Ano, stále žiju

10. července 2014 v 11:17 | Lizz |  Moje řeči
Zdravím!
Jak vám napoví nadpis, ještě stále žiju, i když to tak moc nevypadá. *nenápadně koukne na datum u posledního vydaného článku a zastydí se*
Jak tak koukám, tak poslední články jsem psala ještě v době, kdy jsem byla student a vlastně se teprve chystala nastoupit na vysokou.
Nějak to nevyšlo. Víte, mám strašný problém s biflováním se seznamů, takže první předmět s názvem dějiny a bylo to hotovo. Na druhou stranu jsem tam vydržela rok, což považuju za úspěch.
A potom další rok někde jinde, ale už jenom dálkově, protože jsem mezitím rozšířila řady pracujících občanů této republiky.
Popravdě řečeno, nemám tušení proč sem píšu, ale nějak mě chytla nostalgická nálada, takže asi tak. (Nebo to možná má co dočinění s Adrianou. Who knows. Not me.)
Za ty dva roky se toho hodně změnilo, ale přitom vlastně skoro nic. Jenom jsem tak nějak pomalu ale jistě zmizela z internetu. Nebo alespoň z té části, kde jsem se nějak, jakkoliv vyjadřovala. Youtube se nepočítá. Z toho se zmizet prostě nedá. A čtení povídek taky.
Nicméně rok se s rokem a rokem sešel a mě opět čeká nástup na vysokou. (Zase jiný obor. Asi budu roční student nebo tak něco. Ale vážně, po mě nemůžete chtít dějiny. Věci, který musím pochopit nebo dávají smysl? Žádný problém. Dějiny, zeměpis, věci, co se prostě musíte naučit? Gun. Mouth. Now.) A opět jenom dálkově. Nicméně jsem na to vážně zvědavá co a jak z toho nakonec vyleze.
Nicméně jsem po dlouhé době oblezla blogy a zjistila, že někteří se přestěhovali, jiní zmizeli a další jsou stále tu. Páni, asi to vážně bude spíš ta nálada než Adriana, i když ta jí beztak odstartovala, protože jsem našla papíry psaný ještě na socce a s poznámkama od Akiko.
Akiko? Poklona. Je mi doopravdy záhadou jak jsi mohla přečíst moje písmo. Obzvláště to v kostičkách. Obzvláště ty dva nebo tři řádky v kostičkách. Je to něco příšernýho a asi si budu muset sehnat lupu nebo tak něco.
Nicméně bych se tu asi měla přestat vykecávat a jít umejt nádobí, dojít ke slepicím (ano, mám slepice :D další ze změn) a kdesi cosi okolo.
Páni, je to fajn zase sem něco psát. I když nic neslibuju. Nevím, jestli se tu v blízké době objeví ještě něco dalšího nebo zase na půl roku, rok zmizím. Těžko říct, ale i tak to bylo milý.
No nic, hola hola, práce volá. Já se loučím, a pokud sem občas ještě někdo zavítáte, mějte se. :)
P.S.: Co je nového u vás?
(Teda jasně, za dva roky, spíš co není, ale víte jak. :D)
 


Komentáře

1 LinDee LinDee | 20. května 2015 v 19:59 | Reagovat

Ahoj :)
Moc se omlouvám za spam, ale před nedávnem jsem začala svůj vlastní blog s vlastními povídkami, tak mě napadlo, jestli by ses na něj nepodívala a třeba se ti tam něco zalíbí.
Znovu se omlouvám a děkuju :)

www.heart-by-heart-stories.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama