Misery

11. srpna 2011 v 10:58 | Lizz |  Books in my thoughts


1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Protože na mě děsně smutně koukala v knihovně z poličky. xD2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Nebezpečné psaní nebo možná by stačilo jenom: Annie.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Au!4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Rozhodně a nikdy bych nechtěla být Paulem. Nikdy. Pardon, ale nechat si useknout kus nohy a palce za to, že zabil jednu postavu? Víte, já bych tou dobou už nejspíš neměla ani hlavu a i pak by musela přemýšlet, co mi ještě useknout.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Annie je zvrácená, vyšinutá, sadistická mrcha, ale všechno co dělá má nějaký svůj důvod, ikdyž je stejně zvrácený a vyšinutý jako ona sama. Navíc - nemilujte psychopaty. :D (Obzvláště ty, co přežijí i vlastní smrt)6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Nečitelnost toho rukopisu! Ačkoliv na to bych si zrovna já stěžovat neměla, já vím. Ale chtěla jsem číst i o Misery a pak t prostě nešlo. Ok, ono by to šlo, ale já bych nesměla být líná jako já, že ano. xD
 


Komentáře

1 Mersmerize Mersmerize | Web | 11. srpna 2011 v 11:10 | Reagovat

Jestli se ti kniha líbila, koukni i na film, také ujde:) jinak.. Stephen King je můj nejoblíbenější autor, mám od něj doma všechny knihy a nejoblíbenější je pro mě Carrie (jeho prvotina), Osvícení a Under the dome

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama