Challenge - 4x

29. srpna 2011 v 0:21 | Lizz |  Books in my thoughts
Pripomeňte mi příště, že tři knížky na týden jsou opravdu málo a hned tu toho bude víc. Díky. :DCujo


1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Další na seznamu od Kinga. Navíc ten pes byl sympaťák.2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Pekelné vedro, Sakra smůla, Pomalá smrt, Vzteklej pes,… Můžete si vybrat.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Přežít.4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Zatraceně s nikým. Kdo by chtěl být ženskou nebo dítětem zavřeným v těch kurevských vedrech v autě, protože by je jinak sežral vzteklej bernardýn? Neříkám, že bych si nechtěla zkusit být všemi, ale to je už zase něco jiného.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Je to King? Opravdu musím pokaždé psát to samé? Že nehledě na to, jak to bylo drama a morbidní to bylo vtipné a ten konec nebyl tak docela hepáč, takže to bylo prostě super. A navíc tam byly myšlenky psa.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Proč nikdo nevěří dětem, že mají příšery ve skříních? (E: Nebo že zabili jejich sestry, že?) Příšery zatraceně existují! Smiřte se s tím.
Cizinka


1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Vtipně jsem si s sebou vzala na týden jen tři knížky s tím, že mi to bude stačít, když ta jedna byla objemnější. Samozřejmě nestačilo a tuhle s sebou měla mamka… Takže tak.2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Vdova. (Většina žen se stane vdovou, protože jejich muž umře, ona je vdovou, protože se ještě nenarodil. Ne, nemohla jsem si to odpustit.)3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Cestovat. (E: V čase! Juhů!)4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Kým být, kým ne. Ono by to bylo jedno. Žít ve Skotsku v té době by mi úplně stačilo. Teda za předpokladu,že bych nepotkala Jonathana Randalla, parchanta slizkého.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Cestování časem? To, že se to dobře čte? Jeden se u toho pobaví?6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Nedomyšlenost časů. Opravdu, říkat o někom, kdo se ještě nenarodil: "Ano, byl." Ts ts ts…xDD

Z upířích archivů I.


1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Zkuste hádat. Proč jsem si asi já vzala knížku o upírech. Hm?2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Pořádný krvesaj.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Vysát.4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Uhm, je to sbírka povídek, takže…5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Rakve, kůly, česnek, krev, značky na krku, sluneční světlo, psychickém vampyrismus, vtip, morbidita, rozšíření obzorů, životopisy…6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Některé byly sice hůř čitelné, ale co už. Vždycky je to tak, že nám některé sednou lépe a jiné míň, ne? A pak taky… Ta knížka je tak blbě skladná!

A navíc ,to mám fakt přečíst ty knížky, co jsem si vyhlídla z životopisů? Lidi! To nestihnu.
Temná půle


1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

King. Seznam. Pamatujete?2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Nemrtvé dvojče.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

(Vrabci znovu) letí!4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

… *bez právníka na tohle už nebudu odpovídat*5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Dobrá rada do budoucna pro ještě nenarozené: "Nikdy v děloze nejezte vaše dvojče, může se stát, že ho nesežerete pořádně a ono se vám bude mstít!"6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Takhle… Chápu, že to byl duch jeho dvojčete, ale když ho snědl, stali se jedním, když si vymyslel pseudonym, taky byly jeden… Neměli teda na konci umřít oba a ne jen jeden?
 


Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 29. srpna 2011 v 10:07 | Reagovat

Jenom tři knihy na týden? Co žeee? :D

Myšlenky psa - to mi připomělo Geraldovu hru... Tam taky byly takový myšlenky, jak měl hlad a žral mrtvolu člověka. :D
Prostě takové roztomilé počteníčko.

2 VelííQ VelííQ | Web | 29. srpna 2011 v 19:28 | Reagovat

Temná půle byla hustá... :D :-D Akorát, nechápu, jak to myslíš... :D Vždyť oni mu to jeho dvojče vyndali... :D Takže užnebyli jedním... ;) :D Myslím... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama