Challenge II.

12. listopadu 2011 v 14:04 | Ethan |  Books in my thoughts
A druhá várka. :D Nakonec kratší než ta předtím. :D Protože jsme jich pár... vyndala potom, co jsem zjisila, že už tu byly. xD :D • LES RUKOU A ZUBŮ1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Ten název, copak není sám o sobě dost lákavý?2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Zombieeee timeee!3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Kill. *zanotuje si: Kill the zombies by shoot them in the head they can´t eat you if you make them dead*4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Tak a teď to určitě spletu, protože tuhle knížku jsem četl ještě v srpnu před koncem světa. :D Ale ta holka co vyprávěla příběhy byla sympatická a ten jeden kluk, ale jak se jmenoval. Zabte mě, netuším.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Byli tam zombící, ale přesto to nebylo… Okay, bylo to klasickej zombie příběh a já je mám rád. :D6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Jasně, že se to dalo celý předvídat. Je to totiž klasická zombie situace. :D Jasně, že mě deptalo spoustu věcí, ale i tak to bylo fajn. • MODRÝ MĚSÍC1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Je to ANITA. To nestačí?2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Anita Blakeová.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Přežít. (Protože to se tam nepovede jen tak někomu :D )4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Všichni. :D Tady to klidně řeknu, protože… Může být fajn zkusit si být tím nebo oním.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Je to Anita, je to morbidní, je to legrace… Už jsem říkal, že je to Anita?6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Ale no tak, vážně někdo věřil tomu, že by Ríša někoho znásilnil? Kde to žijeme? Plus - vážně, nezačíná být Anita maličko… superhrdinka? Nebo spíš- No nic. :D Přečtěte si to pochopíte. :D • LEHKÉ FANTASTIČNO1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Zeměplocha. Vážně, opravdu musím u toho, co čtu vysvětlovat proč, když jde o věci, kde je Zeměplocha, Geralt, Loki, Anita, Kal s Nikem a podobně? :D2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Červený problém.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

(Skoro) BOOM!4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Všema. xD Protože, Markoplaš, Cohen, Dvoukvítek, Smrť…5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

… Celé je to jedno velké pozitivum.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

A kdo si má pamatovat, co mu vadilo před dvěma měsíci? • SOUDNÉ SESTRY1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Zeměplocha.2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Královský zmatek.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Vžuuuuuuuuum, kňááá, bum bááác! *čtyři slova, ale co už *4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Všema, ano i s mrtvým králem a duchy v kameni.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Bavilo mě to. A hlavně už víme, jak to bylo doopravdy se všema těma pohádkama.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Málo Smrtě? :D • TETOVANÝ1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Dartemis doporučil, Hajzl přečetl.2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Zatracení jadrnci. Šikovný Arlen.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Přežit? Zdá se mi to nebo čtu až moc zvráceně morbidních knížek, kde jde všem jen o to, aby přežili?4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Jadrnec. Vážně, víte jak to může být super? A ti ostatní samozřejmě taky.5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Četlo se to dobře.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Ta předvídatelnost. Víte, když najdete geniálního šaška, děsně šikovnou léčitelku a geniálního chranáře, hodíte je každého do jiného města… O čem to asi bude? • ČAROPRÁVNOST1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?Zeměplocha. :D Zase.

2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Osmý syn.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Není. *ano má to návaznost na otázku předtím :D *4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

… *ne nebaví ho to pořád psát*5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Vážně, však je to pořád dokola. Je to prostě Zeměplocha a je úplně jedno kterej díl to je. Jeden se u toho skvěle pobaví.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Dejte mi chviličku… • SATURNIN1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Víte, že ani nevím? Ale jo vím! Kvůli tomuhle obrázku, abych byl v obraze. :D2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Šílený sluha.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Bavit se.4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Saturnin. Vážně, to byl správnej pošuk. Hm, nemáte někdo koblihu?5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Najde se tam spousta dobrých nápadů, které přímo lákají k realizaci. :D6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Není to přímo negativum, ale nikdy, pravdu nikdy nechci zjistit, že mám v příbuzenstvu Kateřinu a Milouše. :D Jeden by zešílel. :D • STOPAŘŮV PRŮVODCE GALAXIÍ - RESTAURANT NA KONCI VESMÍRU

1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Stopaře jsem do toho seznamu nezahrnula, co? Tak protože STOPAŘ!2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Konečně konec.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Jejda!4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Zkuste hádat. :D5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Skončil vesmír. Víte, co to znamená? SKONČIL VESMÍR!6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

Jenom je škoda, že je to tak krátký. Jo, být to delší bylo by to nejspíš děsný a o ničem, ale i tak. :D Není fér, že takhle fajn věci končí takhle brzy. • STOPAŘŮV PRŮVODCE GALAXIÍ - ŽIVOT VESMÍR A VŮBEC1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

STOPAŘ!2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Mírumilovný národ.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Zničit.4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Všicííí!5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Je to STOPAŘ, je to legrace.6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

No tak, když se u něčeho bavíte, máte na starosti jiné věci než hledat, co vás na tom žere. • STOPAŘŮV PRŮVODCE GALAXIÍ - SBOHEM, A DÍKY ZA RYBY1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Stopař.2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Delfííííníííí…3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

…FUČ!4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

A just všichni!5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.


A dovolím si dodat ilustraci, promiň Pijavice, ale nedalo se odolat.

 • STOPAŘŮV PRŮVODCE GALAXIÍ - PŘEVÁŽNĚ NEŠKODNÁ1.Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
2.Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Převážně neškodná.3.Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Najít. - Místo, kde by se dalo v klidu a spokojeně žít, že Arture?4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
5.Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování.

 


Komentáře

1 Neriah Neriah | 12. listopadu 2011 v 14:23 | Reagovat

První knihu mám zarezervovanou v knihovně. :D Aspoň doufám. Protože tam je zarezervovaných knih, že v tom už ani nemám přehled. Ale jestli jsem na tuhle zapomněla a nezarezervovala jsem ji, tak umřu. :D ¨
Jé, Anitka. Tu si asi přečtu znova. :D Dlouho jsem ji nečetla, jak tam zjišťuju.
Se Saturninem souhlas... :D:D
My ho měli i v povinné četbě a když nepočítám Obraz Doriana Graye, byla to první přečtená knížka z ní vůbec. xD :D
Stopařova průvodce si taky někdy přečtu, ale Červený trpaslík má přednost. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama