Na Západní frontě

20. března 2011 v 21:44 | Lizz |  Books in my thoughts

Zdravíčko! xD
Ode dneška mi říkejte "Památko zesnulých" xD A víte proč? xD No, protože je přece fajn mít normálního otce ne? xD Jsem se včera dozvěděla, že jako holka jsem se měla jmenovat "Památka zesnulých" (Hehe..xD Trefa. xD Že by dopředu věděl, že budu morbidní hovado? xD :D) a jako kluk "Svátek práce" xD (Těžká ironie. xD) Ale to není podstatné, já si to jenom musela uvést, aby mi to zůstalo jako připomínka toho, co se dělo. xD Možná bych měla zmínit i Ai no Kusabi a chudokrevnost. xD Ale to už je jedno.. xDD Přejdeme k Challenge, která pro jednou z trochu jiného soudku, než mé obvyklé fantasmagořiny, jak rádi říkají doma.1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Povinná četba. xD
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Válka. xD
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Překonat.
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Neřekla bych, že se chci ztotožňovat s někým, kdo zažil válku, na druhou stranu by to mohla být zajímavá zkušenost. xD
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
I přesto, že to byla povinná četba, četla se moc dobře. xD Chvílema jsem měla krizi, ale dočetla jsem to a nepřipadala si otrávená. xD
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Ten konec. Na druhou stranu se mu ani není co divit. Těžko se mu někdo může divit, že ano? xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama