taky fajn. Můžu sem napsat věci, které bych normálně neřekla, oni si je mohou přečíst a všichni vědí, jak to je. Ano, teď narážím na článek Bla, bla, bla,.... Když se mě někdo zeptal normálně, jak to myslím s tím, že je nás devět a z toho já jsem třikrát. Pokrčila jsem rameny a řekla, ať to radši neřeší. Napsat to bylo mnohem snazší. Nebo aspoň pro mě.
Je pravda, že už od malička raději píšu, než mluvím. Stokrát radši napíšu vzkaz, než mluvit. Ale to je jedno. To je jenom jedna moje taková úchylka, co místy hraničí se závislost a skvěle se vybíjí tady. Ačkoliv poslední dobou už také ne.
Píšu, doopravdy. I když to tady není vidět. Měla bych pár jednorázovek, ale nemůžu je sem dát ze stejného důvodu jako ty články z rozepsaných (které tam už, opakuji, nejsou)... Jistě, takhle domýšlivý nemůže být asi nikdo, aby si spojil jednorázovky se mnou, ale... Jsem prostě paraonidní pitomec. Co víc k tomu dodávat?
Všechno má své plus i mínus. To je pravda. Takže nevím, proč tohle vlastně píšu.
Jenom jsem jaksi měla potřebu něco sepsat. Sice je to na míle vzdálené původnímu požadavku, ale to je jedno.
Mimochodem, nemáte někdo Bloody Rose, co má ovšem místo stříbrých kulek kulky obsahující třeba kyselinu sírovou? xD Skvěle by se hodila... xD Protože ve škole se už jeden nemůže ani podívat z okna, ke dveřím, k umyvadlo, otočit se, aniž by pohledem nezavadil o "ocucávající" se dvojici. xD (Jenom aby bylo jasno... Tohle není závist nebo tak něco. Je to prostě otravné. Neveru jim to, ale proboha... Ráda bych se jednou někam podívala a tohle tam neviděla. A to prosím máme na škole všehovšudy... *počítá* No, jestli patnáct kluků, tak možná i přeháním. xD) Nevím, jestli jim leze na mozek jaro nebo co. Ale v únoru? No tak lidi... Když už máte tu potřebu, co takhle počkat, než na tom stromě tu veverku najdu? Fajn, je dost blbej důvod, ale víte, jak jsem to myslela, ne? xD
Možná bych tohohle žvanení mohla nechat, ale nechce se mi. Uklidňuje.
I když v podstatě nepíšu o ničem z toho, co mi vadí, co nenávidím, čeho se bojím, kvůli čemu se čas od času zaseknu... Stejně to uklidňuje. Protože pod vším tím blábolením já si najdu ten pravý význam. Stačí v každém odstavci jedna nepatrná narážka a dojde vám to, když víte co hledat. Navíc je potom docela legrace pročítat si to po letech a přemýšlet, co má ta nebo ona narážka ve skutečnosti znamenat. Ačkoliv na některé věci se nezapomíná.
Ale to je od věci.
Jako obvykle nečekám, že tohle někdo zvlášť pochopí. Možná tu první část. To přece zná většina blogerů, ne? Postupem času vás prostě ti "skuteční" najdou.
A jak je známo: "To že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mě nejdou!"
Takže i kdybych si myslela cokoliv, třeba to má nějaký reálný základ. A opak nemáte šanci mi vymluvit.
A mimochodem, mám nové pravidlo...
Nevím kolikáté, ale jasně říká: "Nikdy nevěřte Luciusi Malfoyovi."
Proč?
Bylo jednou jedno AVPS a jeden Lucius v něm zpíval: "It´s not over yet!" Sice v jiném kontextu, ale to je jedno.
Já doufám v opak, takže Luciusi? Sice jsi možná super, ale nesouhlasím.
"Voldemort is going down!" - Zní to hnusně? Neberte to špatně. Mám Voldyho ráda a moc... Ale každý z nás máme svého "vnitřního Voldemorta", ne?
Jashine! Teď když se nad tím tak zamyslím od čeho jsem se dostala až k čemu. Nejspíš bych opravdu měla sklapnout. Nebo něco vykecám. A to bych jenom strašně nerada.
P.S.: Hlásím návrat ke svému staršímu já! xD Nebo alespoň částečný... xD A víte co? Jsem za to ráda... Pomalu zase začínám chápat svoje mozkové pochody. Docela uklidňující.
P.P.S.: Otázka pro všechny, co taky píšou... xD Normální člověk, když přemýšlí o sobě uvažuje v první osobě jednotného čísla (já). Tak proč sakra já všechno převádím do povídkového pohledu vypravěče, i když jdu třeba jenom s košem?! Můžete mi to vysvětlit? To by mě doopravdy zajímalo.
Jistě, jedna z variant je, že nejsem normální člověk, protože jsme veverka (červená a sjetá, prosím pěkně xD xD).
Ta druhá je, že jsem blázen. (Jsem! Vím to. Hlasy útočíííí! xD)
Ta třetí... No, to by mě právě zajímalo... Co je ta třetí varianta?
 


Komentáře

1 fallenka fallenka | Web | 17. února 2011 v 20:46 | Reagovat

docela chápu....!

2 kappa kappa | Web | 17. února 2011 v 21:44 | Reagovat

cmúľajúci sa ľudia mi dosť vadia, máme síce v triede len jeden taký párik, ale mám pocit, že sú všade, kde sa pozriem /a o tom, že práve ona pozná fotografa zo stužkovej, skúste hádať, aké úžasné profi fotky máme, na ktoré sme sa museli všetci  poskladať.../

3 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 17. února 2011 v 22:25 | Reagovat

Takže! Kdyby si někdo četl mé rozepsané články asi bych se cítila hooodně trapně. Zvlášť kvůli tomu jednomu, který byl spíše jen takovým výkřikem kvůli jedné osobě. Nj- Docela dlouhý článek v podstatě o ničem. Pro ostatní.. Já se mu budu smát.. (Snad) za pár měsíců. Včera jsem ty články promazávala. Nu- Něco mě i rozesmálo. Tralala...
Jo- Narážky. Ty taky miluju. Škoda jen že u většiny z nich již nevím co mají znamenat. No jo- Ať žije má krátkodobá paměť!
Nedej Bože! Na můj blog ještě ti "skuteční" lidé nepřišli. Tedy- Kromě pár z nich. Ovšem těm je to povoleno. Horší by bylo kdyby se tam dostala třída. Fuj.. Stačí, že jedna spolužačka čte povídky, které mám na PP.
Cucající páry.. *grin* Nu- Tak daleko se u nás ještě nedostali. Aspoň ne před mýma očima.. Ale páry jako takové jsou všude. A já je mám vždycky chuť zabít, když kolem nich procházím.
Já se taky z některých věcí raději vypíšu než abych je někomu řekla. Jeden důvod bude možná to, že nemám komu je říct a ten druhý, že, stejně jako ty, nerada mluvím. *důležitě pokyvuje hlavou* Vždycky jsem si myslela, že jsem ukecaný člověk. Ale asi nejsem. Většina lidí si stěžuje na mou zamlklost. Smůla...
Paranoia. Ta mě taky trápí. Nevím jestli zveřejním tu jednorázovku, kterou zrovna píši, protože se bojím, že prozrazuje něco ze mě samé. Ale- O to je většina povídek hezčí. Když autor ukáže sám sebe. V mém případě to ovšem platit nebude.
A na závěr- Do pohledu vypravěče také všechno "překládám".. Asi to už bude náš úděl.

4 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 17. února 2011 v 22:25 | Reagovat

[3]: Em.. *šhrábe se na hlavě* Gomen? :-D

5 Neriah Neriah | Web | 17. února 2011 v 22:49 | Reagovat

S těma jednorázovkama ti rozumím. A jak. Ve většině povídek se odráží něco ze mě a i když to tak vidím jen já, nechci to zveřejnit. A to můj blog zná jen jedna reálná osoba, která mi rozumí. Jednou už jsem to nevydržela a založila jsem si další blog. Už tam ani moc nepíšu, tak možná článek za měsíc... Ale můžu si tam napsat co chci, i když nezveřejňuju jména. Nikdo mi tam nechodí, záměrně odtamtud nepíšu komentáře a nezanechávám odkaz. Možná by si mě někdo s tou osobou, co tam píše, spojil... A to nechci!
Pak jsem si založila další blog. Tam už taky moc nepíšu. A vlastně uvažuju o tom, že ho zruším, ale to je jedno.
Mám tu taky spoustu rozepsaných článků, ale nechávám si je v počítači. Přeci jen... Co kdyby někdo odhalil moje extra dlouhé heslo na blog? Někdy je zveřejním. Ale jinde.
Obdivuju tě, že takhle otevřeně umíš mluvit. Někomu to možná nestačí, ale já neumím ani to.
Psaní je uklidňující. Hodně uklidňující.
Těch ocucávajících se dvojic už mám taky plný zuby. Kdyby si aspoň zalezly někam do soukromí... Asi jim leze na mozek Valentýn. Nebo nevím. Že jsou z něj všichni tak odvaření...
MOc se mi líbí tvrzení, že máme každý svého vnitřního Voldemorta. Na tom bude něco pravdy... A nemyslím, že jen jeho.
Někdy si taky svoje úkony převádím do povídek, ale mám vždy tu smůlu, že je to v tu nejnevhodnější dobu... :D

6 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 18. února 2011 v 19:38 | Reagovat

U mě jsou vzpomínky SPÍŠE mrchy než fajn *grin* :-D
Až do té chvíle jsem si ani neuvědomila, že je to taková chvíle. Dva roky sem, dva roky tam.. Chmf.. Připadá mi to jako by to bylo už aspoň 10 let. Za všechno ale asi může jen má paměť...
Proč máš ze skype trauma? :-D To by mě zajímalo! :-D
Hele- Já mám podezření na dalšího "skutečného" člověka, který mi očumuje blog.. *V tom článku si stěžovala na jednoho člověka, že už jí nepíše.. A co se dnes nestalo? Přišla jí SMS "Dobré ráno.. :-) "* Aaaaa! Já se jdu zabít! To nemůže číst! Ten to povolení nemá! :-D
A teď na to jdu zase já odjinud :-D Muhehehehe :-D
Legraci jsem si užila :-D To samozřejmě :-D A milovala jsem své mladší já za to, že to nezveřejnilo *některé články byli již, řekněme, hooodně staré* :-D
Nu- Výkřiky.. Já si za tenhle asi tu hlavu do záchodu budu rvát taky. :-D Uvidíme :-D Za pár měsíců nebo let :-D
Nu- Některé věci ano :-D Některé ne :-D Například ta písnička "Shake it" tam je z důvodu, aby mi připomněla jedno video :-D Hehehe :-D
Nu- Já se pokouším svůj odkaz co nejvíc ukrývat :-D *to že ho měla napsaný na ruce nechme stranou* :-D Jednou, také v podivném zatemnění mozku, jsem se dokonce chystala dát jej mé spolusedící! Děkuji Bohu za to, že jsem to neudělala! :-D Nu- A blog je vážně skvělá ventilace :-D A já, i kdyby o tom blogu lidé věděli, bych si tu ventilaci nevzala :-D Pokud bych nechtěla psát o něčem nepřístupném :-D To bych si asi hodila do rozepsaných článků a za nějakou dobu se tomu smála :-D A nebo druhý blog :-D Taky možnost :-D Už jsem to měla jednou v plánu :-D
Jeee! Jashin! :-D Ten nápad se mi líbí :-D A Když už jsme u Jashina- Vykopeme Hidana, že jo? :-D
Paranoia je prostě paranoia :-D Měly bychom se s ní naučit žít :-D
Nu :-D To víš- Blázni se nezapřou :-D Navíc- Je tak úžasné vše převádět do třetí osoby. Až mě to někdy štve :-D
*Má takový pocit, že další "ups" nebude od věci* :-D Tak jej připojuji rovnou sem :-D Když- Mně ujela ruka :-D Znáš to, ne? :-D

7 Akiko Akiko | Web | 18. února 2011 v 20:07 | Reagovat

Zas ty hlasy, zas ty hlasy... :-D  :-D  :-D
Pro mě budeš vždycky červená sjetá veverka, co mě dokáže rozesmát i ve chvílích, kdy bych nejradši skočila do tý nejhlubší propasti, co na světě existuje... Prostě seš jaká seš a já to respektuju (joo, někdy to tak nevypadá, ale já se vážně snažím být hodná :-D ).
Je mnohem snažší něco napsat, než otevřít hubu a dotyčnýmu to říct pěkně do očí. Taky lituju toho, že o mým blogu ví i lidi, který znám, ale koukám na to z tý lepší stránky: když nechci, aby něco věděli lidi z mýho okolí, tak to nemusí vědět ani lidi, co bydlí na opačný straně republiky, takže se ovládnu a svoje mozkový pochody si zapíšu maximálně do deníčku, kterej sem schovala tak pečlivě, že ho nemůžu najít... :-D  :-D  :-D Jo, zas melu o sobě, já vím, že jsem sobec, to se taky snažím změnit, ale moc mi to nejde :-(
Už jsme to řešili v opravdovým reálným světě: nejsi jediná, kdo o sobě uvažuje v povídkový verzi a všechno, co dělá se mu v hlavě nepromítá tak, jak by to mohl napsat na blog... :-D  :-D  :-D
No, asi si pokecáme v reálu nebo online, páč já zase nevím, co jsem to chtěla...
Stejně tě mám ráda a jsem ráda, že jsem tě poznala a ty máš tak pevný nervy, že se mnou vydržíš... :-D  :-D  :-D Už jsem ti to říkala v reálu?? Jestli ne, tak to musím napravit.. Ale já bych řekla, že už jsem to povídala... Hm, tak ti to zopakuju =D :-D  :-D  :-D

8 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 18. února 2011 v 22:54 | Reagovat

Nu- Já jsem zase nevyléčitelný pesimista *pokrčí rameny* :-D Už jsme si zvykla :-D Třeba se to časem poddá :-D
Hele- Já si nepamatuju co jsem dělala včera :-D A dětství? Totálně nic.. Všechno v bíle mlze. Ale vím, že jsem se měla dobře :-D :-D :-D Pamatuji si jen pár důležitých okamžiků. Zbytek jde mimo mě.
Jenže jaký inteligentní nápad jsi měla v listopadu? :-D Abych věděla :-D Do kulatý krychle říkáš? :-D Ok- Zapisuji si to :-D Někam.. :-D :-D :-D (Em- UBNS? *nechápe* :-D Jajajajaj :-D :-D :-D)
No- Asi jo :-D Ale ještě pořád nepřišla SMS na dobrou noc, takže..! :-D :-D
Nu- Občas to mladší já mělo světlé chvilky :-D A méně častěji i zářící :-D
Nu- Pokusím se :-D Uvidíme :-D Jestli to bude potřeba :-D
I tak- Řekla bych, že obsach Tvého blogu je o něco méně zdraví škodný oproti tomu mému (Queer, queer, queer, víme? :-D ).. Takže o to opravdu nestojím :-D Možná se na střední rozhoupu :-D I když- Tam mám v plánu lidi ignorovat, takže..! :-D :-D :-D
Jajajaj :-D Já jsem naštěstí ještě neslyšela o nikom "skutečném" kdo by navštěvoval můj blog :-D Tedy- Kromě člověka "Akichem" (Přečti si to pozpátku :-D Třeba ti to dojde :-P :-D Jeden "kamarád" :-D )
Nu- Však druhý blog by mohl být jen uvolněním :-D Jeden článek za půl roku :-D Vždycky se tak nějak vykecáš a jdeš dál :-D S novou přezdívkou a oni nebudou mít důkaz, že jsi to opravdu ty :-D Pokud se dobře schováš :-D Otázkou je jestli se schovávat chceš :-D
To máš vidět mé úvahy :-D Já tak přemýšlím naprosto u všeho :-D A když říkám u všeho tak myslím u všeho! :-D
Tohle není zas tak dlouhý, ne? :-D *škrábe se na hlavě* Každopádně- preventivně- Ups! :-D

9 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 19. února 2011 v 12:44 | Reagovat

Ale vždyť- Krev je taaak pěkná! :-D
Hey- Nechci nic říkat ale tak je vidím i já :-D Prostě- Se na sebe dívám :-D A totálně jsem to nepochopila :-D
Ahaaa :-D Jajajaj :-D Nezávidím :-D Tak je- Chystám si formičku na kulatou krychličku :-D Jen tak pro jistotu :-D
Heh- Ať šel spát nebo ne- SMS nepřišla :-D A ani na dobré ráno :-D i když- Ta o víkendu většinou nechodí :-D Ginkoprim :-D To není špatný nápad! :-D Jenže on by zapomněl, že to má brát :-D Znám ho :-D
Nu- Já je ignorovat nemusím :-D Oni budou ignorovat mě :-D Pokud nepůjdu na školu s někým ze základky. :-D Kekeke! :-D
Nu- Prostě všechno :-D Vždyť je tak zábavné myslet si o sobě v třetí osobě :-D Ono se to projevuje i u čtení. "Zasmála se" a já se dusím výbuchem smíchu :-D . "Pokrčil rameny" co neudělám? Pokrčím rameny :-D :-D A tak dál a tak dál :-D
Jo- Já si tky vždycky přála být neviditelnáááá! Jenže mi to tak nějak neprošlo. Vždycky mě někdo našel. Ale schovávat se asi umím dobře :-D Kekeke! Já jsem si druhý blog chtěla zakládat jen jako takový "Deníček" :-D Víš jak :-D
No.. No.. Jistotně: Ups :-D :-D :-D Ale já vááážně za nic nemůžu! :-D To ty prsty! A moje hlava.. :-D Ehm.. :-D

10 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 19. února 2011 v 12:44 | Reagovat

[9]: Ha! :-D Ale není to tak dlouhý :-D Zlepšuji se :-D

11 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 19. února 2011 v 13:27 | Reagovat

Jo :-D Tak to jo :-D Já bych těch pár adeptů měla taky :-D Možná víc než pár :-D
Já taky netvrdím, že to není divný :-D Ale prostě to tak je :-D
Pokusím se :-D Ale tak- Známe mou paměť :-D
Ty máš vážně úžasné nápady :-D třeba by si jednou za čas na mě i vzpomněl :-D Hehe :-D Uvidíme :-D Však to se nějak poddá :-D Jej můžu začít bombardovat SMSkami já :-D
Nu- Já původně ignorovala lidi na základce taky :-D Tedy- Oni ignorovali mě :-D Ale tak- Se spolusedící se baví dobře :-D Ta je totiž stejný blázen jako já :-D Nejlepší- Naše psací lavice :-D Kekeke! :-D Em- Jazykovka, obchodka a gympl :-D Uvidíme co vyjde :-D
No :-D To se čte asi těžko :-D A to si prosím představ. 6e měl Atsu hlad, chyběl mu nikotin a ještě se mu chtělo na záchod :-D Jajajaj :-D :-D :-D
Nu- Já nechci, aby mě registrovali :-D A tak na sebe neupoutávám pozornost :-D Dělá se mi blbě, když na mě kouká víc než jeden pár očí :-D
Já jsem si s ní hrát přestala :-D Ani nevím proč :-D Asi se mi do toho nechce :-D
Ale mě to přeci vůůůůbec nevadí :-D Aspoň si počtu :-D Zasměji se a tak :-D :-D :-D
Já jsem se právě dokoukala na první díl :-D Ehm.. :-D Ale teď jdu asi psát :-D I když..! :-D :-D :-D
Jo.. Sem se ono "Ups" možná bude hodit :-D Takže- Ups :-D Gomenasaaaai! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama