Mé oči se nepletou - Vzkříšení

24. června 2011 v 16:20 | Lizz |  Books in my thoughts
Zdravím skoro ze záhrobí. xD
Poslední dobou mám totiž čím dál častěji ten odporný pocit, že se mi nechce naprosto nic, takže jsem se teď dokopala aspoň k tomuhle. Párkrát Challenge a jeden článek... (Dodám a pokud ne máte právo mě zbít. xD)
Ale k věci. :)
Tahle knížka se mi dostala do ruky náhodou. xD A víte, co je na tom nejvtipnější? xD Má jí na svědomí bývalá socka - Nikola Marečková. xD Jo, svět je malej a náš intr o to víc. xD Což mi připomíná... Byli u nás policajti! Ale o tom později. xDD
Mimochodem, sice mi to přijde trochu zvláštní, ale co už... Knížka je FFko na Stmívání. Cullenovi žijí ve Forks, stejně jako Bella a ostatní - potud by se dalo řít, že jde o to samé až na to, že žijí normálně v našem světě, Steph prohlásila, že knížky se postavami pouze insprovali a oni dojeli do Forks po dvou částech. (Dvou skupinách! Vy morbidní hovada! xD) Plattovi a Haleovi. xD A knížka se od skutečnosti trochu liší. Bella je s Jakem. Billy chodí. Rose má dceru a tak dále a tak dále...1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
No tak... Když vám vychovatelka ukáže knížku, co napsal někdo, kdo chodil na stejnou školu a byl i na intru... Nebyli by jste zvědaví? xD Tak vidíte.
2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Jiné Stmívání. (Tak trochu xD A ano, velké S je záměrně. xD)
3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Zvyknout si.
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Beru Emmetta! Všema dvaceti! xD A Ara! xD
5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Ačkoliv mi přijde poněkud zvláštní vydávat FFka, neříkám, že je to špatné. Není. A já bych se k tomu hádám jinak ani nedostala. xD Pozitivum? I když je to další z kvanta FFek, dá se číst. xD A čte se to realtivně dobře.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.
Eve. Ta holka mi maličko připomíná OOH. xD Skoro pořád brečí. Na druhou stranu na to má nejspíš nárok, jenže mě to taaaakhle rozčiluje. xD
(Jen tak mimochodem, skončí s Edwardem... Až po 187 stránkách. xDD Na druhou stranu, rekord je zatím něco přes 500? xD Nebo možná neskončí, ale už tady se zasnoubí... Sice ten konec nevypadá růžově, ale komu to vadí? xD)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama