Červen 2012

Čtyři mocní - 2. kapitola

22. června 2012 v 22:22 | Lizz
Tak po třetí. Moje debilita vážně nezná mezí. :D Je čase na další Kate a jednu nakládačku pro mě. :D (Jo, myslela jsem ránu, ale okurky jsou vítány :D)
Mimochodem, já modře, Sasanka červeně. :D
*odmítá to psát ještě jednou, i když si to smazala vlastní debilitou*

Další hromada nesouvislých keců

12. června 2012 v 18:21 | Lizz |  Výplody jednoho chorého mozku
Tak jo, je červen. (Páni, jsem to ale blesk, co? :D) Chci tím říct, venku je ku*evský vedro a já ještě pořád setrvávám v zimním spánku. Je na čase vstávat... Vstávat a cvič- Ok, cvičit ne. K něčemu takovému mě nedo-
N: *nenápadně si odkašle*
... mě nedonutí nikdo, kdo není zatracenej blonďatej zenovej ninja. Spokojenej?

Challenge 4(9)x

12. června 2012 v 14:24 | Lizz |  Books in my thoughts
Tak jo, když už jsem udělala ten seznam, tak proč ne i Challenge, že ano. :D Knížek je tam devět, ale je to shrnutý do čtyř, protože se mi nechtělo rozepisovat zvlášť všech pět TMI. :D Jsem prostě línej bastard. Žalujte mě za to. :D No nic, nebudu se vykecávat a jdu si pro oběd, zkusit si vzpomenout na nějakou další knížku, co jsem četla, protože sedm stránek je sice dost, ale... PROČ TAM NEMŮŽU MÍT ZAKLÍNAČE A HLÍDKY?! MOR NA VÁS!
Ale nevadí, Strážce jsem tam procpala a to je hlavní. Austrálie nebo Anglie s amerikou, to se ztratí. :D
Ale přestávám se vykecávat aaa...
Jo! Ještě vlastně... Pamatujete na ten dotazník? Nevzalo mi ho to, takže kdybyste mohli. *mrk mrk* Kliknout tady a vyplnit to znova O:) Zrovna teď je to napínavý. Banán je nerohdoně. Polovina lidí, prostě neumí... Em, ne dobře, nebudu tu rozvádět debatu od banánu a radši sem hodím tu Challenge.

Čtyři mocní - 1. kapitola (2/2)

2. června 2012 v 16:52 | Lizz
Jo, mělo to tu být už včera, ale já jsem prostě takovej kus lempla, že to svět neviděl :D Takže je to tu až dneska :D
Jen tak mezi řečí, kdyby vás to někoho jakože zajímalo, tak jsem ve čtvrtek odmaturovala :D Teď už jenom ty slohovky aby dopadli. :D No, ale přestávám plácat nemysly. Všichni se totiž na Kate jistě těšíte, že?