Čtyři mocní - 1. kapitola (1/2)

12. května 2012 v 20:12 | Lizz

Tak jo, čas vás zase trochu vyděsit a přesvědčit o tom, že na internetu se dají najít opravdu nechutná zvěrstva. Vážně, zavřit tu holku za znásilnění češtiny... *ačkoliv, když si vzpomene na svoje začátky* A já si půjdu sednout hned vedle.1 kapitola - První rok vyučování(1/2)Harry a Manion se přemístili k nádhernému sídlu. Harry na to zůstal koukat s otevřenou pusou a to když Manion viděl musel se smát až se za břicho popadal.(Jo, děěěsně legrační. Ha ha.) To donutilo Harryho aby se vzpamatoval a oni mohli jít do sídla. Manion (já vím, že nám Kate přímo řekla, jak to máme číst, ale já to čtu Maňon) ho vedl přímo do druhého patra kde mu ukázal jeho pokoj.

Harryho pokoj by nádherný.Něco co bylo zřejmě obývákem bylo laděno do modro bílé (něco půjčené, něco modré a bílé šaty k tomu, může být svatba) a byl tam vchod na balkón. Pokoj měl i vlastní koupelnu která byla naopak laděna do broskvové barvy a vévodila jí nádherná vana.No vana,spíš menší bazén. Pak když vešel do dalších dveří zjistil že je tam velká ložnice. Ta byla v Nehelvítských (Páni, takže nejenom nový zvíře a ves, už i barva, ale pro nás odstíno slepé, jaká to je?) (inu… to je právě to velké tajemství)barvách a postel z dubového dřeva. Harry měl sto chutí do ní spadnout a jen tak odpočívat. Nakonec to ale neudělal a vešel do dalších dveří. Tam jak po sléze (Co je sléza?) zjistil je obrovský šatník (NARNIE!!!). Manion se jenom usmíval a byl rád že se to Harrymu líbí. (Moment, ten šmírák je tam celou dobu s ním?) (Kolikrát ti to mám opakovat, pedofil je to!)
" Teda tak tohle je úžasné. Vypadají i takhle ostatní pokoje?"Zeptal se Harry. (Ne, to jsou malý zatuchlý kobky. A dělal jsem si srandu. Tenhle je můj. Ukážu ti tvojí kobku, ale neboj, nebudeš tam dlouho. Jen než přijde Pán zla.)" Jestli narážíš na pokoje dalších lidí tak ano. Akorát jsou tam použity jiné barvy." Řekl Manion a pak se napřímil jako by si na něco vzpomněl. (Třeba si vzpomněl na správné držení těla. Ono to zní jako rada od babičky, ale fakt se nehrbte, jinak budete mít problémy se zádama. Fakt)

" Budu muset jít pro ostatní. Zatím si vybal a pak až tu budou všichni tak pro vás pošlu skřítky (A víš, ty jedna Cibule, co ti na to řekne Hermiona? SPOŽÚS!) kteří vás dovedou do velkého obýváku aby jste se mohli navzájem poznat. Všem vám je nebo teprve bude 16 takže si myslím že si budete rozumět." (Vážně, jenom kvůli věku? Viděl někdy Harryho pohromadě s Malfoyem? *vzpomene si na tu spoustu fanfikcí* Ok, špatnej příklad. S Dudleym?) Řekl a než stačil Harry něco namítnout už byl pryč.Harrymu nezbývalo tedy nic jiného než si vybalit. (Vybaloval si v luxusní vile, která sice patří pedofilnímu Maňonovi, ale jinak je naprosto úžasná. Takový těžký osud si nedovedu ani představit.) Pak když už to měl hotovo se rozhodl že vyzkouší tu krásnou a už od pohledu měkoučkou postel. (V tom případě vážně nezávidím jeho zádům. Na krásně měkoučkejch postelích se většinou pěkně na prd spí. *nebo aspoň jí jo*) Spokojeně se do ní zavrtal a přemýšlel (Jak si ti potom rozdá s maňonem asi bych si měla pořídit chlap, začínám bejt nebezpečně úchylná) jaká bude asi ta blondýnka a ten kluk co měli být ve čtveřici. Ani se nenadál a usnul. (Lizz, ti říkala, že na ní nemáš spát. Achjo. A nehrb se! A vem si košilku.)

Byl v nějakém pokoji.(Už zase?) Když se kolem sebe podíval usoudil že to je dívčí pokoj. (Húúúúúúúú!!!!) Byla tu celkem tma takže typoval že je noc.(Nebo jen někdo nevytáhl rolety.)Když se otočil aby si prohlédl i druhou stranu pokoje zjistil že na posteli co tam byla spí právě ta modrooká blondýnka co o ní přemýšlel. (Jo a ta barva tak zářila skrz ty zavřený víčka.) (Lizz nezklamala a změnila barvu, juch!)Usmívala se ze spaní a Harry si říkal že by ho docela zajímalo co se jí zdá když se zablesklo a objevil se tam Manion. (Kazišuk jeden.) (Chtěl se přidat, no..)

Manion vytáhl hůlku a namířil s ní na dveře a něco zamumlal. ("Měli byste si zamykat") Pak hůlkou namířil na podlahu a zase něco řekl. ("Budeme to dělat tady.") V tu dobu se pokojem rozezněla rána. I Harry nadskočil.Mělo to efekt který přesně čekal. Dívka se vystrašeně posadila na posteli a rozsvítila lampičku. V tu dobu si Harry všiml že vedle postele je košík kde spí malé černo bílé koťátko které si evidentně z té rány nic nedělalo.Dívka ovšem bloudila očima po pokoji až zahlídla Maniona a vykřikla. (Takže moment, je to vědma se schopností astrální projekce. Proč ne.)

" Kdo jste? Okamžitě odejděte nebo budu křičet!" Zakřičela ale Manion se jen zasmál (pozn.Autora: myslím že vás už ani nepřekvapilo že se zasmál.On se přece usmívá skoro pořád) (Moje poznámka: Vlastně… Ne, máš pravdu, nepřekvapilo. Co mu takhle jednou napsat jinej výraz obličeje?) (Divím se, že ještě nevíme, jaký při tom úsměvu má oči :D )

" Nemusíš se mě bát.Přišel jsem ti učinit nabídku." Řekl Manion hned jak se dosmál. (D: Jestli to není sexuální nabídka, odpověď zní ne. L: Doriane Beckete, přestaň mi do toho kecat a používat věty, které nejsou tvoje.)

" A jak vám mám věřit že nejste nějakej úchyl" Řekla dívka. (Nemáš, protože je.)

" Protože kdybych byl jak ty říkáš úchyl tak bych se nenamáhal s tvým buzením a rovnou bych se s tebou někam přemístil.(Přemístil? No tak, znásilnit by jí mohl i tam a PAK se přemístit pryč.)Tak co stou (Ale proč ho má za úchyla, když už i u ní byl 99x?) nabídkou? Poslechneš si ji?" řekl.


(Poznámka červené glosátorky: Zajímavé, že slečnu vůbec nezajímá, jak se jí do postele proboha dostal ten ušoplesk a stará se jen o úchylného Maňona, přitom ten pravej úchyl leží vedle ní.)" Taky fakt."Řekla dívka po chvíli ticha" Dobrá vaši nabídku si poslechnu." Dodala ještě a Manion se spokojeně usmál. (Jakožto Cibule by někdy mohl zkusit rozbrečet sám sebe. Ještě mu tenhle výraz zůstane a co pak? Bude se smát a smát a sm- Moment, to už vlastně dělá.)

" Nabízím to že tě spolu s dalšími třemi dětmi budu učit magii co v tobě přebývá a co do teď nebyla využita.Nabízím že tě naučím vše co sám znám a pak spolu s ostatními budeš moc porazit Voldemorta. (Ale-to-se-neříká!) Také to ale nese nějaké ty oběti. Výuka trvá čtyři měsíce ale bude to na místě kde je zpomalený čas takže mezitím co tady uběhnou čtyři týdny tam uběhnou čtyři roky. (Ne, ani teď to nedává smysl.)Také to bude znamenat že nebudeš mít žádné informace o tom co se tady bude za tu dobu dít a že nebudeš moci kontaktovat nikoho z přátel.A abych nezapomněl budeš stárnout takže až dokončíš studium bude ti 19 (snažila jsem se, ale furt mi příjde, že 16 plus 4 není 19, asi vrátím vysvědčení z první třídy).Tak co přijímáš?" Podíval se na ní Manion. Dívka chvíli přemýšlela.Pak se na Maniona podívala a řekla. (Ne.)

" Dobře přijímám to. Nic tím neztratím.Maximálně si pak budu nadávat že jsem vám na to nalítla. Navíc cítím že nejste zlí (Ono jich je tam víc?) takže to zkusit můžu." Manion se spokojeně usmál (pozn.Autora : Už zase se usmívá. Asi jsem mu omylem dala čaj z marihuany.) (Moje poznámka: Nebo sis ho omylem dala ty. A kolikrát vám mám lidi opakovat, že psát pod vlivem drog se nemá?) (Kate je nejspíš přesvědčena, že patří k hvězdám jako byli třeba prokleté básníci.)

" Je dobře že jsi to přijala Anito. (xDDDD Aha, nechte mě hádat. Jednou z ní vyroste známá nekromantka a Popravčí.) Teď se prosím zabal věci ať můžeme vyrazit." Blondýnka jmenovaná jako Anita se tedy zvedla z postele a začala se balit. (A obarví si hlavu.) (A pořídí si podpažní pouzdro na pistoli a pak mi ho konečně ukáže, protože pořád ještě nevím, jak vypadá.)

V tu dobu se Harry probudil. Nevěděl co se děje ale pak si uvědomil že to byl jenom sen. Tedy vlastně asi to sen nebyl. (Tak se už rozhodni) Manion přece říkal něco o schopnosti. Že by myslel něco jako věštecké sny? (Vědma, říkala jsem to.) Asi ano. Pak si prohrábl vlasy a celá hrst mu jich zůstala v ruce, protože během deseti minut snu uplynulo vosumnáct let ve skutečnosti, takže mu teď bylo devadesát (usmál se). Takže Anita. (Blakeová. Moc fajn. Jean-Claude: Ma petite… L: *bože, musí jí do všeho někdo kecat?!* ) Hmm...pěkné jméno.Toho že její jméno vím se dá docela dobře využít.Trochu je zmatu když jen tak přijdu do obýváku a spustím:Ahoj Anito rád tě poznávám. Ještě by to chtělo znát jméno toho kluka a bylo by to.Myslel si Harry a lehl si zpět do postele. (Lehne si a pozor o čem se mu bude zdát!)

V tu ránu se zase propadl do snu. (A natloukl si hlavu. Pořádně.) Tentokrát ale do jiného.

(Ano, velké překvapení je tady) Objevil se v pokoji který byl už od pohledu klukovský. Tentokrát už tam Manion byl a opakoval hnědovlasému chlapci stejnou nabídku jako jemu a Anitě.Kluk chvíli přemýšlel a nakonec nabídku přijal. (Nechci to říkat, ale v tuhle chvíli to začíná zavánět nějakou zvrhlostí. Že on je nechce učit magii, ale plánuje grupám nebo tak něco?)

" Jsem rád že jsi tu nabídku přijmul" (Přijmul, božíčku, to je ale slovo) Řekl Manion." Teď jsi jdi sbalit Maximiliáne!" (Maxííííík!) Nakázal Manion a chlapec se zvedl z postele.

" Jsem Max." Zavrčí ještě než vytáhne kufr. (Vrčí, vlkodlak? Ok, kdo z nich bude dělat upíra? Víte, aby si mohla Anita založit Triumvirát. Hm… Cibule? Že ty jsi upír?) (A Harry bude zabijáckej Edward a Hermiona probuzená Zombie, co žere lidi.)

Potom už se Harry zase probudí a jakmile se trochu zorientuje tak se usměje.Výborně,mám jméno i toho kluka.Zasmál se Harry a jen tak ležel a koukal na strop. Asi po půl hodině se ozvalo PRÁSK. Posadil se na posteli a všiml si skřítka. (Dobby!)

" Pane Pottere já jsem Stron. (Tak ne. :( )Mám nakázáno vás přivést do obývacího sálu." Zapištěl skřítek.

" Dobře tak jdeme ale Strome (Stron a Strom, dvojčata?) neříkej mi Pane Pottere ale Vaše majestátná výsosti, úchvatný blahosklonný Harry ano?"

" Dobře.Jak si pá...tedy jak si přejete Harry." Opravil se skřítek.

Pak Harryho vedl do obýváku.

" Strone? Už jsou v salónu všichni?" Zeptal se.

"Ne, pane, nechali jsme v ložnici Stroma."
" Ano Harry.Už čekají jen na vás." (Harry, Harry, ty jsi ale přece strašná brzda.) Řekl skřítek ale to už stáli před dveřmi sálu.

" Kdyby jste něco potřeboval tak na mě zavolejte." (Jo, prosím. Ať ho volá, protože se vážně těším až bude řvát: STROME! A ještě větší sranda by byla, kdyby se neukázal.) Řekl a zmizel.

Harry vzal tedy za kliku a (dostal ránu) otevřel. Všichni se na něj podívali a když ho Hermiona uviděla otevřela pusu údivem ale Harry jako by si jí nevšímal a podíval se rovnou na Anitu. Usmál se na ní a ona mu úsměv oplatila. (A vy se jako milujete, jo? Milenci se milujou!)

" Ahoj já jsem…" Kdo je, už říct nestihla protože jí předběhl Harry.

" Si Anita.(Sí, maňooona, sí, Bon Džorno, seňorita.) Já vím. Těší mě že tě poznávám.Já sem (nevychovanej spratek, co ho nikdo nenaučil, že se lidem neskáče do řeči) Harry." Řekl a svůj úsměv rozšířil. (To už asi odkoukal od Maňona) (*musí se smát, protože si představí, jak si ten úsměv natáhne prstmaa a nebo zvětší nůžkami*) Anita se na něj překvapeně podívala ale Harry už si jí nevšímal a otočil se na Maxe.

" I tebe rád poznávám Maximiliáne." Vyděl (*oslepne*) jak se Max nadechuje a tak hned pokračoval.

" Vlastně promiň.Maxi.Já jsem Harry" Teď se na něj díval překvapeně i on.Pak se otočil na Hermionu.

" Ahoj Hermiono." (Ty jo, ten je hustej, o Hermioně neměl žádnej úchylnej sen a přesto zná její jméno.) Pozdravil jí." Jak se máš?" Ona se jen usmála a řekla.

" Mám se dobře jen musím přiznat že jsem nečekala že tu bude někdo koho znám. Vlastně ještě ani dobře nechápu jak je možné že jsem tu já." (Well, přišel si pro vás zvrhlík Cibule a vy jste mu všichni skočili přímo do obří misky s polívkou, co se tváří jako moc fajn pokoje, ale ve skutečnosti jsou to jenom těstoviny s nějakým bordelem vevnitř.)

" Tak moment.Jak to že znáš naše jména a jak to že s ní se bavíš jako by jste byli kamarádi?" (Protože trol na záchodech. Vážně, Maxi, tys nečetl Harryho Pottera nebo co?) Zeptá se ho Max. (Okavidně nečetl, jeho bych tipovala spíš na Stmívání)

" Mluvím s ní tak proto protože kamarádi jsme a vaše jména znám protože jsem je slyšel ve svých věšteckých snech." Vysvětluje to hned Harry.

" Ty máš věštecké sny? Harry tohle si mi nikdy neřekl." (Vlastně… Tohle je dějově po šestým díle, správně? Takže o tom, že má věštecký sny musíš vědět. Nebo teda aspoň ohledně těch, co se nabourávání do Voledmortovi mysli týče a protože tady Cibule je ve skutečnosti Smrtijed…) (Zapomněla jsi na hada a pana Vízliho)Obvinila ho Hermiona.

" Hermi já ti to ani nemohl říct protože jsem to sám nevěděl. Navíc to začalo teprve před týdnem a to jsem si myslel že to je jen obyčejný sen.Co to je mi řekl teprve tady Manion." (A idiocie slavného Harryho Pottera se opět potvrdila.) Kývl směrem k hnědovlasému muži. Ten se na ně (kupodivu) usmál.

" Takže když jste se tak hezky rozpovídali. Co kdyby jste se představili úplně a něco o sobě řekli.Děti kývli ale nikdo nic nedělal. Nakonec se ozvala Anita.

" Takže. Moje jméno je Anita Susan Sketchová (Ok a ještě si i změní jméno. Protože později, po tomhle výcviku nebo vývaru, je z ní Blakeová. Trvám na tom.) a miluju horkou čokoládu.Ráda zpívám ale nesmím to moc dělat protože to záhadným způsobem pak přitahuje muže a kluky jakéhokoliv věku. (Sukuba nebo siréna? Nebo kříženec? Ale že se o tom Hamiltonová nezmínila. Vážně, vyřešilo by to spoustu problémů.) Taky moc ráda jezdím na koni, spím s upírama a vlkodlakama, oživuju mrtvoly, střílím do mrtvol a sbírám plyšové tučňáky." Dokončila Anita.Pak se začal představovat Max.

" No já sem Maximilián John Prescott ale říkejte mi Maxi. Baví mě famfrpál a jsem na postu střelce.No a rád vymýšlím různé vtípky." Pak šla na řadu Hermiona.

" Já jsem Hermiona Jane Grangerová. Chodím do školy v Bradavicích a ráda čtu. Mnozí mě považují za šprta ale mě prostě jen baví číst a pak si to pamatuju.Vlastně si pamatuju vše co kdy kdo řekl. Občas je to k zlosti ale na učení je to fajn. Taky moc ráda kreslím." (Hermione can´t draw, Hermione can´t draw… *notuje si*)Dokončila a všichni se otočili na Harryho.

" Takže já sem
Harry James Potter. Jinak taky znám jako chlapec-který-přežil nebo vyvolený. U Voldemorta a jeho poskoků jsem spratek (To i u Lizz a Sas).Baví mě famfrpál a jsem na postu chytače. Stejně jako Max si rád udělám z někoho srandu a mým koníčkem se teď stal běh." (COŽE?!?!?!) Domluvil a slovo si vzal Manion.

" Takže když jste se představili řeknu vám co a jak. Tento týden budete mít skoro volný (Mejdáááán!) až na pár úkolů které ale budete zpracovávat společně aby jste se trochu víc seznámili a utvořili tým.Takže váš úkol je zjistit jak se dozvědět v co se jako zvěromág budete proměňovat.Až to budete mít tak za mnou zavolejte jednoho ze skřítků a on vás ke mně dovede.(Zavolat je za maňonem a pak se k němu odvést? Už jsem zase mimo) To by byl společný první úkol a pak tady jsou knihy o kterých jsem vám povídal. Každý dostane jednu který mu patří a má týden na to jí přečíst.Pak mi napíšete jaké schopnosti budete mít a tak dále. To je váš Samostatní (*je ráda, že oslepla, takže zrůdnosti tohohle typu, chybějící čárky, mezery navíc a podobné zrůdnosti prostě nevidí*) úkol. Teď můžete jít spát nebo si dělat co chcete ale nezapomeňte na ty úkoly!" Říkal a každému podal jednu knihu.Harry jí měl hnědo zelenou,Anita světle a tmavě modrou,Hermiona červeno oranžovou a Max dostal světle a tmavě šedou knihu (protože byl barvoslepý a tak bylo zbytečné plýtvat na něm barevným obalem). Jen přikývli a vydali se do druhého patra do svých pokojů.

" No vlastně se vůbec neznáme a mě se nechce jít spát tak co kdybychom si někam sedli a vyprávěli o svém životě. Přece jenom když máme být tým bylo by dobré abychom se navzájem poznali." Řekla Anita když šli po schodech. (*facepalm* Jo, to by bylo, ale vážně…) (Vsadím se, že Harry šel těsně za ní a čučel jí na zadek)

" Máš pravdu.Zvu vás k sobě." (Dorian: Takže přece jenom grupáč? Lizz: Doriane Beckete, drž hubu.) Řekl Harry.(Kdo jiný)Ostatní jen přikývli a šli s ním do jeho pokoje.Tam se posadili a chvíli mlčeli. Pak si Harry jako první sundal tričko, potom i kalhoty a dál… dál už je to dětem nepřístupné." Jak dlouho tu vlastně si Harry?"

" Přišel jsem ve stejný den jako vy.Takže dneska ale pro mě přišel jako pro prvního.Dáte si něco k jídlu nebo pití?" Zeptal se Harry.

" Já bych si dala něco malého k snědku." Řekla Hermiona a Anita s Maxem souhlasně přikyvovali.

" Strone." Zavolal a hned se tam objevil skřítek.

" Přejete si Vaše majestátná výsosti, úchvatný blahosklonný Harry?" Zeptal se.

" Ano. Udělej prosím čtyři hrnky horké čokolády a k tomu nějaké občerstvení." Skřítek na to jen kývne a zmizí.Za chvíli už je ale zpátky i s čokoládou a jídlem.Oni mu poděkují a pohodlně se s hrnkem v ruce uvelebí do křesel.(Žádný SPOŽÚS? Vážně? Ach jo. A jeden by čekal, že by Hermi mohla zkusit verbovat.) Pak začne jeden po druhém vyprávět svůj život. Občas se zasmějí a nebo zapláčou. Jsem ráda, že jsem to neviděla na vlastní oči. Povídají si takhle skoro zbytek noci a už ví moc dobře že z nich budou skvělí přátelé.Šli spát až v pět ráno. (Dorian: *věděl to* Lizz: Ať tím myslíš cokoliv, neříkej to.) (Wáááu, takové odvážné ponocování *vzpomíná si, že tuhle sobotu šla taky spát v pět, ale o půl šesté ji probudila kamarádka, která jako o život zvracela do kýble*)
 


Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 12. května 2012 v 21:54 | Reagovat

Všechny začátky byly hrozný :D (nedávno jsem opravovala první kapitoly Napotřetí to dokážu. Co já tam zvládla za paskvily... :D Stydím se :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama