Klasický Vánoční Úklid

28. prosince 2011 v 11:09 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Zdravím. xD
Původně jsem chtěla psát povídku, ale pak mě to zase přešlo. Proč to maskovat do povídek? Jasně, udělala jsem to už několikrát a zvládla bych to znova, ale nechce se mi vymýšlet jméno, doba a takový ty další klasický věci.
Navíc mám v hlavě dost velkej bordel i bez toho všeho.

Jo, všechno je to velkejma písmenama v nadpise schválně, protože letos ten úklid zase stál za to. Jasně, neskončil tak jako předloni. Páni, to bylo vážně... když řeknu důkladný bude to hnusný. Jenže to tak bylo.
Víte, vážně nechápu, proč je to vždycky po Vánocích nebo v jejich okolí. To ty svátky vysílají nějakou negativní energii? Nebo se právě o Vánocích snaží být všichni tak v klidu a míru, že potom prostě vybouchnou? Vážně by mě to zajímalo, protože některé věci nemají obdoby. Ok, tohle zrovna mělo.
Jak jsem říkala tenhle úklid nebyl nijak nový, extra nebo tak. Jen byl... Vznikl z tak naprosto směšného důvodu. Páni. Vážně, z toho by jeden umřel smíchy. Až na to, že to ve výsledku vtipné být nemá. Nic z toho, by nemělo být vtipné a já se tomu prostě směju.
Páni, buďto budu vážně psychopat a nebo fakt super hysterka. Ale nejspíš obojí.
Jenže mě už to nebaví. Jsem z toho fakticky unavená. Ze všeho.
Jasně, vím, že na tom s jedném úklidem nejsem až tak zle. Že o nic nejde a teď už bude uklizeno, takže i relativně klid. Jenže... Na jak dlouho?
Víte, když uklidíte má okolní svět docela vtipnou potřebu všechno zase rozházet. Zamíchat. Udělat bordel, abyste měli napřesrok zase co uklízet. Vážně super. Ha ha.
A chete říct ještě jednu vtipnou věc? Tenhle úklid byl mnohem komplexnější než se na první pohled mohlo zdát. A z toho kouká řáádnej průser. Jo, je mi jasné, že vám nikomu - většinou - tyhle moje kecy nedávají smysl. A projednou je mi to zase fuk, protože Brumbál měl Myslánku, já mám blog. Smiřte se s tím. Smiřte se s tím a nebo mi pořiďte Myslánku. Jáj to by bylo něco mít svojí vlastní mísu na myšlenky. BWAHAHAHAAA! Hned by byla hlava lehčí a dutější. Ne, že by teď už nebyla dost dutá. Ale to je šumák. Rozhodně by byla o moc lehčí a vidět věci i z jiné strany než obvykle by mohlo taky mít něco do sebe, ne? (Ne, nebudu tu znova vytahovat tu věc s tím, jak se vidím ve svých pošahaných vzpomínkách.)
Hezky, zase mám odstavec keců o ničem, ale víte... Svým způsobem je mi líp.
Jenom se fakt těším na hodinu angličtiny. Ta je po vánočních prázdnninách a úklidech vždycky... děsníé vtipná. Jako třeba předloni. Jo, to byla moc fajn. A dalších čtrnáct dní na intru taky. No nic. Moc melu.
Jenom mě tak trochu deptá, že se díky úklidu museli zrušit i nějaké věci. Jasně, šlo by to jinak, ale já jsem prostě příliš velkej paranoidní blb než abych to zkoušela.
E: A tak jsem přišel o líbánky. *fňuk*
L: Ty si vynahradíš jindy. Uvidíš. :)
No nic, jdu se podívat, jestli mám svojí krysu tady nebo na intru, abych nemusela obsazovat počítač bratrovi a nehrozilo mi neustálé ohrožení, že mě odsud vykopnou.
Takže si užijte Silvestra a ať je ten N(n)ový rok lepší než tenhle. A vzhledem k tomu, že má být konec světa - beztak kec - to bude moc prima. xD
 


Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 28. prosince 2011 v 16:14 | Reagovat

Já chci taky myslánku. Jestli ji seženeš, sežeň mi rovnou taky jednu.

Letošní vánoce nebyly ty z nejhorších, alespoň když porovnám letošek a loňskej rok, to bylo fakt divný období.
Prostě prázdnota.

A to, že se směješ věcem, který nejsou vtipný... Nechci říct, že to je normální, když to normální není. Ale rozumím tomu, protože to dělávám taky.
Ještě něco jsem chtěla. Ale asi až jindy, nejdřív si musím vzpomenout, co to mělo vlastně být.

2 Sasanka Sasanka | Web | 24. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

Myslánka, geniální to vynález. Teď jen zbýváho vynalézt.
Aneb Sasanka velmi opožděně a velmi z cesty komentuje :)
Víš co je nejhorší na vánocích? To že skončej. Teda ne, že ybch byla jeden z těch lidí, co už od ledna počítá dny do vánoc, jako ty poťapaný Kdovíci v Grinčovi... Jenže jde  oto, že když se vánoce blížej, tak se všude věšej koule a řetězy a blejkavý pičovinky... A to mě baví :D Jenže když je po všem, úplně zmizí ten vánoční duch, a já nemám naprosto žádnou potřebu ty pičovinky zase uklízet. A tak mi ještě minulej tejden visela na okně taková vánční zlatá koule. Nad dveřma do obýváku máme pořád uměly jmelí... A kdyby mi mamka neodnesla borovicový větve (protože už začly uhnívat a smrdě), měla bych je tady furt :D
Oooooo můj bože, to jsem zase jednou něco vyplodila :D
Nazdar! D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama