Čtyři mocní - 3. kapitola (2/2)

26. srpna 2012 v 12:02 | Lizz
A pokračujeme! Nebojte, už to nebude trvat dlouho, protože naneštěštěstí ta zrůdnost nebyla dopsaná. :D I když uznávám, že malá, doopravdy miniaturní část mě si přeje, aby byla, protože sice to je příšerný a všechno, ale skvěle se na tom dá bavit. PLUS by mě vážně zajímalo s čím by Kate bývávala byla ještě přišla :D :D
No nic, ale... Modře já, červeně Sasanka. Přežijte to :D3 Kapitola - Tohle není možný 2 část Sice už jsi to říkala, ale… Promiň, evidentně je.
Naprosto nefantastická Čtyřka si totiž hned na začátku prošla celí dům a zahradu takže zjistili že tam má Manion i stáje. Už jednou je napadlo že by se mohli naučit jezdit. Max se pro sebe usmála (Nové odhalení, Max je holka) vydal se za nimi.Harry seděl na klisně která byla černá jako havraní peří. A nech mě hádat. Měla smaragdově zelené oči a byla jeho dávno ztracená příbuzná? Její oči byly tmavě hnědé (Těsně vedle) a sršela z ní nezkrotnost.Hermiona zase seděla na koni béžové barvy se zlatavou hřívou(Autor: Nevím jestli nějaká taková rasa existuje ale čert to vem (Houby to, čert vem tebe!)).Bylo vidět že tento kůň je krotký.No a Anita ta měla sněhově bílého koně ze kterého vyzařovala oddanost ale také tvrdohlavost. Když ho viděli přicházet seskočili z koní a počkali až přijde k nim.

" Ahojte vy tři.Už vám konečně můžu říct v co se proměňuji." Řekl jim hned Max.
" A v co?" Zeptali se hned ostatní.
" Jsem takzvaný Stoletý král.Vlkodlak…" Řekl jim všechno co věděl.Ostatní na něj v údivu valili oči. Protože drak, co chrlí oheň do třiceti metrů, pegas se srdíčkama na prdeli a divnej jednorožec - to všechno v porovnání s vlkodlakem bledne.
" No teda.Jeden lepší než druhej." Podotkla Anita. Pak všichni chvíli mlčeli.Ticho přerušilo až zahřání koně nebo spíše výbuch, který díky přehřátí následoval. Kůň zahřál? No tak hlavně, že se mu to líbí. Anita se usmála.
" Hele Maxi chceš taky naučit na koni?" Zeptala se ho. (Na koni, na koníčka - vždyť je to jedno.)
" Jasně že chci." Oplatil jí úsměv. "Protože jezdit na místě, kde právě vybuchl kůň je naprosto v pořádku a vůbec to není nechutné."
" Fajn tak si dojdi do stájí vybrat koně." Řekla mu Anita. Došel tedy do stájí si vybrat. Procházel kolem boxů ale zatím ho žádný kůň nezaujal. Nakonec ale jednoho nebo spíš jednu našel. Byla to hnědo zrzavá klisna. Otevřel box a pomalu k ní přišel. Pohladil jí po hlavě a podíval se jí do očí. Klisna zafrkala a svou hlavu opřela o jeho rameno.
" Vypadá to že se líbím i já tobě." Usmál se Max. (Koňovi možná, ale mě se nelíbíš…) Klisna jako by mu rozuměla mu strčila do ruky.
" Měl bych ti dát jméno že?" Zeptal se jí a kůň souhlasně zafrkal.
" Co třeba Honey?" Klisna se mu hlavou otřela o tvář.
"Páni, mluvící kůň, to chci takyyyy! Prosííím, já vám tu do toho i přestanu blbě kecat! Ok, teď lžu."
"Jenže pokud by ten mluvící kůň patřil Kate, mlel by pořád samý hovadiny a kdo to má poslouchat?"
" Dobře tak od teď jsi Honey, Honey, How you thrill me aha.. Honey honey…. Půjdeš teď se mnou? Chtěl bych se na tobě naučit jezdit.Dovolíš mi to?" Ptal se jí protože měl prostě pocit že se jí zeptat musí.(Autor: Já vím že je to asi blbost ale mě se tohle líbí tak to berte z rezervou.(Víš s rezervou se to snažím brát posledních dvacet stránek, vážně se snažím, ale s těma bludama, co tu píšeš to nejde tak snadno.))
Klisna se otočila a sama vyšla ven z boxu a chtěla jít dál. Všimla si však že za ní Max nejde a tak otočila hlavu,zafrkala a hodila Maxe (hlavou) směrem k východu. Max se jen usmál a rozešel se ven spolu s klisnou. Ostatní na něj udiveně koukali.
" No teda.Když jsem si jí chtěla vzít já tak se nechtěl nechat. (Prostě nejsi jeho typ, Hermi. Nebo její? Ten kůň tu tak nějak mění pohlaví, ale co. To už mě nezaráží.) (Když můžou na paloučku růst Sakury a psi lítat, tak proč ne…) No ale je to dobře protože bych si jinak nevybrala tady Dreamera."(Autor: Dreamer znamená v AJ snílek) (Sasanka: A potlesk pro Kate za to, že se naučila s google překladačem! Wáu… Teď ještě pravidla českého pravopisu a bude se to skoro dát číst.) Řekla Hermiona. Max jen kývl.Pak k němu přišla Anita a podala mi sedlo (Jé to je hodná, to nemusela. Já stejně nemám zvířata ráda a jsem spokojená i bez sedla a bez mluvícího koně) a další potřebně věci. (Dám ti další dobrou radu, ok? Buďto to piš jakože oni a nebo jakože já. Nestřídej to. Ne v jedné větě. Díky.)
" Teď tě to naučím jak mi to nandat." Řekla mu.Chvíli mu trvalo než to pochopil ale pak mu to šlo přímo perfektně. Pak se učil ji osedlat (jak nasednout).Když pak seděl pevně na koni dala se Anita do učení všech. (Anita je koukám taková holka pro všechno. Nejdřív nechá Maxe, aby jí to nandal a pak zaučí všechny ostatní) Na to že na koni jeli poprvé jim to šlo báječně. Ani na obět nešli. A ta jim za to byla vděčná, protože popravdě se jí nechtělo nijak umírat. Prostě na něj zapomněli. Proto se docela divili, když se začalo stmívat. Doopravdy ho tam nechali takovou dobu přivázaného? Nezdvořáci!
" To jsme tu fakt strávili celí (*jde zabít autorku*) den?" Zeptala se udiveně Herm.
" Asi už to tak bude." Podotkl Harry. Pak mu zakručelo hrozitánsky v břiše. Jako na znamení zakručelo i ostatním. (Nová disciplína, synchronizované kručení v břiše.)
" Až teď si uvědomuju jaký mám hlad." Řekl Max.
" Tak jdeme.Odstrojíme koně a jdeme na večeři." Zavelela Anita. Všichni udělali jak řekla a pak se vydali do domu a pak rovnou do jídelny. Tam už seděl Manion. (Vsadím se, že jedl polívku a usmíval se u toho)
" To je dost že jdete aspoň na jedno jídlo, když jste zapomněli na chudáka oběť." Řekl Maniona a dál si jich nevšímal. Oni zasedli za stůl a okamžitě se před nimi oběvilo (Pardon, co udělalo?) jídlo. Byly to kuřecí prsíčka na medu a k tomu americké brambory. Jídlo bylo výtečné. Když dojedli tak se na ně Manion znovu podíval. (Nesmál se? Fakt ne?)
" Tak mládeži. V co se proměňujete už víte, ale ještě jste mi neřekli, jestli jste dočetli ty deníky, co jsem vám dal." Řekl Mani. (Myslím si, že tuhle větu psal někdo jiný. Vidíte ty čárky? Jsou tam, kde mají být a chybí tam jenom jedna. Kate si našla beta-readera?)
" No částečně i ano." Odpověděl Harry.
" Jak to myslíte částečně?" Zeptal se Manion.
"Tím chce říct, že ještě ani nezačal."
" No prostě jsme…no aspoň tedy já přečetl jen asi polovinu možná i víc." Vysvětloval Harry.
"Nevěř mu, lže." Manion se zvědavě koukl na ostatní a ty potvrdili to, co řekl Harry.
"A oni taky. Znáš House? Ne? Škoda, je to fajn chlap. Řekl takovou chytrou větu: Všichni lžou."
Manion si povzdechl.
" Co mám s vámi dělat. Tak se to snažte do konce týdne přečíst. Potřebuji vás naučit i spoustu jiných věcí." Řekl jim Manion. (Zatím je naučil listovat knížkami. To je terno)
" Neboj se. Zvládneme to." Ujistil ho Max. Potom se s ostatními vydal nahoru a tam si každý vlezl k sobě do pokoje a začal dočítat knihu. Každý se dozvídal spoustu zajímavých věcí. Chcete je vědět též? Tak jdeme k nim do pokojů.
NE! PROSÍM! NEDĚLEJ TO! UŽ JE PROSTĚ POZABÍJEJ, SPÁRUJ, COKOLIV! JEN TO NEPRODLUŽUJ!
Náhodou, mě docela zajímá, v čem Max spí. Pořád totiž mění pohlaví, tak bych chtěla vidět, jestli má pánský pýžo nebo noční košili :D
°°°Harry°°°
Již dříve když Harry četl knihu (Moment, on umí číst?) se dozvěděl spoustu zajímavých věcí. (To tak většinou bývá. Od toho totiž knížky jsou. Překvapení, co?) Kniha začínala tím jaké bude mít schopnosti.Proto také zjistil že kromě věšteckých snů bude umět ovládat zemi a meč který je určený jen jemu bode moct používat i místo hůlky. (Promiň, neumím svahilsky, mohla bys další větu napsat česky, slovensky nebo anglicky? I němčinu bych zvládla…) Spolu s ostatními bude umět telepatii takže si budou moci povídat mezi sebou aniž by je někdo slyšel.Kniha popisovala jak co funguje a co vše může s ohněm dělat.(Pardon, že do toho zase krafám, ale nebyla to před chvílí země?) Dozvěděl se, že když použije zemi tak se mu vlasy prodlouží a zezelenají. (*výbuch smíchu*) (Aby mu ladily k jeho očím, jasně.) Pak budou mít stejnou barvu jako jeho oči (Ach, ty smaragdově zelené oči!) a že se zemí může bojovat, vytvářet různé štíty a portály. O portálech se učil, takže věděl, o co jde. Byl do knihy tak zabraný, že jí do půlnoci přečetl. (Asi si taky budu muset do půlnoci číst nějakou knížku, nejlíp něco, co se dá číst - na rozdíl od TOHOTO)

°°°Anita°°°
Anita si lehla do postele a vzala si knihu z nočního stolku. Vždy když jí vzala tak jemně zazářila. (To mi sedí spíš k Hermioně, ta září už při vzmínce o knize. Ale že by Anita byla nějaká velká čtenářka, to si nepamatuju.) Otevřela jí (Promiň, to jsme ti ještě nevysvětlovali. Té - jí. Tu - ji. Tu knihu - ji.) na stránce kde před tím skončila a dala se do čtení. Již dříve zjistila hodně zajímavých věcí. Zjistila, proč miluje zpěv a proč to přitahuje muže. (Neříkej to! NECHCI to vědět!) Má v sobě kousek z nymf. (Prosím, NE!) Také tam bylo kouzlo, které když sešle na nějakého muže tak na něj její zpěv působit nebude. (Nech mě hádat. Jmenuje se to špunty do uší!) Zdálo se jí to užitečné. Pak se dozvěděla že bude ovládat vzduch. (Jo, to se hodí. Ale ovládání větrů není nadpřirozená schopnost.) Bude moci dělat různé větrné víry a další věci spojené s větrem. Také zjistila že se bude měnit ve větrnou ženu. Nikdy tento název nikdy neslyšela (Dvakrát nikdy pro efekt) ale na další straně byl obrázek. Byla se vzhledem větrné ženy či dívky spokojená a tak se nad tím ani nijak nepozastavovala a stejně tak jako v knihách ostatních tam byla užitečná kouzla která může ale použít jen ona nebo oni všichni dohromady. No a na konec zjistila i to že dostane luk a toulec se šípy. Tyto šípy jsou však zvláštní, koho trefí tak ten nejen že bude mít ošklivou ránu, ale ještě ke všemu usne. (Fakticky? Já většinou když na někoho střílím šípy tak doufám, že umře a ne usne. Nebylo by praktičtější kdyby to bylo prostě otrávené nebo tak něco?) Říkala si, že se to hodí. Anita sice nebyla velký čtenář (já si to myslela), ale knihu měla přečtenou do dvou do rána. Pak se spokojeně zachumlala do peřin a usnula.

°°°Max°°°

Spokojeně si sedl do křesla. V jedné ruce měl hrnek kakaa a v druhé knihu. Položil jí na klín a otevřel jí. (Tak ještě jednou. Tu - ji. Té - jí. Tu knihu - ji.) Našel stránku, kde skončil a začetl se. Už byl celkem daleko, takže mu zbývalo asi jen padesát stránek. V knize byla napsaná i pověst o tom vlkodlakovi co se zamiloval do vodní ženy. Také tam přečetl, že dostane dýku vykládanou modrými safíry. Dýka je kouzelná. Vždy když jí po někom hodí, najde místo kde člověka (Jenom člověka? To je blbý.) zraní nejvíc. Většinou je to srdce.(Ne! On to není levý palec na pravé noze?) (Vždycky byl, to bude asi chyba v tisku)Do konce se tam psalo (To už tak bývá, že se v knížce něco píše až do konce. Kdyby tam totiž byl text jenom do půlky, zbytečně by se dalších x stránek plýtvalo papírem.), že bude ovládat vodu, bude pod ní moci dýchat a vždy když vodu jako element použije, zmodrají mu vlasy a kůže také trochu zmodrá. (Někdo koukal na Avatara? Moment, byl tehdy už natočenej? Nebo jí jenom okopírovali?) (Je to jasný. Cameron obšehl Kate) Pak tam byla i různá kouzla. Knihu dočetl už v jedenáct a tak se vysprchoval a hupsl do své měkoučké postele.
Sas: Takže se nedozvím, v čem spí? Moment… třeba spí NAHÝ! Ach, Maxi…

°°°Hermiona°°°
Hermiona milovala knihy, takže neměla žádný problém s tím že by se jí číst nechtěla. Sedla si tedy do okna tak jak to dělala již dřív a knihu si položila do klína. Ale nepočítala s tím,že za ní přijde škodolibá Lizz, knížku jí sebere a milou Hermionu z toho okna zkopne. Dolů do jámy s bodci. Hermiona zemřela rychlou a bezbolestnou smrtí, načež se Lizz sebrala a vydala se i ke zbylým třem. Těla se nikdy nenašla. Zbývalo jí jen 25 stránek. Už věděla, že její element je oheň a že s ním může dělat různé věci. Třeba bojovat, vytvářet štíty a portály (ohnivý portál. Tam bych někoho šoupla. A zablokovala východ. Takže by uhořel. Bwahahaha). Také zjistila, že když tento element použije tak její vlasy se trochu srovnají a budou rezavé až červené. (Rovnej plamen. Fajn, jak jsem řekla, dělej si co chceš.) Oči se jí taky změní. Z hnědé se stane zvláštní zlatá a oranžová dohromady. (Katniss, dívka v plamenech)
Nedokázala si to představit. (Není sama) Když pak četla dál dozvěděla se, že dostane sadu stříbrných hvězdic, které vždy najdou svůj cíl, zastaví se v myčce na vyčištění a potom se vrátí ke svému majiteli. (Bumerang?) Po tom tam byla už jen kouzla, která se jí (ano, správně) i jejím přátelům budou hodit. Spokojeně zaklapla knihu a podívala se na hodiny. Ukazovali (Asi měla v hodinkách skřítky) že, je jedna ráno (oceňuju snahu použít čárku, ale možná bylo lepší, když je úplně vynechávala). Došla do koupelny a umyla se. Pak došla k posteli na kterou si posléze lehla. Nechala se unášet do říše snů. Tak jako všichni ostatní
(Víte, co je mi na tomhle nejdivnější? Že Hermiona tu knížku už dávno neměla přečtenou. Přece jenom je to taková aktivistka a vůbec.) (Nezapomněla jsi, že TAHLE Hermiona měla ze čtení bolesti hlavy? Na to je celkově něco podezřelýho. Kdo jsi a co jsi udělala s Hermionou???)
 


Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 26. srpna 2012 v 16:53 | Reagovat

Honey je tak debilní jméno pro koně, nemůžu si pomoct. Počkej, co to měli číst za deníky? xD Nějak už mi neslouží paměť, ačkoliv u něčeho jako je tohle je to asi i fuk. :D Nechápu co má za smysl, že někomu zmodrají/zezelenají a já nevím, co to tam ještě bylo vlasy. :D Hrozně podstatná informace. To maj ty vlasy jako vyděsit nepřítele nebo co? xD
Na jednu stranu mě taky mrzí, že tahle příšernost brzo bude končit. Nebo možná mě to mrzet nebude, pokud si najdete na glosování zase něco dalšího... :)

2 Sasanka Sasanka | Web | 23. září 2012 v 11:47 | Reagovat

máš skluz, všímáš s toho? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama