Státní matura 2

15. května 2012 v 12:38 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Ale jo. :D Neodpustím si to. xD Musíme vám přece říct, jak celá ta "strašná šaškárna" nakonec dopadla. :D

Začnu tím, že dobře. To jsem vám toho řekla co? :D


Ale ne. Dopadla dobře ve smyslu, že didakťáky mám. A výborně, co se hodnocení týče. :D Navíc je to snad první test, podle kterýho zvládám líp češtinu než angličtinu. Konečně! :D

Nicméně, víte, co je nejvtipnější? Že takovej lempl jako třeba já, co se do školy chodí jenom nasvačit, vyspat se, přečíst si knížku a otravovat život učitelům tím, že se sousedkou hraje piškvorky, lodě nebo ten vtipnej čtvrec, nebo líhned draky, skládá OVCE... No, prostě dělá všechno ostatní jen ne to, co by měl z toho nakonec vyleze jako nevětší šprt ne třídě. (Opakování pro Akiko: NEJSEM ŠPRT! Teda ne, že by to nebylo jedno, ale... :D)

Ono však i u té matury jsem se nasvačila, vyspala se, odešla dřív a dopadlo to, jak to dopadlo a jak jsem každopádně nečekala, že dopadne. Ne, že bych si stěžovala. Naopak, jsem za to ráda.

Teď se jen modlit, aby ty slohovky dopadli nějak podobně.

Ale vážně... Jdete do školy s tím, že přece nejste úplnej idiot a ten test jste určitě natipovali, ale že by vás zajímala slohovka. Dolezete do školy a slohovky? Pardon, nemáme. Budou až 18! června! Tak vám teda díky, lidi, vážně. Jediný, co mě na tom uklidňuje je, že si je škola může vyžádat zpátky a opravit si je sama, kdyby se to hodnocení zdálo moc od věci. Hm, mám takovej nejasnej pocit... říkejte tomu třeba vnuknutí, že u té mojí se to stane, protože, aby moje písmo přečetl někdo, kdo ho předtím nikdy v životě neviděl? Hehe, jenom těžko. Vážně. Sice jsem se snažila psát jako člověk, ale když vás v polovině dopisu chytne křeč do ruky... Jo, prostě jsem se na to vykašlala a psala tak nějak "normálnějc". Jo, sice to pořád nebylo úpně to moje: Ahoj, sice vypadáme stejně, ale vážně jsme jiný písmena. Ale na druhou stranu moje s... Proč má tolik lidí problém s mým s?

Em, dobře, to sem nepatří. Chápu. xD

Nicméně na tohle jsem se neučila, protože jsem zastávala názor, že na didaktickej test se nedá naučit... Zajímalo by mě, jak si to odůvodním tentokrát. No, možná bych MOHLA aspoň otevřít ten... pozor, překvapení... sešit. (Jo, vážně jsem našla sešit ze specky. Světu hrabe.) a přečíst si to, aby ze mě zase nevypadlo, že batole je od 3 do 6 let. Jo, je od roku do tří, kdyby vás to někoho zajímalo. xD
No nic, přestávám tu kecat kraviny, jdu vrátit klíč od pokoje, najít Hrobníka a spol. a pak hurá na autobus a domů. :D
 


Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 15. května 2012 v 13:29 | Reagovat

Cože?!? To jako fakt až 16. června?? Ale já potřebuju výzo dřív... Vuááááá!

2 Sasanka Sasanka | Web | 15. května 2012 v 14:35 | Reagovat

Páni, to bylo ale překvapení.
Jo, já zapomněla. Ty neslyšíš m.j ironický tón. Tak tedy znovu.
*ironicky prohlašuje*: "Páni, to bylo ale překvapení." :D A koukej se učit, nebo skončíš na ulici v minisukni a špatně padnoucích kozačkách :D (to mi připomíná pololetku z němčiny, co píšeme zítra... ups :D)

3 Revitty Revitty | 17. května 2012 v 12:54 | Reagovat

To říkám pořád, že s tim tým přístupem si to nakonec vyhrála :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama