Lizz zase jednou uvažovala...

18. března 2011 v 21:05 | Lizz
Zdravím,
ano zase jsem jednou mudrcovala a dejme tomu, že tohle bude něco jako výsledek. Ale abych začala tím, co mě na to tak nějak přivedlo…

Nejsou malé nebo velké problémy, jsou prostě jenom problémy.

Nevím, jestli to někdy někdo řekl, napsal nebo to na mě vyplivl Albert. Doopravdy netuším, ale nevadí to není podstatné. Jde o to, co je tam napsané. Co to znamená. Nebo aspoň pro mě.
Poslední dobou jsem si pořád na něco stěžovala. Hodně. Až jsem tím začala lézt na nervy sama sobě.
Vlastně poslední dobou si neustále někdo na něco stěžuje. Ale to je jedno. Pokud to dotyčnému pomůže, jen ať nadává, stěžuje si, naříká. Pokud mu potom bude líp, není v tom problém ne?
Chci tím říct, není lepší si občas někomu zanadávat, než se tím neustále jenom užírat?

Všichni to jistě známe. Někdo na vás pozná, že nejste zrovna ve své kůži, že se něco děje a zeptá se vás, co je. A vy, možná i přesto, že byste si rádi zanadávali, postěžovali, řeknete, že o nic nejde. Že to není nic podstatného. Protože přece spousta lidí je na tom podstatně hůř a vy si nemáte na co stěžovat, ne?
Jenže, opravdu o nic nejde?

Přece jenom, když vás to žere tak nejspíš nejde o nic, nebo se pletu? Netvrdila bych. Dobře, možná jsem mimo a zatraceně mimo, ale v tuhle chvíli… Nevím, prostě v současné době to mému "mozku" dává až příliš velký smysl.
Je sice pravda, že ztracený knoflík, špatná známka ve škole a smrt někoho blízkého nebo výbuch sopky není jedno a to samé. Něco vás sebere víc, jiné skoro neřešíte.

Ale tohle celé je jenom o tom, jak to dotyčný vnímá.
Každý jsme nějaký. Se svými starostmi, ale i radostmi.
Někdo je dává najevo, jiný si je dusí v sobě, další je něco mezi tím. Taky si každý různé věci přebíráme jinak. Někoho víc rozhodí to, jiného ono. A třetí si u toho klepe na čelo, ale přitom nenápadně pokukuje po svojí skříni, jestli Zavulon náhodou nehodlá vykouknout na denní světlo. xD

To ale vlastně pořád chodím okolo a vlastně jsem se pořád nedostala k tomu, k čemu jsem chtěla, že? A přitom mi přijde, že o tom pořád žvaním. Ono bude něco na tom, co mi dneska napsala Andy: " Lebo myšlienky sú rýchlejšie ako tvoje prsty :D a v tajnom kóde! xD"
Jo, to by jako vysvětlení sedělo dokonale. Mě tohle dává smysl, ale daší se nad tím možná jen pozastaví, pokusí se číst a pro nedostatek smyslu článek zase vypne. Ale to je vlastně jedno. Smysl nebo ne.
V podstatě jsem chtěla říct jenom toliko: Je jedno, jak velký/malý problém vás žere, protože pořád je to problém. I kdyby šlo třeba jenom o to, že dneska zase začalo sněžit. (Z čehož já jsem jen tak mezi řečí nadšená a ne díky, kazajku nechci. xD)
No, možná radši přestanu žvanit a půjdu přetlouct ty US, co je už od včerejška mám na papíře, ale nemůžu se nějak dostat k tomu, abych je přepsala. xD
Takže se mějte… xD
A já… padááám! xD
Mimochodem, to video dole naprosto nesouvisí s článkem, i když záleží na tom, z jakého pohledu se to vezme. Já bych tam souvislost i našla. Sice hodně divnou, ale koho to zajímá? xD Přesně tak nikoho, protože moje myšlenky pracují na podobném principu jako ta Saetanova ve chvíli kolapsu. Vypadá to zhruba takhle: "Jeho mysl nijak neklopýtla. Jen se mu myšlenky prohnaly hlavou po mentálních drahách a skončily na hromadě."
Moje mysl taky neklopýtá. Jenom mám v těch myšlenkách prostě bordel. Prohání se po mentálních drahách, jak se jim zachce a pak prostě končí na hromadách. A kdo je má odtamtud vytahovat, že ano. xD
No, už doopravdy mlčím a jdu radši rozdýchávat mangu. xD Jeden to po delší době zase otevře a málem ho omejou. xD
A díky za video patří Chromaggie (Gomen, pokud skloňuju blbě :D)
 


Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 19. března 2011 v 11:34 | Reagovat

Už jsme se lekli, že Lizz napsala něco inteligentního.. KOnec nás však uklidnil, že se nic nezměnilo... :-D
No, ale musíme s tebou nesouhlasit. Malý problémy se neřeší, velký problémy by se měly řešit, ale většinou se neřeší...

No, my radši mlčíme, mizíme a neuvažujeme... To přenecháme tobě...

S láskou Akiko, Kai a ten zbytek :D

E: Hej!!! Jakej zbytek??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama